Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD & Tīro telpu grīdas

ESD & Tīro telpu grīdas

Kontrolējiet apkārtējo vidi. Forbo Flooring Systems ir starptautisks tirgus līderis ar plašu pieredzi ESD un tīro telpu grīdas segumu jomā. Mēs piedāvājam grīdas segumu risinājumus, kas ir piemēroti kritiski kontrolētām zonām ar visaugstākajām prasībām, piemēram, tīrtelpām, ražotnēm ar augstām prasībām vai higiēniskām veselības aprūpes iestāžu telpām. Mūsu ESD un tīro telpu risinājumi ir apkopoti portfelī “Pakļauts kontrolei”. Mēs piedāvājam plašu flīžu (Colorex) un lokšņu (Sphera SD | EC, Marmoleum Ohmex klāstu; katram no tiem ir savas specifiskas īpašības.

 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • Colorex SD 150204 semicon
  Colorex EC

  Colorex EC

  Colorex EC ir ideāls risinājums laboratorijām, IT telpām un tīrajām telpām. Colorex EC atbilst daļiņu atbrīvošanās visstingrākajām prasībām, tādējādi mazinot saindēšanās draudus.

 • Colorex SD 150201 everest
  Colorex SD

  Colorex SD

  Colorex SD ir elektrību izkliedējošs homogēns grīdas segums flīžu formātā ar pastāvīgām ESD īpašībām. Pateicoties blīvajam elektrību izkliedējošo dzīslu tīklam, statiskā elektrība viegli plūst no grīdas uz zemi.

  Colorex SD flīzes spēj izturēt vissarežģītākos apstākļus un piedāvā teicamu risinājumu īpaši jutīgām zonām, piemēram, tīrajām telpām, kā arī ražošanas telpām ar augstām prasībām elektronikas, dzīvības zinātņu un ražošanas industrijās.

 • Sphera EC 450007 grey sky
  Sphera EC

  Sphera EC

  Sphera EC ir homogēns elektrību vadošs vinila grīdas segums. Lai nodrošinātu pastāvīgu un drošu veiktspēju, tam ir pievienots noteikts daudzums melnu oglekļa skaidiņu. Grīdas segumam, kas ir pieejams 13 krāsās, ir viegli tīrāma un matēta virsma.

 • Sphera SD 550000 white | SD 550036 water
  Sphera SD

  Sphera SD

  Sphera SD ir grīdas segums ar statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām. Lai nodrošinātu pastāvīgu un drošu veiktspēju, tam ir pievienots noteikts daudzums elektrību izkliedējošu skaidiņu. Virsmas struktūra grīdas segumam nodrošina viegli tīrāmu, matētu virsmu.
  14 dizaini veido līdzsvarotu krāsu paleti.

 • Colorex SD 150207 quartz
  Colorex Plus

  Colorex Plus

  Colorex Plus ir augstas veiktspējas grīdas segumu sistēma, kas ietver līmi nesaturošas flīzes pielietojumam zonās, kur ir problēmas ar sarežģītu pamatnes sagatavošanu vai dīkstāvi. Colorex Plus var ieklāt, netraucējot darba ritmu, un pēc ieklāšanas to var nekavējoties lietot pat autoiekrāvēji. Colorex Plus flīzes ir pieejamas ar statiskās elektrības izkliedēšanas (EC) opciju, pamata opciju un pretslīdes opciju (R10).

 • Marmoleum Ohmex conductive flooring
  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex is a conductive floor covering that meets higher requirements for electrical conductivity. Electrical resistance is improved to < 1-108 Ω (EN1081), ensuring personal safety and protecting equipment that is sensitive to static electricity. Ideal for computer rooms, server rooms and areas with sensitive equipment. Marmoleum Ohmex is 2.5 mm thick and available in 6 colors.

 • Onyx Impact_Sphera
  Onyx Impact sienu segums

  Onyx Impact sienu segums

  Onyx Impact ir izturīgs vinila segums sienām, un tas ir piemērots sabiedriskām telpām, veselības aprūpes, farmācijas, biotehnoloģiju, medicīnas iekārtu ražošanā, kā arī sociālās aprūpes iestādēs un pansionātos, kur liela nozīme ir kontaminācijas un infekciju kontrolei.

Pakļauts kontolei

Kontrolējiet apkārtējo vidi

Forbo Flooring Systems piedāvā ESD un tīro telpu grīdas segumu risinājumu klāstu, kas atbilst augstākajām vajadzībām un prasībām kontrolētās vidēs.

Piemēram, kritiskās industriālās vidēs, kur ESD var radīt liela mēroga bojājumus, grīdas segums ar pastāvīgām ESD īpašībām var palīdzēt izvairīties no izmaksām, kas saistītas ar defektīviem produktiem, apstrādes problēmām, aprīkojuma darbības traucējumiem vai higiēnas problēmām.

Grīda var palīdzēt izvairīties no nevēlamas elektrostatiskās uzkrāšanās un izlādes. Tāpat grīda var palīdzēt uzturēt tīru kontrolētu vidi, samazinot daļiņu un TVOC emisijas no grīdas seguma.

ESD un tīro telpu grīdas segumu risinājumi palīdz garantēt drošu vidi sensitīvās veselības aprūpes iestādēs un zonās. Statiskā izlāde var būt nepatīkama pacientiem un darbiniekiem, un statiskā elektrība var negatīvi ietekmēt jutīgas medicīnas ierīces.

Nepieciešams risinājums, kas efektīvi aizsargā cilvēkus un aprīkojumu pret statiskiem negadījumiem. Veselībai un higiēnai ir būtiska nozīme. Nepieciešams izturīgs, pret traipiem noturīgs, ļoti stabils un pret iespiedumiem izturīgs grīdas seguma risinājums.

Visas Forbo kolekcijas, kas piedāvā risinājumu kontrolētām vidēm ar visaugstākajām prasībām, ir apkopotas vienā portfelī, Forbo “Pakļauts kontrolei”, kas aptver visus klientam svarīgos aspektus: jāpārliecinās, ka vidē viss tiek kontrolēts. Iekļautās kolekcijas ir:
• Colorex SD | EC | Plus (flīzes)
• Sphera SD | EC (loksnes)
• Marmoleum Ohmex (loksnes)

Colorex SD150201 & SD150265

Colorex flīzes

Colorex flīzes

Colorex ir progresīva tehniskā grīdas seguma sistēma flīžu formātā, kas ir īpaši izstrādāta kontrolētām vidēm, piemēram, pusvadītāju, zinātņu un ražošanas nozarēm, tīrajām telpām un jutīgām zonām veselības aprūpes vidē. Attiecībā uz ESD, daļiņu, mitruma vai to kombinācijas kontroli mūsu Colorex flīžu klāsts piedāvā izturīgus risinājumus, kas atbilst visaugstākajām prasībām.

Colorex flīzes ir pieejamas ar dažādiem strāvas vadības līmeņiem dažādās konstrukcijās. Mēs piedāvājam Colorex EC pastāvīgi strāvu vadošas flīzes, Colorex SD pastāvīgi elektrību izkliedējošas flīzes un Colorex Plus brīvi stāvošās flīzes.

Colorex piedāvā ne tikai augstāko tehnoloģiju risinājumu, bet ir arī estētiski patīkams grīdas segums, kas padara pievilcīgu jebkuru komerciālo interjeru — no rūpniecības līdz veselības aprūpes iestādēm.

Colorex priekšrocības:
• Tehnoloģija nodrošina pastāvīgi strāvu vadošu grīdas segumu, kas garantē optimālu veiktspēju visu kalpošanas laiku neatkarīgi no mitruma līmeņa telpā. Colorex pilnībā atbilst visiem ESD standartiem.
• Colorex virsmu var pilnībā atjaunot un salabot, tādējādi paildzinot kalpošanas mūžu.
• Zemais plastifikatoru saturs Colorex flīzēs nodrošina izcilu formas stabilitāti un novērš saraušanos.
• Zemais plastifikatoru saturs nodrošina arī ārkārtīgi zemu emisiju un gāzu izdalīšanās līmeni, tādējādi padarot Colorex par pareizo izvēli tīrajās telpās. Colorex pilnībā atbilst visiem tīro telpu standartiem, ko apstiprinājis Fraunhofer institūts.
• Colorex un Colorex Plus brīvi stāvošās sistēmas blīvā konstrukcija nodrošina teicamu noturību pret smagu kravu, tādējādi to padarot par izcilu risinājumu komerciālai vai industriālai videi.
• Colorex ir pieejams flīžu formātā: tas ir priekšnoteikums paceltām grīdām, kādas sastopamas daudzās komerciālajās vidēs, piemēram, datu centros un serveru telpās.
• Pastāv iespēja pievienot drošības un orientēšanās zīmes ar Colorex Signal un Colorex Signal Glow.
• Tā kā šis ir viens no uzticamākajiem zīmoliem tirgū, varat būt pārliecināti, ka Colorex atbilst visiem mūsdienās nepieciešamajiem standartiem.

Colorex construction

Par Sphera SD | EC

Kontrolēta apkārtējā vide

Forbo Sphera SD | EC kolekcijā ir iekļautas divas apakškolekcijas: Sphera SD (elektrību izkliedējoša grīda) un Sphera EC (elektrību vadoša grīda). Abi grīdas segumi piedāvā uzticamu risinājumu zonām ar visaugstākajām prasībām.
Tā ir ražota mūsu jaunajā ražotnē, kurā tiek izmantotas visjaunākās zināšanas un tehnoloģijas, lai radītu pārdomātus un inovatīvus risinājumus.

Sphera SD | EC priekšrocības
• Inovatīvā produkta izstrāde un rūpīgi kontrolētais ražošanas process nodrošina grīdas seguma risinājumu ar pastāvīgām strāvu vadošām īpašībām, kas atbilst visiem elektrostatiskās izlādes kontroles grīdas segumu standartiem.

• Grīdas seguma optimālā veiktspēja saglabājas visu kalpošanas laiku neatkarīgi no vides apstākļiem, piemēram, mitruma līmeņa.

• Zemais emisiju līmenis un ftalāta neizmantošana ražošanā nodrošina to, ka Sphera SD | EC veicina veselīgu vidi telpās

• Unikālais SMART pārklājums padara Sphera SD | EC noturīgu pret traipiem un skrāpējumiem, tādējādi nodrošinot izturīgu un higiēnisku risinājumu.

• Pateicoties strāvu vadošajai pamatkārtai, nav nepieciešams izmantot strāvu vadošu līmi visā laukumā, bet tikai zem vara lentes. Tas samazina ieklāšanas izmaksas un kļūdas.

• Sphera SD | EC ražošanas procesā nerodas atkritumi, tādējādi nodrošinot efektīvu un ilgtspējīgu ražošanu.

Sphera ESD product construction EC 450008 silver grey SD 550008 silver grey

Par Marmoleum Ohmex

Par Marmoleum Ohmex

Marmoleum Ohmex ir strāvu vadošs linoleja grīdas segums, kas sevī apvieno teicamu ilgtspējību un uzlabotu elektrisko pretestību (< 1-108 Ω (saskaņā ar EN1081).

Tas nodrošina personīgo drošību un pasargā pret statisko elektrību jutīgu aprīkojumu, piemēram, datorus un citas elektroniskās ierīces.

Marmoleum Ohmex ir izgatavots no dabīgām izejvielām, kas to padara par ļoti ilgtspējīgu strāvu vadošu grīdas seguma izvēli.

Marmoleum Ohmex Heinz Nixdorf Museumforum

Ko un kur izmantot

Izvēlieties piemērotāko ESD grīdas seguma risinājumu

ESD grīdas seguma risinājumi ir paredzēti lietošanai tādās nozarēs kā elektronika, farmācija, veselība, datu centri un serveru telpas.

Forbo ESD grīdas seguma risinājums ikvienam pielietojuma veidam.

Colorex EC un Sphera EC — pielietojums:
ESD telpas, ISO standarta tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas, ražošanas telpas un operāciju zāles.

Colorex SD un Sphera SD — pielietojums:
Jaunuzceltas laboratorijas, ISO standarta tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas, ražošanas telpas, serveru telpas, datu centri un operāciju zāles.

Colorex Plus EC — pielietojums:
ESD telpu remonts, ISO standarta tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas un ražošanas telpas. Piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

Colorex Plus R10 — pielietojums:
teksturētā virsma nodrošina uzlabotu pretslīdi (R10) un ir teicami piemērota zonās, kur pastāv grīdas piesārņojuma risks, piemēram, pulvera un ūdens traipu dēļ ražošanas telpās (elektronikas, rūpniecības, zinātņu nozarē)

Colorex Plus Basic — pielietojums:
Darbnīcas, veikali, noliktavas, telpas ar augstu noslodzi un intensīvu uzkopšanu. Piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

Marmoleum Ohmex — pielietojums:
Piemērots lietošanai zonās, kurās ir jutīgs aprīkojums, piemēram, datori, un serveru telpās.

Colorex EC-2

Vide

Vide

Mēs ražojam ilgtspējīgas grīdas segumu sistēmas, kas rada labāku vidi ikvienā vietā. Tāpat mēs palīdzam rūpēties par dabisku vidi ar ilgtspējīgas attīstības, atbildīgas izejmateriālu iepirkšanas un ražošanas procesu palīdzību. Mūsu Colorex un Sphera kolekcijas tiek ražotas ar 100% zaļo elektroenerģiju, un tās atbilst REACH prasībām.

Ražošanas process
• Visa mūsu izmantotā elektrība nāk no 100% atjaunojamiem avotiem. Tas nozīmē, ka visas mūsu vinila ražošanas telpas, tostarp Colorex un Sphera ražotnes, ir daļa no efektīvas vides pārvaldības sistēmas un ir ieguvušas ISO14001 sertifikāciju.
• Sphera SD | EC nesatur ftalātu, un ražošanas procesā nerodas atkritumi

Zemais plastifikatoru saturs nodrošina zemu emisiju līmeni.

• Colorex virsmu var pilnībā salabot, tādējādi paildzinot produkta kalpošanas mūžu. Dziļus skrāpējumus, caurumus, apdegumus vai citus virsmas bojājumus var viegli un efektīvi salabot, neatstājot nekādas pēdas un neietekmējot grīdas sākotnējās īpašības. Šī autentiskā, 100% salabojamā virsma ir unikāla Colorex īpašība, un neviena cita grīdas segumu sistēma to nevar apsolīt.

Sphera SD-550000 white | SD 550049 yellow green

Brošūras

Brošūras

Apskatiet Forbo esd un tīrtelpu materiālu brošūras: