Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sagatavojieties, lai dotos tālāk

Neraugoties no tā, vai jūsu klienti nāk no peldbaseina vai gatavojas doties sportot, svaigas un tīras ģērbtuves tikai uzlabos viņu labsajūtu.

Linoleum
Step safety vinyl

Step pretslīdes grīda

Forbo Step drošais vinils ir piemērots ikdienas telpām, kur pretslīdes drošība ir būtisks apsvērums, veidojot drošu darba, ikdienas un sabiedrisko aktivitāšu vidi.

Jaunā Foro Step kolekcija apvieno izcilas pretslīdes īpašības ar daudzpusīgu estētisku, un, pateicoties jaunajai "Step Crystals" apdarei, katra krāsa ir tīra un dzidra, un ir uzlabotas tīrīšanas un kopšanas īpašībām.
Aplūkot Step drošo vinilu


Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Linoleum
Flotex

Flotex

Flotex ir 100 % mazgājams un higiēnisks grīdas segums, tāpēc tas ir ideāli piemērots tekstila risinājums sporta zālēm un treniņu zonām. Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu. Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kas stingri nostiprināta pamatnes kārtā.
Flotex piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma āriene, taču tas ir tikpat funkcionāls, izturīgs un viegli kopjams kā jebkurš cits elastīgais grīdas segums.
Aplūkot Flotex