Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoweld

Marmoweld to sznur spawalniczy zaprojektowany specjalnie do zgrzewania wykładzin Marmoleum. Sznur dopasowany jest kolorystycznie do każdego koloru wykładziny z kolekcji Marmoleum.


Jednobarwne czy wielobarwne

Jednobarwne czy wielobarwne

Marmoweld to sznur spawalniczy zaprojektowany specjalnie do zgrzewania wykładzin Marmoleum. Dla każdego koloru wykładziny Marmoleum posiadamy dopasowany sznur Marmoweld.
Oba warianty zapewniają higieniczne rozwiązanie podłogowe.

W przypadku wykładzin Marmoleum można skorzystać ze zgrzewania lub wykonać instalację bez zastosowania sznurów do zgrzewania.
www.forbo-flooring.com/netfit

Welding Jednobarwne czy wielobarwne

Nowy sznur Marmoweld

Nowy sznur Marmoweld

Jesteśmy w trakcie wprowadzania nowej receptury Marmoweld - sznura do zgrzewania Marmoleum, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zabrudzenia.
Aktualnie zmiana dotyczy sznurów jednobarwnych. Nową lub starą wersję sznurów można rozpoznać po naklejce na zwoju, na której widoczny będzie napis „NOWA receptura”.

Welding rod nowy sznur do zgrzewania

Proces instalacji

Proces instalacji

Proces instalacji jest taki sam w obu wariantach. Różnica polega na nieco innym przebiegu topnienia sznurów podczas procesu. Na zdjęciach poniżej przedstawiono efekt, jaki uzyskuje się jeśli zgrzewarka ma zbyt niską, zbyt wysoką oraz odpowiednią temperaturę.

Zgrzewanie maszynowe

Podczas zgrzewania automatycznego z wykorzystaniem nowego lub tradycyjnego sznura Marmoweld może się zdarzyć, że przylepi się on do maszyny. Problem ten można rozwiązać poprzez zaślepienie dwóch rurek wydechowych – zamykając klapę urządzenia lub poprzez wkręcenie śrub w pierwsze dwie rurki, jak pokazano na obrazkach.

Zgrzewanie temperaturowe
Zgrzewanie temperaturowe