Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Warto zacząć od podłogi

Niezwykle istotna jest minimalizacja poziomu hałasu w miejscach o dużych natężeniu ruchu. Istnieje kilka rozwiązań akustycznych, które redukują hałas u źródła i zapobiegają przedostaniu się dźwięków do innych pomieszczeń w budynku.
Warto zacząć od rozwiązania najprostszego: od podłogi.

Flotex vision naturals
wykładziny akustyczne podłogowe w budownictwie mieszkaniowym

Wykładziny akustyczne Sarlon

Coraz częściej dążymy do wyciszenia otoczenia i redukcji poziomu hałasu, który może mieć niekorzystny wpływ na organizm ludzki w postaci zaburzeń snu, stresu, bólu głowy, utraty pamięci, agresji i trudności w koncentracji. Wykładziny akustyczne od Forbo to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji.

Hałas najlepiej redukować u źródła.
Dlatego wykładziny akustyczne są kluczowym elementem wyboru w pomieszczeniach, w których chcemy go zminimalizować. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu, o tłumieniu dźwięków uderzeniowych o 15, 17 i 19dB.
Zobacz więcej

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne. Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa.
Zobacz więcej

Flotex vision wykładziny podłogowe w budownictwie mieszkaniowym