Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pārvietošanās zonas

Forbo piedāvā pilnīgu produktu portfeli, kas piemērots veselības aprūpes iestāžu pārvietošanās zonām. Mūsu produktu klāsts ir piemērots jebkādām vajadzībām — no reģistratūrām un koridoriem, kas pakļauti intensīvai apavu noslodzei, līdz ēdnīcām un ģimeņu uzgaidāmajām telpām, kur nepieciešama mierīga atmosfēra.

general circulation
Linoleum

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Eternal projektu vinils

Aplūkojot jauno Eternal universālā vinila kolekciju, jūs atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu jūsu vajadzības.
Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Aplūkot Eternal

Eternal
Allura

Allura

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas izstrādāta un ražotā Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura

Step drošā grīda

Forbo Step drošais vinils ir piemērots darba, mācību, rotaļu un ikdienas telpām, kur pretslīdes drošība ir būtisks apsvērums, veidojot drošu darba, ikdienas un sabiedrisko aktivitāšu vidi.

Jaunā Foro Step kolekcija apvieno izcilas pretslīdes īpašības ar daudzpusīgu estētiku, un, pateicoties jaunajai "Step Crystals" apdarei, katra krāsa ir tīra un dzidra, un ir uzlabotas tīrīšanas un kopšanas īpašības.
Aplūkot Step drošo vinilu

Step safety vinyl
Flotex Linear Stratus

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Coral grīdas segums ieejas zonām

Mūsu Coral "clean-off" klāsts ir īpaši piemērots specifiskam tīrīšanas režīmam un atbilst dažādu telpu prasībām.
Apmeklējiet mūsu Coral vietnes

Entrance, Coral Duo