Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Palīdzība cīņā pret nozokomiālajām infekcijām

Vai situācijās, kad jānodrošina infekciju uzraudzība un jāierobežo nozokomiālās infekcijas (HAI), visprātīgāk nebūtu sākt ar grīdām? Mūsu Marmoleum un Flotex produkti ierobežo tādu vīrusu izplatību kā MRSA, norovīrusi un klostrīdiju vīrusi, palīdzot saglabāt veselīgu un higiēnisku vidi jebkurās slimnīcas telpās.

Infection control
Linoleum

Marmoleum

Marmoleum spēju ierobežot baktēriju vairošanos nodrošina ražošanā izmantotie dabīgie izejmateriāli, proti, linsēklu eļļa. Produkta raksturīgās iezīmes — Marmoleum antibakteriālās īpašības — laika gaitā neizzūd, gādājot par sirdsmieru un pastāvīgu aizsardzību no ieklāšanas brīža.
Neatkarīgi testi, ko veikusi Glāzgovas Universitāte, ir pierādījuši, ka Marmoleum ir piemērots ļoti plašam pielietojumam dažādās vidēs, kurās ikdienā jārūpējas par higiēnu un tādu baktēriju ierobežošanu kā MRSA vai E.coli.

Apmeklējiet mūsu Marmoleum vietni

Flotex

Forbo Flotex ir unikāls elektrostatiskais šķiedru grīdas segums, kam piemīt elastīgajai grīdai raksturīgā noturība pret nodilumu un paklājam raksturīgais komforts un akustiskās īpašības. Pateicoties Sanitized® efektīvajai pretmikrobu apstrādei, Flotex piedāvā nepārtrauktu aizsardzību pret baktērijām, tostarp MRSA, E.coli, kā arī nepatīkamu aromātu un sēnīšu veidošanos.

Apmeklējiet mūsu Flotex mājas lapu

Flotex

Gan Marmoleum, gan Flotex produkti ir saņēmuši British Allergy fonda sertifikātu, jo nepiesaista baktērijas un putekļu ērcītes, tādējādi telpās veidojot veselīgāku vidi.