Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD & Tīro telpu grīdas

ESD & Tīro telpu grīdas

Jūsu tehnoloģiju aizsardzība.
Colorex ir augstāko tehnoloģiju tehnisko grīdas segumu sistēma, kas īpaši izstrādāta, lai kontrolētu statisko izlādi noteiktās zonās, piemēram, tīrajās telpās, operāciju zālēs un elektronikas rūpniecības telpās.

Colorex ne tikai piedāvā augstāko tehnoloģiju risinājumu, bet ir arī estētiski patīkams grīdas segums, kas padara pievilcīgu jebkuru komerciālu interjeru — no rūpniecības līdz izglītības iestādēm.

 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • ESD & Tīro telpu grīdas
 • Colorex SD 150204 semicon
  Colorex EC

  Colorex EC

  Colorex EC ir ideāls risinājums laboratorijām, IT telpām un tīrajām telpām. Colorex EC atbilst daļiņu atbrīvošanās visstingrākajām prasībām, tādējādi mazinot saindēšanās draudus.

 • Colorex SD 150201 everest
  Colorex SD

  Colorex SD

  Colorex kolekcijas piedāvā visaugstākās kvalitātes strāvu vadošas un elektrību izkliedējošas augsta blīvuma dimensionāli stabilas flīzes.

 • Colorex Basis plus
  Colorex Basic plus

  Colorex Basic plus

  Colorex Basic plus ir brīvi stāvoša grīdas sistēma ar Colorex virskārtu bez strāvas vadības īpašībām. Tā nodrošina visas Colorex priekšrocības, kā piemēram augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem. Bet tai piemīt arī smagas noslodzes brīvi stāvošu flīžu priekšrocības.

 • Colorex R11
  R11 plus R11 plus

  R11 plus

  R11 Plus grīdām piemīt paaugstināta pretslīdēšanas noturība (R11 kategorija), pateicoties raupjajai reljefa struktūrai.

 • Sphera EC 450007 grey sky
  Sphera EC

  Sphera EC

  Sphera EC ir homogēns elektrību vadošs vinila grīdas segums. Lai nodrošinātu pastāvīgu un drošu veiktspēju, tam ir pievienots noteikts daudzums melnu oglekļa skaidiņu. Grīdas segumam, kas ir pieejams 13 krāsās, ir viegli tīrāma un matēta virsma.

 • Sphera SD 550000 white | SD 550036 water
  Sphera SD

  Sphera SD

  Sphera SD ir grīdas segums ar statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām. Lai nodrošinātu pastāvīgu un drošu veiktspēju, tam ir pievienots noteikts daudzums elektrību izkliedējošu skaidiņu. Virsmas struktūra grīdas segumam nodrošina viegli tīrāmu, matētu virsmu.
  14 dizaini veido līdzsvarotu krāsu paleti.

Standarts

Standarts

Colorex Basic plus
Brīvi stāvošu flīžu sistēma ar Colorex virskārtu un ar ierobežotām strāvas vadības īpašībām. Šis klāsts nodrošina visas Colorex priekšrocības, piemēram, augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem, kā arī priekšrocības, ko sniedz izturīgas brīvi stāvošas flīzes.

Funkcionalitāte:
noturīga / labojama

Apraksts:
lieliska ķīmiskā noturība, nopietnu bojājumu gadījumā grīdu var labot.

Pielietojums:
darbnīcas, veikali, noliktavas. Telpas ar augstu noslodzi un intensīvu uzkopšanu.

Colorex Basic ir pieejams pēc pieprasījuma.

R11 Plus
Paaugstināta pretslīdes noturība (R11 kategorija), pateicoties raupjajai struktūrai.

Funkcionalitāte:
pretslīdēšanas noturība

Apraksts:
netīrumus apslēpjoša, neslīdoša grīda

Pielietojums:
industriālās zonas, garāžas, noliktavas.
Piemērots risinājums gadījumos, kad būtisks ir dīkstāves ilgums un pastāv pieaugoša mitruma problēma.

Standard

Brošūra

Brošūra

Vēlaties uzzināt vairāk par Colorex, lejuplādējiet brošūru šeit:

Colorex brochure cover

Materiāla konstrukcija

Mēs sākam tur, kur apstājas citi

Mēs ražojam flīzes, lai nodrošinātu noturīgas un unikālas īpašības, un novēršam tādas nopietnas problēmas kā emisija, saraušanās un strāvas vadības mazināšanās.

Flīzes var ieklāt ātrāk un vieglāk nekā loksnes un ar mazāk pārpalikumiem, jo īpaši maza un vidēja izmēra telpās, kā arī neregulāras formas istabās.
Colorex piemīt ESD lokšņu īpašības ar augstāk minētajām flīžu formāta priekšrocībām. ESD lokšņu sastāvā ir augsts plastifikatoru līmenis, kas var radīt ir gāzu izdalīšanās. Turpretī Colorex flīzēs ir zems plastifikatora līmenis un ļoti zema gāzu izdalīšanās.

Colorex konstrukcija:
1) vara stieple
2) strāvu vadoša līme
3) pamatne
4) strāvu vadošas dzīslas

Colorex construction

Augstākā veiktspēja

Augstākā veiktspēja

Colorex EC
Statiskā elektrība plūst pa blīvu smalku vadošu dzīslu tīklu visā flīzes biezumā. Elektrību novada strāvu vadoša līme un izlādē to zemē caur vara stiepli.
Tā ir pilnīgi dabiska sistēma, kam nav nepieciešamas nepastāvīgas, ķīmiskas antistatiskās piedevas, lai nodrošinātu strāvas vadību. Vadība ir pilnīgi neatkarīga no gaisa mitruma.

Funkcionalitāte:
pastāvīga vadība

Apraksts:
pastāvīgi strāvu vadoša grīda, savienojums starp flīzēm tiek nodrošināts ar strāvu vadošu līmi, un savienojums ar zemi — caur vara stiepli. Atbilst specapģērbā veicamo darbu sistēmas prasībām.

Pielietojums:
ESD telpās, tīrajās telpās, farmaceitiskajās laboratorijās, ražošanas telpās un operāciju zālēs.

Colorex EC Plus
Industriālās grīdas remonts var prasīt lielus finansiālus ieguldījumus un daudz darba. Dīkstāve, kas nepieciešama, lai izjauktu masīvu ražošanas tehniku un veiktu sarežģītu pamatnes remontu, var sākties pirms jaunās grīdas ieklāšanas uzsākšanas. Colorex EC plus ir augstākās veiktspējas grīdas seguma sistēma, kas sastāv no brīvi stāvošām flīzēm. Tā ir piemērota gadījumiem, kad dārgi sagatavošanas darbi un dīkstāve nav iespējama, jo sistēmu var ieklāt, nepārtraucot darbu, un tā tūlīt ir lietojama. Nav nepieciešama īpaša pamatnes apstrāde vai sagatavošana. Flīzes tiek savienotas, izmantojot unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas paliek apslēpta. Tomēr, pateicoties Colorex virsmai, jūs joprojām varat izmantot tās atzītās īpašības un priekšrocības.

Funkcionalitāte:
pastāvīga vadība

Apraksts:
pastāvīgi strāvu vadoša grīda, savienojums starp flīzēm tiek nodrošināts ar bezdelīgastes sistēmu, un savienojums ar zemi — caur vara stiepli. Atbilst specapģērbā veicamo darbu sistēmas prasībām.

Pielietojums:
ESD telpu remonts, tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas un ražošanas telpas. Piemērots risinājums, kad būtisks ir dīkstāves ilgums un pastāv pieaugoša mitruma problēma.

High performance

Kolekcija

Colorex sistēma

Colorex sistēma
Izvēlieties atbilstošāko strāvas vadīšanas pakāpi. Colorex var izmantot jebkur. To iespējams līmēt tieši uz betona, izmantot kā seguma daļu virs paceltās grīdas paneļa vai ieklāt kā brīvi stāvošu flīžu sistēmu. Visām versijām ir divas strāvas vadīšanas pakāpes:
EC visaugstākā veiktspēja un SD augsta veiktspēja.
Brīvi stāvošu flīžu versijai ir papildu antistatiska (Basic plus) un pretslīdes (R11) versija, kas papildina augstāko tehnoloģiju risinājumu piedāvājumu.

Visaugstākā veiktspēja
Colorex EC un Colorex EC Plus grīdas segumā statiskā elektrība plūst pa blīvu smalku vadošo dzīslu tīklu visā flīzes biezumā.
Elektrību novada strāvu vadoša līme un izlādē to zemē caur vara stiepli.
Tā ir pilnīgi dabiska sistēma, kam nav nepieciešamas nepastāvīgas, ķīmiskas antistatiskās piedevas, lai nodrošinātu strāvas vadību.
Vadība ir pilnīgi neatkarīga no gaisa mitruma.

Augsta veiktspēja
Colorex SD gādā par drošu elektrostatisko izlādi visā flīzes biezumā.
Strāvu vadošais pārklājums veido blīvu tīklu, kas sastāv no smalkām, melnām dzīslām.

Standarts
Colorex Basic plus ir brīvi stāvošu flīžu sistēma ar Colorex virskārtu un ar ierobežotām strāvas vadības īpašībām.
Šis klāsts piedāvā visas Colorex priekšrocības, piemēram, augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem, kā arī priekšrocības, ko sniedz izturīgas brīvi stāvošas flīzes.

Septiņi Colorex fakti:
Vienalga, vai tā būtu ESD grīda, tīrās telpas un farmācijas uzņēmums, operāciju zāles, rūpniecības vai datu centrs, Colorex ir vispiemērotākā grīda ar atbilstošām īpašībām. Tā ir īpaši radīta šādiem mērķiem.
Mēs piedāvājam:
1) pilnīgu atbilstību ESD un tīro telpu standartiem, pārsniedzot standartu noteiktās prasības;
2) strāvas vadības mūža garantiju;
3) augstākā līmeņa higiēniskās īpašības, augstu blīvumu un bezporu struktūru;
4) unikālu izmēru stabilitāti;
5) zema plastifikatoru satura sniegtās priekšrocības, kas nodrošina ļoti zemas emisijas;
6) pilnīgas labošanas un traipu tīrīšanas iespējas;
7) smagu kravu izturību.

Colorex overview

Sniegums

Sniegums

Colorex SD
Nodrošina drošu elektrostatisko izlādi visā flīzes biezumā. Strāvu vadošais pārklājums veido blīvu tīklu, kas sastāv no smalkām, melnām dzīslām.

Funkcionalitāte:
pastāvīga statiskās elektrības izkliedēšana

Apraksts:
pastāvīgi strāvu izkliedējoša grīda, savienojums starp flīzēm tiek nodrošināts ar strāvu vadošu līmi, un savienojums ar zemi — caur vara stiepli.

Pielietojums:
jaunuzceltu laboratoriju tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas, ražošanas telpas un operāciju zāles.

Colorex SD plus ir pieejams pēc pieprasījuma.

Colorex SD

Standarti & sertifikāti

Standarti & sertifikāti

Lai garantētu klientiem visaugstāko drošību, mēs pārbaudām un norādām katras ražošanas partijas strāvas vadību. Šīs kvalitātes kontroles rezultātā mēs sagatavojam pārbaudes atskaiti, kurā norādīti katras partijas strāvas vadības rādījumi. Šīs atskaites ir pieejamas pēc pieprasījuma.

Colorex SD/EC homogēnajai struktūrai ar blīvo strāvas vadības dzīslu tīklu ir piešķirta strāvas vadības mūža garantija.
Darbība ir pastāvīga un neatkarīga no gaisa mitruma vai temperatūras.

Izmantojot atbilstošus ESD apavus, Colorex EC pilnībā atbilst IEC 61340-5-1 un ANSI/ESD S20.20 standartos noteiktajām ESD aizsargāto telpu (EPA) prasībām:
– sistēmas pretestība Persona / Apavi / Grīdas seguma sistēma < 35 MOhm
- ķermeņa spriegums < 100V

Fraunhofer logo

Par Sphera SD | EC

Kontrolēta apkārtējā vide

Forbo Sphera SD | EC kolekcijā ir iekļautas divas apakškolekcijas: Sphera SD (elektrību izkliedējoša grīda) un Sphera EC (elektrību vadoša grīda). Abi grīdas segumi piedāvā uzticamu risinājumu zonām ar visaugstākajām prasībām.
Tā ir ražota mūsu jaunajā ražotnē, kurā tiek izmantotas visjaunākās zināšanas un tehnoloģijas, lai radītu pārdomātus un inovatīvus risinājumus.

Sphera SD | EC priekšrocības
• Inovatīvā produkta izstrāde un rūpīgi kontrolētais ražošanas process nodrošina grīdas seguma risinājumu ar pastāvīgām strāvu vadošām īpašībām, kas atbilst visiem elektrostatiskās izlādes kontroles grīdas segumu standartiem.

• Grīdas seguma optimālā veiktspēja saglabājas visu kalpošanas laiku neatkarīgi no vides apstākļiem, piemēram, mitruma līmeņa.

• Zemais emisiju līmenis un ftalāta neizmantošana ražošanā nodrošina to, ka Sphera SD | EC veicina veselīgu vidi telpās

• Unikālais SMART pārklājums padara Sphera SD | EC noturīgu pret traipiem un skrāpējumiem, tādējādi nodrošinot izturīgu un higiēnisku risinājumu.

• Pateicoties strāvu vadošajai pamatkārtai, nav nepieciešams izmantot strāvu vadošu līmi visā laukumā, bet tikai zem vara lentes. Tas samazina ieklāšanas izmaksas un kļūdas.

• Sphera SD | EC ražošanas procesā nerodas atkritumi, tādējādi nodrošinot efektīvu un ilgtspējīgu ražošanu.

Sphera ESD product construction EC 450008 silver grey SD 550008 silver grey