Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segment wypoczynkowy - Obiekty publiczne

Ogólna atmosfera

Skaga Venture

Obiekty publiczne

Odczucia jakie nam towarzyszą odwiedzając poszczególne miejsca wiążą się nie tylko z czynnościami, które się tam odbywają. Wpływ aranżacji wnętrza i ogólna atmosfera odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pozytywnego wrażenia.

Oferujemy bogate portfolio wykładzin i podłóg dopasowanych do każdego pomieszczenia oraz budżetu!

Stwórz ciepłe i przyjazne środowisko

Produkty do zastosowania:

 • Zaantheater

  Allura

  Mocne i wygodne

  Allura

  Kolekcja dekoracyjnych płytek i paneli Allura inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, pochłania dźwięki, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.

 • Marmoleum Modular Marble / Shade t3216 t3232 t3717 t3718

  Marmoleum

  Naturalny zwycięzca

  Marmoleum

  Wykładziny Forbo Marmoleum, produkowane zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, są synonimem trwałości i wysokiej jakości, a bogata kolorystyka i wzornictwo dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych. W naszym portfolio znajduje się ponad 300 kolorów do wyboru o zróżnicowanej strukturze i dostępności w rolce lub formacie modułowym.

 • Coop Norrbotten Arena Flotex by Starck

  Flotex

  Mocne i higieniczne

  Flotex

  Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Flotex to wykładzina dywanowa, która jest wytrzymała i higieniczna, całkowicie wodoodporna i zmywalna.

 • Estonian National History Museum – Eternal Digital Print

  Wykładziny personalizowane

  Wykładziny na specjalne zamówienie klienta

  Wykładziny personalizowane

  Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? W Forbo oferujemy możliwość realizacji zamówienia na specjalne życzenie klienta. W ramach poszczególnych kolekcji na wykładzinach Flotex, PVC oraz na matach wejściowych Coral istnieje możliwość nadruku cyfrowego według projektu Klienta. Natomiast technologia Aquajet pozwala na wycinanie dekoracyjnych wstawek, logo i innych elementów nadających podłodze indywidualny charakter.