Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nowe kolekcje wykładzin

Nowości produktowe

Poniżej znajdziesz przegląd naszych najnowszych rozwiązań podłogowych.

Marmoleum Cocoa 3586_indigo milk

Allura Click Flexcore

Allura click Flexcore łączy w sobie wszystkie zalety dekoracyjnych płytek winylowych z nowym elastycznym rdzeniem.
Ta rewolucyjna podłoga z systemem Easy Click, zintegrowanym podkładem akustycznym 20 dB i elastycznym rdzeniem nie wymaga kleju i można ją stosować na nierównych podłożach.
Poznaj kolekcję

Allura Click Flexcore 63641 light serene oak

Flotex Advance

Poczuj idealną synergię formy i funkcjonalności dzięki kolekcjom Flotex Advance Code i Latitude, które oferują wszechstronne połączenie estetyki i funkcjonalności. Niezależnie od tego, czy jest to uspokajający wzór Latitude inspirowany znakiem wodnym, czy wzór Code inspirowany czcionką, kolekcja Advance ma na celu poprawę atmosfery każdego otoczenia, jednocześnie promując kreatywność i styl.
Kolekcja Flotex Advance dostępna jest w postaci rolek o szerokości 2m i w płytkach o wymiarach 50x50 cm.
Flotex Advance w postaci rolek jest dostarczany z podkładem Next, który umożliwia zarówno układanie luzem bez użycia kleju, jak i montaż na klej.
Poznaj kolekcję

Flotex Advance

Marmoleum Solid

Marmoleum Solid to nasza odświeżona kolekcja z gamy linoleum. Wyjątkowo dobrze dobrana paleta barw i wzorów umożliwia tworzenie nieograniczonych kombinacji w ramach kolekcji, ale także z innymi materiałami do aranżacji wnętrz. Marmoleum Solid to Twój niezawodny partner w nowoczesnym i zrównoważonym projektowaniu przestrzennym o naturalnym charakterze.
Marmoleum przyczynia się do dobrego samopoczucia każdego człowieka na wielu poziomach. Marmoleum zostało zaprojektowane tak, aby przyczyniać się do tworzenia bezpiecznego, higienicznego i wygodnego środowiska. Podłogi są łatwe w utrzymaniu czystości, bakteriostatyczne, posiadają właściwości antywirusowe i są atestowane dla alergików. Jego przyjemna w dotyku powierzchnia i piękna kolorystyka oddziałują na wszystkie zmysły. Dzięki naturalnym surowcom i ciągłemu doskonaleniu cyklu życia jesteśmy w stanie stworzyć podłogę całkowicie przyjazną dla klimatu, która przyczynia się do zrównoważonej przyszłości.

Poznaj kolekcję

Marmoleum cocoa 3592 salted caramel 3590 meringue

Sphera Orient

Homogeniczne wykładziny podłogowe PVC Sphera Orient wyróżniają się funkcjonalnością i designem. Wzmocniona powłoka PUR jest odporna na zabrudzenia i zarysowania, jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, zapewniając higieniczną powierzchnię podłogi.
Paleta kolorów obejmuje ciepłe odcienie inspirowane herbatą i przyprawami, żywe kolory orientalne oraz szarości lub neutralne odcienie stanowiące dobrą bazę dla wszystkich projektów.
Poznaj kolekcję

Sphera Orient hazelnut

Flotex Next

Kto nie chciałby zaoszczędzić czasu, pieniędzy i wysiłku?
Flotex Next to pierwsza flokowana wykładzina podłogowa montowana bez użycia kleju, która może być stosowana w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Flotex Next można szybko zamontować, dzięki czemu jest bardzo oszczędny pod względem czasu potrzebnego na montaż i kosztów wymiany. Wykładzina podłogowa nadaje się do rozwiązań zrównoważonych ze względu na możliwość ponownego użycia produktu.
Poznaj kolekcję

Flotex Next

Surestep Fast Fit

Kolekcja Surestep Fast Fit to prawdziwie bezpieczna - antypoślizgowa wykładzina winylowa nadająca się do montażu bez użycia kleju. Można ją układać na różnych istniejących podłożach, w tym na świeżych, nawet wilgotnych podłożach betonowych.
Poznaj kolekcję

Surestep Fast Fit

Tessera Harmony

Przyjemny i zrównoważony wzór nowej kolekcji płytek dywanowych Tessera Harmony tworzy uspokajające, bardziej produktywne środowisko, poprawiając dobre samopoczucie w każdym projekcie wnętrza.

Uspokajający, organiczny wzór Tessera Harmony jest dostępny w 12 ciepłych kolorach, z których każdy został zaprojektowany tak, aby łączyć się tonalnie ze sobą i ściśle pasować do innych serii płytek dywanowych Tessera.
Poznaj kolekcję

Tessera-Harmony_4604-linen-weft

Tessera Accord

Naturalnie przecinające się prążkowane wzory płytek dywanowych Tessera Accord odpowiadają na współczesne potrzeby w zakresie elastycznego, praktycznego i dającego się dostosować rozwiązania do projektowania przestrzeni biurowych. Accord dołącza do Infused jako część kolekcji Union.
Poznaj kolekcję

Accord Roomset