Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex ec

Colorex EC ir elektrostatisko izlādi vadītspējīgs grīdas segums flīžu formātā ar pastāvīgām ESD īpašībām. Pateicoties blīvajam strāvu vadošo dzīslu tīklam, statiskā elektrība viegli plūst no grīdas uz zemi.

Colorex EC flīzes spēj izturēt vissarežģītākos apstākļus un piedāvā piemērotu risinājumu īpaši jutīgām zonām, piemēram, tīrajām telpām, kā arī ražošanas telpām ar augstām prasībām elektronikas, dzīvības zinātņu un ražošanas industrijās.

Materiāli

Colorex EC

  Kopšana

  Colorex kopšana

  Tādus virsmas bojājumus kā apdegumus, nodilumu vai krāsu traipus no krāsojošas ķīmijas var notīrīt ar parastu ekscentrisko slīpmašīnu.
  Sākumā izmantojiet 80. pakāpes smilšpapīru un turpiniet ar augstākas pakāpes smilšpapīru — līdz 240. Pēc slīpēšanas virsmas sākotnējo kvalitāti var atjaunot, pulējot to ar sarkano ripu.

  Lejupielādēt instrukciju


  Colorex Tīrīšana & Kopšana

  Maintenance

  Colorex EC

  Par Colorex EC

  Colorex EC ir elektrostatisko izlādi vadītspējīgs grīdas segums flīžu formātā ar pastāvīgām ESD īpašībām neatkarīgi no telpas mitruma līmeņa.
  Elektrostatiskās uzlādes samazināšana ir galvenais mērķis ESD aizsargātajās telpās (EPA). Tādās telpās kā elektromontāžas darbnīcas, dzīvības zinātņu un datu centri piemērotam grīdas segumam ir būtiska nozīme. Tas ne tikai novada elektrostatisko lādiņu no darbiniekiem un tehnikas, bet arī samazina elektrostatiskās uzlādes veidošanos tur, kur tā rodas, kurpju zolēm saskaroties ar grīdu.

  Colorex EC
  Colorex EC grīdas segumā statiskā elektrība viegli plūst pa blīvu smalku vadošo dzīslu tīklu visā flīzes biezumā. Elektrību pārvada strāvu vadoša līme un izlādē to zemē caur vara stiepli. Tā ir pilnīgi dabiska sistēma, kam nav nepieciešamas nepastāvīgas, ķīmiskas antistatiskās piedevas, lai nodrošinātu strāvas vadību. Strāvas vadību neietekmē izmaiņas temperatūras vai mitruma līmenī.

  Apraksts:
  pastāvīgi strāvu vadoša grīda, savienojums starp flīzēm tiek nodrošināts ar strāvu vadošu līmi, un savienojums ar zemi — caur vara stiepli, atbilst IEC 61340-4-5 ar piemērotiem ESD apaviem.

  Pielietojums:
  ESD telpas, tīrās telpas, farmaceitiskās laboratorijas, ražošanas telpas (elektronika, ražotne, dzīvības zinātnes) un operāciju zāles. Colorex EC atbilst daļiņu atbrīvošanās visstingrākajām prasībām, tādējādi mazinot saindēšanās draudus.

  Colorex Signal Glow (EC 250299) piedāvā gaismas efektu tumsā; tas ir teicami piemērots marķējumiem uz grīdas tādās vietās kā avārijas izejas vai evakuācijas ceļi. Cilvēka acs visjutīgāk uztver zaļo gaismu, kas parādās spilgtāk. Tāpēc Colorex Signal spīdums tumsā parādās zaļā krāsā.

  Colorex SD150201 & SD150265

  Līmētā konstrukcija

  Colorex līmētā konstrukcija

  Colorex kolekcija ir piemērota daudziem pielietojuma veidiem, pateicoties dažādām piedāvātajām sistēmām un strāvas vadības līmeņiem.

  Viena no opcijām ir Colorex pielīmēšana ieklāšanas laikā:
  1. pielīmējot to tieši pie pamatnes,
  2. pielīmējot to pie paceltās grīdas paneļiem.

  Ja ir nepieciešamas strāvu vadošas vai izkliedējošas īpašības, savienojumu starp flīzēm nodrošina strāvu vadoša līme un vara stieple, kas stiepjas līdz zemējuma punktam. Ja Colorex ieklāj, izmantojot šo procesu, statiskā elektrība tiek novadīta zemē caur zemējuma punktu.

  Līmējamā Colorex sistēma ir pieejama 2 dažādos flīžu produktos ar ESD īpašībām:
  • Colorex SD — strāvu izkliedējošās flīzes 61,5 x 61,5 cm
  • Colorex EC — flīzes ar statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām 61,5 x 61,5 cm

  Colorex glued construction

  Attēli

  Colorex SD attēlu galerija

  Brošūras

  Brošūras


  Tehniskā informācija

  Colorex technical specifications table

  NCS & LRV

  Colorex SD | EC NCS & LRV

  Lejupielādēt Colorex SD | EC LRV & NCS

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  Sphera SD | EC NCS & LRV