Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nastrój sezonu

test

Każda pora roku ma inne znaczenie dla każdego z nas w zależności od naszego miejsca zamieszkania, naszej kultury i tradycji. Dzięki serii Nastrój Sezonu mamy nadzieję przełożyć te uczucia związanane z porami roku na design w sposób, który będzie zarówno uzupełnieniem, jak i kwestionowaniem, sugerując produkty i scenariusze, które, mamy nadzieję, będą dla Ciebie inspiracją przez cały rok.

Mood of the season One | Forbo Flooring Systems

Sezonowy wybór co trzy miesiące

Gdziekolwiek jesteśmy, na nasze pory roku ma wpływ natura, dlatego też każdy z naszych Nastrojów Sezonu w jakiś sposób to odzwierciedla, podkreślając nie tylko zaangażowanie Forbo w zrównoważony rozwój, ale także wagę, jaką przywiązujemy do środowiska jako klucza do dobrego samopoczucia we wnętrzach.

Co trzy miesiące będziemy przedstawiać sezonowy wybór przykładowych kolorów z naszej wszechstronnej oferty produktowej, prezentując produkty, które łączą nasze myśli i uczucia w różnych porach roku. Każdy z nich będzie miał na celu uchwycić istotę każdego sezonu i przekazać jego "nastrój".

Starannie opracowane przez nasz zespół projektowy

Każdy Nastrój Sezonu jest starannie opracowywany przez nasz zespół międzynarodowych profesjonalistów w dziedzinie designu i składa się z wybranych produktów Forbo, które uzupełniają się wzajemnie i oddają istotę każdego sezonu.

Inspiracje czerpią z wielu źródeł, w tym wnętrz, mody, wyposażenia wnętrz, wzornictwa przemysłowego, sztuki, grafiki i mediów. Kolory są wybierane z Globalnej Karty Kolorów Forbo, zrównoważonej kolekcji trendów kolorystycznych wnętrz, która jest aktualizowana co roku i jest wykorzystywana do tworzenia kolorów dla wszystkich naszych kolekcji produktów.

Dla nas ten nastrój to coś więcej niż tylko kolor. Obejmuje powierzchnie i otoczenie, sugeruje przestrzeń i atmosferę, opowiada wyjątkową historię, która, mamy nadzieję, zainteresuje i zachęci do tworzenia własnej narracji.

Forbo Flooring design team at work | Forbo Flooring Systems

Poznaj nasze Nastroje Sezonu