Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Stołówki szkolne

Stołówki szkolne to szczególnie intensywnie użytkowane miejsca, których podłoga powinna spełniać kilka niezbędnych parametrów. Warto wyznaczyć „korytarze” do poruszania się innym kolorem lub typem wykładziny. Podłogi w stołówkach szkolnych powinny posiadać następujące parametry:
• Wysoki stopień antypoślizgowości, aby zminimalizować ryzyko poślizgu
• Trwałość i wytrzymałość w warunkach intensywnego użytkowania przez uczniów, pracowników i odwiedzających
• Doskonałe właściwości akustyczne w celu zmniejszenia hałasu
• Łatwość w utrzymaniu i pielęgnacji

Marmoleum
Flotex colour wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych

Flotex

Wykładzina Flotex posiada właściwości wykładziny dywanowej (wygoda, parametry akustyczne) oraz wykładziny elastycznej (łatwość w utrzymaniu czystości, zmywalność, trwałość), które razem tworzą idealne rozwiązanie do stołówek szkolnych. Wykładzina zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które zapewniają antypoślizgowość w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne. Wykładzina Flotex powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa. Jest również odporny na krzesła na rolkach.
Zobacz więcej

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Marmoleum wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych
Eternal wood wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych

Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej