Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Odpowiednia podłoga w pomieszczeniach klasowych

Pomieszczenia klasowe w każdej placówce edukacyjnej powinny posiadać przyjazne, ale również funkcjonalne wnętrze. Forbo Flooring oferuje wykładziny, specjalnie zaprojektowane do zastosowania w środowisku szkolnym: wyciszające, trwałe i w bogatej kolorystyce.
Zobacz więcej

Flotex Linear
Marmoleum modal, revêtement de sol linoléum naturel Forbo

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.

Marmoleum to jedyna wykładzina elastyczna na rynku, która posiada aprobatę brytyjskiego Instytutu Alergologicznego Allergy UK. Wykładzina Marmoleum jest dobrze tolerowana przez osoby cierpiące na choroby układu oddechowego i alergie. Zobacz więcej

Zobacz więcej

Flotex

Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa.
Flotex podobnie jak Marmoleum, to jedyna dywanowa wykładzina na rynku, która posiada aprobatę brytyjskiego Instytutu Alergologicznego Allergy UK. Wykładziny te są dobrze tolerowane wręcz zalecane, dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego i alergie.
Zobacz więcej

Flotex Naturals wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych
Sarlon acoustic wykładziny podłogowe akustyczne w placówkach edukacyjnych

Wykładziny akustyczne Sarlon

Wykładziny akustyczne Sarlon to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji. Hałas najlepiej redukować u źródła.
Dlatego też wykładziny akustyczne są odpowiednim wyborem w pomieszczeniach w których chcemy go zminimalizować. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu, o tłumieniu dźwięków uderzeniowych o 15, 17 i 19dB.
Zobacz więcej