Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segment wypoczynkowy - Hotele

Akustyka i higiena

Zoomers

Podłogi akustyczne i higieniczne

Istotną rolę w hotelach odgrywają właściwości akustyczne, jak np.: ograniczenie przenoszenia dźwięków do sąsiednich pokoi. Im rzadziej słychać odgłos przesuwanych krzeseł czy stukot obcasów, tym lepiej. Oprócz właściwości akustycznych wykładzin ważna jest również higiena. Podłogi, które są łatwe w utrzymaniu czystości, sprawią, że personel hotelu będzie mógł przywrócić czystość w pokojach do doskonałego stanu.

Stwórz ciepłe i przyjazne otoczenie

Produkty do zastosowania:

 • Hotel Gooiland Hilversum

  Marmoleum

  Naturalny zwycięzca

  Marmoleum

  Wykładziny Forbo Marmoleum, produkowane zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, są synonimem trwałości i wysokiej jakości, a bogata kolorystyka i wzornictwo dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych. W naszym portfolio znajduje się ponad 300 kolorów do wyboru o zróżnicowanej strukturze i dostępności w rolce lub formacie modułowym.

 • U Parkhotel Enschede, Micheal van Oosten

  Allura

  Mocne i wygodne

  Allura

  Kolekcja dekoracyjnych płytek i paneli Allura inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, pochłania dźwięki, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.

 • BE Vayamundo

  Flotex

  Mocne i higieniczne

  Flotex

  Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Flotex to wykładzina dywanowa, która jest wytrzymała i higieniczna, całkowicie wodoodporna i zmywalna.

 • Hotel Joe&Joe

  Sphera

  Optymalna wydajność

  Sphera

  Dzięki bogatej kolorystyce oraz odpowiednim parametrom użytkowym (higiena, trwałość, wydajność, łatwość pielęgnacji) znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak również w biurach.
  Sphera jest produktem w 100% bezftalanowym, co pomaga tworzyć zdrowsze środowisko wewnątrz budynku.

 • Safestep Aqua 180012

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Bezpieczeństwo. Projekt. Pewność

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Wykładziny PCV antypoślizgowe Forbo Step to specjalistyczne rozwiązanie podłogowe zarówno do pomieszczeń ogólnego zastosowania, jak również do obszarów o podwyższonym ryzyku poślizgu takich jak np.: kuchnie przemysłowe, pomieszczenia mokre (również pod bosą stopę) czy zakłady przemysłowe.

 • Fast flooring logo

  Podłogi do szybkiego montażu

  Szybko, łatwo i ekonomicznie

  Podłogi do szybkiego montażu

  Podłogi do szybkiego montażu bez użycia kleju to szeroka oferta produktów Forbo w której znaleźć można zarówno maty wejściowe, jak i wykładziny w rolce, płytki oraz panele LVT.

 • Sphera Element Aquajet 50051-50053

  Wykładziny personalizowane

  Wykładziny na specjalne zamówienie klienta

  Wykładziny personalizowane

  Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? W Forbo oferujemy możliwość realizacji zamówienia na specjalne życzenie klienta. W ramach poszczególnych kolekcji na wykładzinach Flotex, PVC oraz na matach wejściowych Coral istnieje możliwość nadruku cyfrowego według projektu Klienta. Natomiast technologia Aquajet pozwala na wycinanie dekoracyjnych wstawek, logo i innych elementów nadających podłodze indywidualny charakter.