Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Do pomieszczeń typu ESD i cleanroom, w których istnieje potrzeba instalacji podłóg elektrostatycznych i antypoślizgowych, Forbo oferuje rozwiązania o najwyższym standardzie.

Broszura "Kompleksowe rozwiązania podłogowe w placówkach służby zdrowia"

Colorex

Pomieszczenia o specjalnych wymaganiach
W specjalistycznych pomieszczeniach szpitalnych takich jak sale operacyjne, oddziały OIOM i pomieszczenia diagnostyczne, wykładzina musi być nie tylko estetyczna i higieniczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Jej właściwe parametry użytkowe odpowiadają za bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu oraz za właściwe funkcjonowanie sprzętu elektronicznego.

Higiena zgodna z najwyższymi standardami
Wykładzina Colorex SD/EC spełnia wszystkie standardy higieniczne. Jest prądoprzewodząca, co umożliwia zapobieganie negatywnym skutkom gromadzenia się ładunków elektrostatycznych. Gładka i pozbawiona porów powierzchnia stanowi nieprzychylne środowisko dla bakterii i pleśni oraz ułatwia pielęgnację zapewniając higieniczne rozwiązanie na długie lata.
Zobacz więcej

ESD wykładzina w placówkach służby zdrowia
Step wykładziny podłogowe w obiektach służby zdrowia

Wykładziny antypoślizgowe Step

Wykładziny antypoślizgowe Step
W ponad 37%* poślizgnięć i potknięć skutkujących w skaleczeniach winą obarcza się źle dobraną podłogę. Zdarzenia te są najczęstszą przyczyną wypadków w miejscu pracy. Wybór wykładzin Step znacznie redukuje liczbę tego typu wypadków. W perspektywie oznacza to mniejsze nakłady kosztowe oraz więcej zdrowia.
* Źródło: Health and Safety Establishment, UK

Kolekcja wykładzin antypoślizgowych Step to kompleksowe rozwiązania podłogowe znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo użytkowania. Wykładzina Step to gwarantowana antypoślizgowość przez cały okres użytkowania produktu oraz największa na rynku gama kolorystyczna oraz wzornictwo.
Step również oferuje unikalne i atrakcyjne rozwiązania do zastosowania w pomieszczeniach o wysokim stopniu wilgotności zapewniające bezpieczeństwo w obuwiu, jak i bez.
Zobacz więcej