Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Needlefelt

Forte

Forte ir mūsu augstākās kvalitātes filca grīdas segumu klāsts. Īpaši blīvā tekstūra ar vairāk nekā trīs miljoniem adatu dūrienu vienā kvadrātmetrā garantē pievilcīgu ārējo izskatu un izturību telpās ar intensīvu noslodzi.
Needlefelt Forte produkti ir pieejami loksnēs un flīžu formātā.
Uzticami, atpazīstami un praktiski

 • Forte
 • Forte
 • Forte
 • Forte 96010
  Forte

  Forte

  Forte ruļļu materiāls ar kopējo biezumu 6,5 mm, 100 % poliamīda šķiedru struktūru un šķiedras svaru 750 g/m² ir iespaidīgs augstākās kvalitātes filca grīdas segums. Īpaši blīvā tekstūra nodrošina pievilcīgu ārējo izskatu un izturību.
  Forte tekstila āriene un krāsu diapazons harmoniski iederas jebkurā interjera dizaina shēmā. Forte loksnes ir pieejamas 25 krāsās: palete ietver komerciālai videi piemērotas, neitrālas krāsas un modernus toņus.
  12 kolekcijas krāsas ir pieejamas arī flīžu formātā.

 • Forte tile 96008T
  Forte flīzes

  Forte flīzes

  Forte flīzes apvieno modulārā grīdas seguma priekšrocības — vieglu pārvietošanu, optimizētu ieklāšanu un kopšanu —, kā arī izturīgumu un ekonomiskās priekšrocības, ko sniedz filca grīda. Forte flīžu pamatā ir Forte lokšņu konstrukcija, un tiek izmantota tā pati poliamīda struktūra ar lateksa saistvielu un šķiedru pamatslāni.
  Forte flīzes ir augstākās kvalitātes filca grīdas segums. Īpaši blīvā tekstūra nodrošina pievilcīgu ārējo izskatu un izturību.
  Tās ir pieejamas 12 komerciālai videi piemērotu krāsu opciju klāstā.
  Visas krāsas ir pieejamas arī lokšņu formātā.

Par Needlefelt

Nodilumizturīgas īpašības

Forbo Needlefelt grīdas augstās kvalitātes rezultāts ir vairāk nekā 40 gadu pieredze šo nodilumizturīgo grīdas segumu ražošanā un piegādē. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes diegus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem, tādējādi atvieglojot ikdienas tīrīšanu.

Īpaša izturība
Visas Forbo filca grīdas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Mūsu filca grīdas segumiem ir piešķirts Vācijas Paklāju izpētes institūta (German Carpet Research Institute) GUT sertifikāts kā “indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem”.
Augstas kvalitātes šķiedras
Mēs savos filca paklājos izmantojam augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu. Šīs šķiedras nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.
Trokšņu slāpēšana
Forbo Needlefelt soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot to par ideāli piemērotu segumu vietās, kur nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi, piemēram, birojos.
Noturība pret krēsliem ar riteņiem
Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt grīdas segums ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem.
Piemērots zemgrīdas apkurei
Pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, filca paklājs ir arī ļoti piemērots telpām ar zemgrīdas apkuri.

Hard-wearing needlefelt flooring

3 varianti

Forte | Markant | Akzent | Showtime

Forbo Needlefelt materiāli ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos: 750 g/m2 šķiedras svars Forte un Showtime, Forte flīzes 400 g/m2, 600 g/m2 (Markant) un 500 g/m2 (Akzent), kas ir piemēroti dažādām prasībām.

Ar Showtime mēs piedāvājam jaunu un elastīgu grīdas koncepciju, kas ietver aizraujošus apdrukātus dizainus un monokrāsas ar iespēju pārkrāsot jūsu izvēlēto dizainu.

Showtime Colour

Attēlu galerija

Needlefelt attēli

Apskatiet Needlefelt Forte, Markant un Akzent kolekcijas.

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.
Needlefelt kopšanas instrukcija Needlefelt kopšana

Forbo FloorCare method needlefelt

LRV & NCS

LRV & NCS kodi

Lejupielādēt LRV & NCS kodus

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

LRV & NCS

Tehniskā informācija

Needlefelt Forte Markant Akzent