Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nowe kolekcje wykładzin

Nowości produktowe

Poniżej znajdziesz przegląd naszych najnowszych rozwiązań podłogowych.

coral

Mata wejściowa Coral Interior

Coral Interior oferuje system wejściowy, który jest bardzo łatwy do zainstalowania z minimalną ilością odpadów instalacyjnych. Jest to unikalna koncepcja podłogi dla obszaru za wejściem, takiego jak hole, korytarze i windy.

Poznaj kolekcję

coral

Sportline Classic

Specjalnie zaprojektowane heterogeniczne wykładziny PVC Sportline do wielofunkcyjnych hal sportowych, uzupełniają nasze portfolio podłóg dla segmentu edukacyjnego.

Poznaj kolekcję

sportline

Wykładzina homogeniczna Sphera Energetic

Kolekcja Sphera Energetic wnosi nową dynamikę wśród homogenicznych wykładzin PVC. Nowa kolekcja oferuje zabawne połączenie skoordynowanej palety kolorów i wzorów o różnej intensywności i skali.

Poznaj kolekcję

sphera energetic

Wykładzina Marmoleum Linear

Kolekcja Marmoleum Linear oferuje funkcjonalną, trwałą i ponadczasową gamę linoleum, która pozwala tworzyć przestrzenie z naturalnym akcentem, w których poczujesz się jak w domu. Wzory można dowolnie łączyć w ramach kolekcji tworząc unikatowe zestawienia. Subtelny, linearny wzór z łatwością integruje się z pozostałymi elementami wnętrza.

Poznaj kolekcję

Marmoleum Linear

Wykładziny igłowane

Odświeżona gama kolorystyczna popularnych wykładzin igłowanych dostępna w 3 jakościach dostosowanych do różnych wymagań: gramatura włókna 750 g / m2 (Forte), 600 g / m2 (Markant) i 500 g / m2 (Akzent). Nowością jest format w płytkach!

Poznaj kolekcję
Katalog

Wykładziny igłowane

Wykładzina dywanowa Tessera Perspective

Subtelna, kompaktowa kolekcja płytek dywanowych tworząca przyjemną atmosferę i minimalistyczny, ponadczasowy charakter wnętrza.

Poznaj kolekcję

tessera perspective

Wykładziny Sarlon i Modul'up

Nowa kolekcja wykładzin PCV obejmująca wykładziny z różnorodnych grup produktowych (akustyczne i kompaktowe), które można łączyć tworząc dopasowane zestawienia kolorystyczne.

Poznaj kolekcję
Katalog

Sarlon-modul'up - 9309 dark kubik- 4804 copper stardust

Wykładziny Flotex w panelach

Odświeżona kolekcja Flotex Planks czyli wykładziny w formie paneli o wymiarach 100x25 cm. Taki format pozwala na wykreowanie wyjątkowych wzorów na podłodze, które można dowolnie łączyć oferując nieskończone możliwości w projektowaniu.

Poznaj kolekcję
Katalog

Flotex planks ombré