Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nowe kolekcje wykładzin

Nowości produktowe

Poniżej znajdziesz przegląd naszych najnowszych rozwiązań podłogowych.

Vinyl by Mac Stopa_360017E_braided

Created by Mac Stopa

Kolekcja stworzona przez Maca Stopę powstała w oparciu o ideę architektonicznej modułowości i chęć architektonicznego zaaranżowania przestrzeni wokół nas. Realizuje się to poprzez zastosowanie powtarzających się form geometrycznych, takich jak heksagony, trapezy czy plecione struktury, które stanowią podstawę kolekcji.

Poznaj kolekcję

Flotex by Mac Stopa_blue anemone_Flotex Naturals_shaded oak

Created by José Medina Galeote

Współpraca José Medina Galeote z naszym zespołem projektowym dała początek wyjątkowej kolekcji podłóg, w której kreacje artystów zyskują nowy wymiar dzięki zastosowaniu medium, jakim jest podłoga.
Przynosząc swoje dzieła sztuki tuż pod nasze stopy, José Médina Galeote odkrywa nowe perspektywy dla różnych faktur. Techniki druku wysokiej rozdzielczości mogą ożywić kreacje José Mediny Galeote na każdej podłodze.

Poznaj kolekcję

JMGaleote

Nowa odsłona kolekcji Sphera Element

Kolekcja Sphera Element oferuje najbardziej kompletną propozycję kolorystyczną na rynku. Dzięki szerokiej gamie subtelnych i miękkich, neutralnych i kontrastujących tonów, Sphera Element jest kolekcją idealną do stosowania w miejscach, w których podłoga powinna wtapiać się w otoczenie. Starannie dobrane wyraziste pastele i jasne kolory akcentujące są idealne do obszarów wymagających podziału na strefy lub do stworzenia autentycznego i przyjaznego wnętrza.

Poznaj kolekcję

Sphera Element Homogeneous Vinyl Coming Soon

Wykładzina homogeniczna Sphera Elite

Sphera Elite ma intrygujący wygląd, subtelnie nawiązujący do naturalnych materiałów, a jej organiczny wzór zmieni twoją przestrzeń w atrakcyjne miejsce. Dzięki swojej wyjątkowej formie oraz niezwykle trwałej i lekkiej konstrukcji zapewni bardzo dobre rezultaty przez wiele lat. Sprawdzi się w nawet w najbardziej wymagających warunkach zachowując swój naturalny wygląd.

Poznaj kolekcję

Sphera Elite Homogeneous Vinyl Flooring Coming Soon

Mata wejściowa Coral Interior

Coral Interior oferuje system wejściowy, który jest bardzo łatwy do zainstalowania z minimalną ilością odpadów instalacyjnych. Jest to unikalna koncepcja podłogi dla obszaru za wejściem, takiego jak hole, korytarze i windy.

Poznaj kolekcję

coral

Wykładzina homogeniczna Sphera Energetic

Kolekcja Sphera Energetic wnosi nową dynamikę wśród homogenicznych wykładzin PVC. Nowa kolekcja oferuje zabawne połączenie skoordynowanej palety kolorów i wzorów o różnej intensywności i skali.

Poznaj kolekcję

sphera energetic

Wykładzina Marmoleum Linear

Kolekcja Marmoleum Linear oferuje funkcjonalną, trwałą i ponadczasową gamę linoleum, która pozwala tworzyć przestrzenie z naturalnym akcentem, w których poczujesz się jak w domu. Wzory można dowolnie łączyć w ramach kolekcji tworząc unikatowe zestawienia. Subtelny, linearny wzór z łatwością integruje się z pozostałymi elementami wnętrza.

Poznaj kolekcję

Marmoleum Linear