Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Zonām, kurās nepieciešams specializēts grīdas segums ar tādām kvalitātēm kā elektrostatiskās izlādes (ESD) aizsardzība vai pastiprināta pretslīdes drošība, Forbo piedāvā plašu produktu klāstu, kas atbilst visaugstākajiem standartiem.

Colorex

Zona ar augstām prasībām
Jūtīgās slimnīcas zonās, piemēram, operāciju zālēs, intensīvās terapijas nodaļās un attēlu diagnostikas telpās, grīdai ir unikālas prasības. Tai ir jāatbilst stingriem higiēnas noteikumiem, lai novērstu nozokomiālās infekcijas, kā arī nepieciešamajām drošības prasībām. Un svarīgākais — grīdai ir jānovērš elektrostatiskās izlādes, kas var ietekmēt jūtīgo medicīnas aprīkojumu un ierīces.

Visaugstākie higiēnas standarti
Colorex atbilst visām šīm prasībām. Grīdas strāvas vadīšanas īpašības novērš statiskās elektrības uzkrāšanās negatīvo ietekmi. Tajā pašā laikā blīvā virsma bez porām aizkavē baktēriju un pelējuma veidošanos, nodrošinot visaugstākos higiēnas standartus.

Aplūkot Colorex kolekciju

ESD
Step

Step drošā grīda

Grīdas ir 37 %* negadījumu iemesls, kad paslīdot un paklūpot ir gūti ievainojumi. Paslīdēšana un paklupšana ir visbiežākie negadījumu cēloņi darba vietā. Izvēloties Step grīdas segumus, iespējams ievērojami samazināt negadījumu skaitu. * Avots: Veselības un drošības pārvalde, Apvienotā Karaliste (Health and Safety Establishment, UK)

Step ir drošais vinila grīdas segums ar garantētām pretslīdes īpašībām visā kalpošanas laikā. Tas piedāvā visplašāko drošā grīdas seguma dizainu klāstu, neietekmējot kalpošanas īpašības. Tas ir gan vizuāli pievilcīgs, gan ar teicamām pretslīdes īpašībām, tāpēc piemērots specifiskām zonām, kurās svarīgi ierobežot paslīdēšanas risku.

Step ir arī unikāls un pievilcīgs slapjo telpu grīdas segums, kas nodrošina vislabāko "basu kāju" un "basu kāju/pretslīdes" risinājumu un sniedz komfortu un drošību.

Aplūkot Step drošo vinilu