Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pomieszczenia ogólnoużytkowe w domach spokojnej starości

Pomieszczenia ogólnoużytkowe nie tylko powinny zapewnić komfortowe i stymulujące otoczenie dla przebywających w nich osób, ale również spełniać spełniać parametry związane z trwałością i trudnościeralnością przy dużym natężeniu ruchu. Forbo oferuje wykładziny, które są jednocześnie funkcjonalne i dekoracyjne.

Flotex naturals, Flotex vision
Flotex wykładziny podłogowe w placówkach opieki społecznej

Flotex

Flotex jest jedyną na rynku wykładziną łączącą zalety elastycznego, zmywalnego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Miękka warstwa spodnia tłumi kroki, krótkie i gęste włókna nie gromadzą kurzu, a trwały środek Sanitized® zabezpiecza wykładzinę przed rozmnażaniem się roztoczy kurzu, odpowiedzialnych za większość alergii i problemów z układem oddechowym.

Wykładzina Flotex jest całkowicie wodoodporna, a wszelkie zabrudzenia można z łatwością usunąć przy zastosowaniu podstawowych środków czystości lub czystej wody. Dodatkowym atutem jest fakt, że wykładzina jest antypoślizgowa w warunkach suchych jak i mokrych oraz antyalergiczna. Bardzo wysoka odporność na zabrudzenia wydłuża znacząco cykl życia produktu i umożliwia wieloletnią eksploatację przy zachowaniu walorów estetycznych.
Zobacz więcej

Wykładziny ogólnego zastosowania Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej

Eternal  wykładziny podłogowe w placówkach opieki społecznej
Allura wykładzina podłogowa

Allura

Kolekcja płytek i paneli Allura inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.

Największym atutem kolekcji Allura jest jej wspaniałe wzornictwo, które nadaje każdemu wnętrzu styl i przytulny, komfortowy charakter, niezwykle istotny w placówkach opiekuńczych.
Zobacz więcej

Marmoleum

Wykładziny Marmoleum produkowane są z naturalnych i odnawialnych surowców i są trwale antyalergiczne i bakteriostatyczne (zapobiegają rozmnażaniu się bakterii MRSA i E. coli), a zarazem odporne na ścieranie, łatwe w pielęgnacji, trwałe i ciepłe pod stopami. Dzięki podwójnie utwardzanej promieniami UV powłoce Topshield2, wykładzina Marmoleum osiąga najniższe koszty utrzymania przez cały okres użytkowania.
Zobacz więcej

Marmoleum  wykładziny podłogowe w placówkach opieki społecznej