Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nowe kolekcje wykładzin

Nowości produktowe

Poniżej znajdziesz przegląd naszych najnowszych rozwiązań podłogowych.

Vinyl by Mac Stopa_360017E_braided

Płytki dywanowe Tessera Infused

Kolekcja Tessera Infused to unikalne połączenie elementów inspirowanych naturą, łączące miękkie organiczne wzory z naturalnymi strukturami, które sprzyjają dobremu samopoczuciu w każdej postaci.

Poznaj kolekcję

Tessera Infused

Nowa odsłona kolekcji Marmoleum Sport

Marmoleum Sport to wielofunkcyjna wykładzina sportowa, montowana jako nawierzchnia na elastycznej konstrukcji, która może być stosowana na wszelkiego rodzaju obiektach sportowych. Wszystkie kolory dostępne są w grubościach 3,2 i 4,0 mm.

Poznaj kolekcję

Marmoleum Sport

Created by Mac Stopa

Kolekcja stworzona przez Maca Stopę powstała w oparciu o ideę architektonicznej modułowości i chęć architektonicznego zaaranżowania przestrzeni wokół nas. Realizuje się to poprzez zastosowanie powtarzających się form geometrycznych, takich jak heksagony, trapezy czy plecione struktury, które stanowią podstawę kolekcji.

Poznaj kolekcję

Flotex by Mac Stopa_blue anemone_Flotex Naturals_shaded oak

Created by José Medina Galeote

Współpraca José Medina Galeote z naszym zespołem projektowym dała początek wyjątkowej kolekcji podłóg, w której kreacje artystów zyskują nowy wymiar dzięki zastosowaniu medium, jakim jest podłoga.
Przynosząc swoje dzieła sztuki tuż pod nasze stopy, José Médina Galeote odkrywa nowe perspektywy dla różnych faktur. Techniki druku wysokiej rozdzielczości mogą ożywić kreacje José Mediny Galeote na każdej podłodze.

Poznaj kolekcję

JMGaleote

Nowa odsłona kolekcji Sphera Element

Kolekcja Sphera Element oferuje najbardziej kompletną propozycję kolorystyczną na rynku. Dzięki szerokiej gamie subtelnych i miękkich, neutralnych i kontrastujących tonów, Sphera Element jest kolekcją idealną do stosowania w miejscach, w których podłoga powinna wtapiać się w otoczenie. Starannie dobrane wyraziste pastele i jasne kolory akcentujące są idealne do obszarów wymagających podziału na strefy lub do stworzenia autentycznego i przyjaznego wnętrza.

Poznaj kolekcję

Sphera Element Homogeneous Vinyl Coming Soon