Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sportojiet drošā un tīrā vidē

Izlieti sporta dzērieni un sviedri ir sporta zāles ikdiena, tāpēc ērta tīrīšana un kopšana ir svarīgs priekšnosacījums, lai sporta zāle saglabātu savu pievilcību. Paslīdēšana sportošanas laikā nav pieļaujama, tāpēc jāņem talkā specializēts grīdas segums.

Sports
Linoleum Sport

Marmoleum Sport grīda

Vispopulārākā izvēle sporta zālēs un daudzfunkcionālajās hallēs
Uz sporta zāļu un daudzfunkcionālo haļļu grīdas segumiem attiecas augstas prasības.
Sporta grīdas ar Marmoleum Sport apdari samazina ievainojumu, muskuļu noguruma un pārslodzes riskus. Virsējais slānis nodrošina teicamas pretslīdes īpašības.

Dabisks uzvarētājs
Tieši sastāvdaļas padara Marmoleum Sport par tik unikālu segumu. Tas atbilst visām ekoloģiski teicamas produkta konstrukcijas prasībām, un tam ir pozitīvas lietošanas īpašības, kas iegūtas materiālu kombinācijas rezultātā.
Aplūkot Marmoleum sporta grīdas

Flotex

Flotex ir 100 % mazgājams un higiēnisks grīdas segums, tāpēc tas ir ideāli piemērots tekstila risinājums sporta zālēm un treniņu zonām. Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu. Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kas stingri nostiprināta pamatnes kārtā.
Flotex piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma āriene, taču tas ir tikpat funkcionāls, izturīgs un viegli kopjams kā jebkurš cits elastīgais grīdas segums.
Aplūkot Flotex

Flotex
Eternal project vinyl

Eternal projektu vinils

Ja meklēsiet risinājumu Forbo Eternal
universālā vinila kolekcijā, atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu jūsu vajadzības.

Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Aplūkot Eternal