Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kolor: inspiracje

Nasz świat kolorów

Colour your world | Forbo Flooring Systems

Kolor ma kluczowe znaczenie w projektowaniu podłóg, ponieważ może kreować nastroje, emocje i wpływać na zachowanie.

Witamy w naszym tętniącym życiem świecie kolorów! W Forbo Flooring kolor to coś więcej niż tylko przyjemność wizualna; to język, którym biegle się posługujemy. Nasza Globalna Karta Kolorów, starannie stworzona przez nasz zespół międzynarodowych projektantów, stanowi podstawę wszystkich naszych kolekcji. Ta specjalna paleta kieruje naszym procesem projektowania, zapewniając płynne połączenie kolorów we wszystkich naszych grupach produktów.

Zanurz się w spektrum narzędzi i łączy poświęconych wszystkiemu, co związane z kolorem i odkryj, dlaczego kolor leży w sercu pasji i innowacji Forbo Flooring, precyzyjnie kształtując każdą kolekcję.

design studio
Wyszukiwarka kolorów | Forbo Flooring Systems

Wyszukiwarka kolorów

Skorzystaj z naszej Wyszukiwarki kolorów, aby wybrać kolory potrzebne do Twojego projektu. Zainspiruj się naszymi kombinacjami kolorów i stwórz własną tablicę nastroju, historię kolorów i obrazy wnętrz. Następnie wykorzystamy Twoją tablicę nastrojów jako punkt wyjścia, aby polecić produkty Forbo Flooring, które pomogą Ci stworzyć pożądaną atmosferę.

Do wyszukiwarki kolorów

Dynamiki budynków

Analizując sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z budynkiem, rozumiemy ich potrzebę tworzenia środowisk zaprojektowanych z perspektywy bardziej skupionej na człowieku. W oparciu o filozofię Dynamiki Budynku zapraszamy do zapoznania się z pięcioma różnymi scenariuszami, które zbudowaliśmy, każdy z własną atmosferą wyrażoną w projektowaniu, kolorach i materiałach.

CZYTAJ WIĘCEJ O DYNAMICE BUDYNKU

Dynamics of a Building | Connecting - mood board | Forbo Flooring Systems
Mood of the Season | leaflet example | Forbo Flooring Systems

Nastrój Sezonu

Co trzy miesiące nasz zespół międzynarodowych ekspertów ds. wzornictwa tworzy nowy Nastrój Sezonu, obejmujmujący paletę kolorów NCS i produktów Forbo Flooring, które harmonizują, aby uchwycić istotę każdej pory roku.

Czerpiąc inspirację z różnorodnych źródeł, takich jak wnętrza, moda, sztuka i media, kolory te zostały starannie wybrane z Globalnej Karty Kolorów Forbo Flooring.

Zobacz nasze Nastroje Sezonu

Webinarium na temat kolorów

Podczas naszego webinarium na temat psychologii koloru Carola Seybold, dyrektor ds. globalnego zarządzania kluczowymi klientami w PANTONE® i Karen Haller, wiodąca światowa ekspertka w dziedzinie behawioralnej psychologii koloru i projektowania, omawiają znaczenie uwzględniania koloru w tym procesie tworzenia efektownej kolorystyki przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.

Przeczytaj więcej o tym webinarze

Pantone Color of the Year 2024

Kolor Roku Pantone

Każdego roku wiodący na świecie autorytet w dziedzinie kolorów, firma Pantone, wybiera swój Kolor Roku w oparciu o szeroko zakrojone badania kulturowe. Kolor roku Pantone jest ważny dla Forbo Flooring, ponieważ odzwierciedla aktualne potrzeby społeczne i jest zgodny z naszymi badaniami dotyczącymi trendów i kolorów.

Przeczytaj więcej o Kolorze Roku