Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD & Tīro telpu grīdas

Colorex SD

Colorex kolekcijas piedāvā visaugstākās kvalitātes strāvu vadošas un elektrību izkliedējošas augsta blīvuma dimensionāli stabilas flīzes.

Colorex SD gādā par drošu elektrostatisko izlādi visā flīzes biezumā. Strāvu vadošais pārklājums veido blīvu tīklu, kas sastāv no smalkām, melnām dzīslām. Colorex SD ir pastāvīgi elektrību izkliedējoša grīda.

 • Colorex SD
 • Colorex SD
 • Colorex SD
 • Colorex SD Niagara
  Colorex SD

  Colorex SD

  Colorex SD is a static dissipative homogeneous floor covering in tile format. The technology ensures permanent ESD properties throughout the life of the product, regardless the humidity level of the area. Because of the dense of network of conductive veins, static charges flow easily through the floor to earth.

 • Colorex Signal 150237 Amazonas
  Colorex Signal

  Colorex Signal

  Colorex Signal are permanent static dissipative tiles which can be used as an additional, permanent safety measure to indicate emergency exits or to mark escape routes or other spaces. Yellow, green and red are internationally used colours to warn for danger or draw attention.

Kopšana

Colorex kopšana

Tādus virsmas bojājumus kā apdegumus, nodilumu vai krāsu traipus no krāsojošas ķīmijas var notīrīt ar parastu ekscentrisko slīpmašīnu.
Sākumā izmantojiet 80. pakāpes smilšpapīru un turpiniet ar augstākas pakāpes smilšpapīru — līdz 240. Pēc slīpēšanas virsmas sākotnējo kvalitāti var atjaunot, pulējot to ar sarkano ripu.

Lejupielādēt instrukciju Colorex tīrīšana un kopšana


Maintenance

Ieklāšana

Ieklāšana

Ir vairāki Colorex ieklāšanas varianti:
1) Colorex pielīmēts pie grīdas;
2) Colorex uz paceltās grīdas paneļa;
3) Colorex kā brīvi stāvoša flīze.

Lūdzu, klikšķiniet "uzzināt vairāk", lai saņemtu informāciju

1. Colorex pielīmēts pie grīdas
Colorex var ieklāt uz betona pamatnes. To parasti veic, izmantojot strāvu vadošu gruntējumu, kam pa virsu klāj vara lenti un strāvu vadošu līmi. Kad Colorex ir novietots virs vara lentes, elektriskais lādiņš tiks novadīts zemē savienojuma vietās. Ja strāvas vadība nav nepieciešama, izmantojiet parastu gruntējumu un līmi. Colorex, kas ieklāts uz betona grīdas, spēj izturēt smagas kravas, piemēram, autoiekrāvējus, neradot grīdas bojājumus. ESD zonās flīzes var metināt pēc izvēles. Tīrajās telpās tā ir obligāta prasība. Šajās zonās ir būtiski ņemt vērā to, ka Colorex flīzes nesaraujas, tāpēc pareizi veikta metinājuma vietā nekad neizveidosies sprauga.

2. Colorex uz paceltās grīdas paneļa
Bieži vien Colorex klāj uz paceltās grīdas paneļa, kas tiek izmantots tīrajās telpās un datu centros. Pateicoties Colorex izturībai un unikālajām īpašībām, pacelto grīdu ražotāji ar Colorex var izveidot jebkāda veida konstrukcijas atkarībā no pielietošanas vietas. Tā kā Colorex ir ļoti zems emisiju līmenis un augsts blīvums, tajā var veikt urbumus gaisa plūsmas sistēmām, kas bieži tiek izmantotas kombinācijā ar paceltajām grīdām. Augstā noslodzes izturība un labošanas iespējas, nekaitējot vizuālajam izskatam, izceļ Colorex citu alternatīvu vidū.

3. Colorex kā brīvi stāvoša flīze
Colorex plus ir augstākās veiktspējas grīdas seguma sistēma, ko veido brīvi stāvošas flīzes, kas pielietojamas visās vietās, kur dārgi sagatavošanas darbi un dīkstāve nav iespējama. Ja grīda ir gluda, nekāda apstrāde vai sagatavošana nav nepieciešama. Colorex plus var ieklāt, nepārtraucot un netraucējot esošās darbības, un grīda nekavējoties ir pieejama lietošanai. Colorex plus apakšas šūnu struktūra spēj ventilēt mitrumu, kad tas nepieciešams. Colorex plus flīzes tiek savienotas ar unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas paliek apslēpta zem virsmas. Šo flīžu struktūrā ir izmantota autentiska Colorex virsma, nodrošinot tai raksturīgās īpašības un priekšrocības. Colorex plus ir pieejama arī augstākās veiktspējas elektrības vadības versijā. Ir iespējams pasūtīt statisko elektrību izkliedējošu versiju. Papildus ir pieejama antistatiska versija strāvu nevadošām konstrukcijām. Turklāt sistēmu papildina neslīdoša flīze, kuru var savienot ar jebkura tipa Colorex plus flīzēm vietās ar intensīvu noslodzi. Kopā ar Colorex plus var izmantot īpaši izstrādātas rampas un grīdlīstes, lai rastu risinājumu jebkurā situācijā. Pat autoiekrāvēji nerada problēmas Colorex plus.

Lejupielādei ir pieejama ieklāšanas instrukcija:

Installation

Standarti & sertifikācijas

Standarti & sertifikācijas

Lai garantētu klientiem visaugstāko drošību, mēs pārbaudām un norādām katras ražošanas partijas strāvas vadību. Šīs kvalitātes kontroles rezultātā mēs sagatavojam pārbaudes atskaiti, kurā norādīti katras partijas strāvas vadības rādījumi. Šīs atskaites ir pieejamas pēc pieprasījuma.

Colorex SD/EC homogēnajai struktūrai ar blīvo strāvas vadības dzīslu tīklu ir piešķirta strāvas vadības mūža garantija.
Darbība ir pastāvīga un neatkarīga no gaisa mitruma vai temperatūras.
Izmantojot atbilstošus ESD apavus, Colorex EC pilnībā atbilst IEC 61340-5-1 un ANSI/ESD S20.20 standartos noteiktajām ESD aizsargāto telpu (EPA) prasībām:

– sistēmas pretestība Persona / Apavi / Grīdas seguma sistēma < 35 MOhm
- ķermeņa spriegums < 100V

Fraunhofer logo

Materiāla konstrukcija

Materiāla konstrukcija

Mēs ražojam flīzes, lai nodrošinātu noturīgas un unikālas īpašības un novērstu tādas nopietnas problēmas kā emisija, saraušanās un strāvas vadības mazināšanās. Flīzes var ieklāt ātrāk un vieglāk nekā loksnes, radot mazāk pārpalikumu, jo īpaši maza un vidēja izmēra telpās, kā arī neregulāras formas istabās.

Colorex piemīt ESD lokšņu īpašības ar augstāk minētajām flīžu formāta priekšrocībām. ESD lokšņu sastāvā ir augsts plastifikatoru līmenis, kas var radīt gāzu izdalīšanos. Turpretī Colorex flīzēm ir zems plastifikatora līmenis un ļoti zema gāzu izdalīšanās.

Colorex konstrukcija:
1) vara stieple
2) strāvu vadoša līme
3) pamatne
4) strāvu vadošas dzīslas

Colorex construction