Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Odwiedź nas na Fuori Salone 2018!

Podczas targów Salone del Mobile Forbo Flooring przedpremierowo zaprezentuje 3 nowe kolekcje, które zostaną wprowadzone na rynek w 2018 lub na początku 2019 roku.
Zapraszamy na stoisko Forbo Flooring w dniach 17- 22 kwietnia do Via Palermo 1 w dzielnicy Brera w Mediolanie!

Lokalizacja Brera

Odwiedź nas @Palermo 1 - Brera, Mediolan

Targi meblarskie Salone del Mobile i towarzyszący im festiwal Fuori Salone to prawdziwe święto designu, którym żyje całe miasto!

Wystawy, kreatywne przestrzenie, spotkania i prezentacje odbywać się będą nie tylko na przestrzeni targów Salone del Mobile, ale również w poszczególnych dzielnicach projektowych Mediolanu.

Forbo Flooring obecne będzie w dzielnicy Brera, Via Palermo 1.

Palermo 1, Brera, Milano
Flotex by Starck

Przedpremiera: Flotex by Starck

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Forbo Flooring rozpoczęło współpracę z jednym z najsłynniejszych designerów na świecie: Filipem Starckiem! Starck zaprojektuje dla nas kolekcje wykładzin Flotex o nazwie FLOTEX BY STARCK.

Jak mówi Starck "nic nie zastąpi ręki malarza", ale dzięki unikalnej technologii druku cyfrowego Forbo, która pozwala odzwierciedlić wzór w najwyższej jakości, wizję twórcy można przenieść na podłogę.

Oficjalna data premiery: 7 czerwca 2018r.

Przedpremiera: Marmoleum Splash

Marmoleum Splash to zupełnie nowy wzór wśród wykładzin linoleum firmy Forbo. Kolekcja Splash wyróżnia się żywymi barwami i intensywnym wzorem, będąc jednocześnie klasycznym wzorem marmurkowym.
Marmoleum Splash wykonane jest z naturalnych surowców i jest neutralnym pod względem emisji CO2 materiałem podłogowym (od źródła po wyjście z organizacji).

Oficjalna data premiery: styczeń 2019

Splash teaser
Fabscrap teaser

Przedpremiera: Fabscrap

Fabscrap to nowa kolekcja wykładzin homogenicznych PVC Sphera, która stworzona została z wielobarwnych granulek - odpadu powstałego przy procesie produkcji wykładzin Sphera. Zgodnie z folozofią 'zero waste' odpad ten jest ponownie wykorzystany przy produkcji wykładziny homogenicznej.

Fabscrap to wykładzina klasy premium, wolna od ftalanów, o emisyjności bliskiej zeru. Dostępna jest w czterech podstawowych kolorach: beżowym, szarym, niebieskim i białym. Wzór utworzony przez wielobarwne granulki przy każdej partii produkcyjnej jest unikatowy.

Oficjalna data premiery: maj 2018