Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

wonderlab 06

Wonderlab 06 segumam ir intriģējošs dizains, kas veidots, domājot par augstajām tehnoloģijām, un tas ir pieejams 19 krāsu kombinācijās.

Noliktavā ir pieejama krāsa Nr. 943202; pārējās krāsas var pasūtīt (minimālais pasūtījuma apjoms vienai krāsai: 400 m2).

Materiāli

Wonderlab 06

Par Needlefelt Showtime

Showtime: augsta nodilumizturība un ilgs kalpošanas mūžs

Mūsu dizaineri ir izveidojuši ekskluzīvu Needlefelt grīdas segumu kolekciju, kas ir īpaši piemērota viesnīcu un izklaides nozarēm, tā apvieno oriģinalitāti, augstu izturību un vieglu kopšanu.

Visām šīm iestādēm ir kas kopīgs — tām nepieciešams īpaši izturīgs grīdas segums, kas var ilgi kalpot lielas noslodzes apstākļos. Needlefelt un Flotex segumi atbilst visām prasībām, kas svarīgas atpūtas iestādēs — segumi ražoti no augstas kvalitātes šķiedrām, kas nodrošina papildu aizsardzību pret traipiem, turklāt tie ir izturīgi un viegli kopjami.

Showtime segumiem ir 3 kolekcijas, kas izstrādātas tā, lai būtu savstarpēji kombinējamas, ļaujot radīt brīnišķīgus grīdu dizainus.

Showtime Nuance
Vienkrāsainie Needlefelt segumi 20 dažādos toņos ir viegli kombinējami gan ar Showtime Experience, gan ar Flotex Vision dizainiem.

Showtime Experience segumu klāstā ir 16 dizaini 4 pamatvirzienos: Heritage, Ecosystems, Metropolis un Wonderlab. Katrs dizains ir pieejams vairākās krāsās. Noliktavā katrs no dizainiem ir tikai vienā tonī — pārējās krāsas var pasūtīt (minimālais pasūtījuma apjoms: 400 m2).

Flotex Vision
Lai sniegtu vairāk, Showtime klāstu esam papildinājuši ar 4 Flotex Vision dizainiem vairākos toņos.

Showtime Heritage 08-11 933202 + Nuance 900206

Brošūra

Showtime brochure cover

Tehniskās specifikācijas

Showtime Technical Specifications

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas materiāli ir viegli kopjami.

Vairāk informācijas pievienotajā kopšanas instrukcijā Needlefelt kopšana

Environmental performance.