Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nowe kolekcje wykładzin

Nowości produktowe

Poniżej znajdziesz przegląd naszych najnowszych rozwiązań podłogowych.

Tesssera Infused - 4504 linen ruffle

Płytki dywanowe Tessera Harmony

Przyjemny i zrównoważony wzór nowej kolekcji Tessera Harmony tworzy uspokajające, bardziej produktywne środowisko, poprawiając dobre samopoczucie w każdym projekcie wnętrza.

Uspokajający, organiczny wzór Tessera Harmony jest dostępny w 12 ciepłych kolorach, z których każdy został zaprojektowany tak, aby łączyć się tonalnie ze sobą i ściśle pasować do innych serii płytek dywanowych Tessera.
Poznaj kolekcję

Tessera-Harmony_4604-linen-weft

Płytki dywanowe Tessera Accord

Naturalnie przecinające się prążkowane wzory płytek dywanowych Tessera Accord odpowiadają na współczesne potrzeby w zakresie elastycznego, praktycznego i dającego się dostosować rozwiązania do projektowania przestrzeni biurowych. Accord dołącza do Infused jako część kolekcji Union.
Poznaj kolekcję

Accord Roomset

Wykładzina homogeniczna Sphera Star T

Kolekcja Sphera Star T nadaje stylu wymagającym obszarom dzięki nowoczesnej palecie kolorów i bezkierunkowym wzorom.
Sphera Star T - punkt zwrotny dla efektywnych rozwiązań.
Poznaj kolekcję

star T

Płytki dywanowe Tessera Infused

Kolekcja Tessera Infused to unikalne połączenie elementów inspirowanych naturą, łączące miękkie organiczne wzory z naturalnymi strukturami, które sprzyjają dobremu samopoczuciu w każdej postaci.
Poznaj kolekcję

Tessera Infused

Nowa odsłona kolekcji Marmoleum Sport

Marmoleum Sport to wielofunkcyjna wykładzina sportowa, montowana jako nawierzchnia na elastycznej konstrukcji, która może być stosowana na wszelkiego rodzaju obiektach sportowych. Wszystkie kolory dostępne są w grubościach 3,2 i 4,0 mm.
Poznaj kolekcję

Marmoleum Sport

Created by Mac Stopa

Kolekcja stworzona przez Maca Stopę powstała w oparciu o ideę architektonicznej modułowości i chęć architektonicznego zaaranżowania przestrzeni wokół nas. Realizuje się to poprzez zastosowanie powtarzających się form geometrycznych, takich jak heksagony, trapezy czy plecione struktury, które stanowią podstawę kolekcji.
Poznaj kolekcję

Flotex by Mac Stopa_blue anemone_Flotex Naturals_shaded oak

Created by José Medina Galeote

Współpraca José Medina Galeote z naszym zespołem projektowym dała początek wyjątkowej kolekcji podłóg, w której kreacje artystów zyskują nowy wymiar dzięki zastosowaniu medium, jakim jest podłoga.
Przynosząc swoje dzieła sztuki tuż pod nasze stopy, José Médina Galeote odkrywa nowe perspektywy dla różnych faktur. Techniki druku wysokiej rozdzielczości mogą ożywić kreacje José Mediny Galeote na każdej podłodze.
Poznaj kolekcję

JMGaleote