Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Needlefelt

Needlefelt

Needlefelt grīdas pateicoties savai nodilumizturībai ir īpaši piemērotas platībām ar intensīvu noslodzi vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem, piemēram, birojiem un mazumtirdzniecības telpām. Filca paklājs bieži vien ir izmaksu ziņā efektīva alternatīva parastajiem ruļļu paklājiem intensīvas noslodzes zonās, kur nepieciešams praktisks un izturīgs tekstila grīdas segums.

 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Wartezimmer_8737_Detail_4c_HD
  Forte (750 g/m²)

  Forte (750 g/m²)

  Forte ir mūsu augstākās kvalitātes filca grīdas segumu klāsts, kura maksimālo komfortu nodrošina šķiedras svars 750 g/m². Īpaši blīvā tekstūra ar vairāk nekā trīs miljoniem adatu dūrienu vienā kvadrātmetrā garantē pievilcīgu ārējo izskatu un izturību telpās ar intensīvu noslodzi.
  Needlefelt Forte produkti ir pieejami loksnēs un flīžu formātā.
  Uzticami, atpazīstami un praktiski

 • Markant needlefelt 2021
  Markant (600 g/m²)

  Markant (600 g/m²)

  Markant loksnes ar kopējo biezumu 5,5 mm, 100 % poliamīda šķiedru struktūru un šķiedras svaru 600 g/m² ir mūsu augstas kvalitātes filca grīdas segumi ar raupju tekstūru. Pateicoties izturības un augsta pretnodiluma īpašībām, Markant grīdas ir teicami piemērotas platībām ar intensīvu noslodzi vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem.
  Papildus vienkrāsainajiem dizainiem Forbo piedāvā arī 4 grafiskas opcijas ar vienmēr aktuālo “kastīšu” dizainu: Markant Graphic City.

 • Akzent needlefelt 2021
  Akzent (500 g/m²)

  Akzent (500 g/m²)

  Akzent ir pārdomāta Forbo alternatīva cenas ziņā un vienīgā kolekcija filca produktu klāstā, kas izgatavota, kombinējot 80 % poliamīda un 20 % polipropilēna šķiedru, un tai ir spēcīga noturība pret nodilumu.
  Akzent tiek piedāvāts 13 mūsdienīgās krāsās.

 • Showtime Graphic
  Showtime Graphic

  Showtime Graphic

  Our Showtime Graphic needlefelt range gives a unique signature to leisure venues such as hotels, cinemas and theatres. These exclusive needlefelt floors combine high performance, originality and ease of maintenance. Showtime Graphic is available in 20 exciting designs, composed of 5 different tonal graphics: Loft, Heritage 05, Ecosystem 07, Wonderlab 06 and Wonderlab 07.

 • Showtime Colour
  Showtime Colour

  Showtime Colour

  Our Showtime Colour needlefelt floors combine high performance with ease of maintenance. This fine fibre needlefelt collection offers 17 options in neutrals and tonal accents. The uni colours coordinate perfectly with the printed Showtime Graphic designs and are designed to match with today’s hospitality interior schemes.

 • Flotex Vision Wonderlab Flamingo 933202
  Showtime Flotex Vision

  Showtime Flotex Vision

  Mēs esam papildinājuši Needlefelt Showtime kolekciju ar 4 Flotex Vision grīdas seguma dizainiem, kas ir īpaši piemēroti viesnīcu un izklaides nozarēm, tie apvieno oriģinalitāti, augstu izturību un vieglu kopšanu. Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Tas ir Ideāli piemērots atpūtas iestādēm!

Par Needlefelt

Kvalitāte, uz kuru varat paļauties

Nodilumizturīgas īpašības
Forbo Needlefelt grīdas augstās kvalitātes rezultāts ir vairāk nekā 40 gadu pieredze šo nodilumizturīgo grīdas segumu ražošanā un piegādē. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes diegus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem, tādējādi atvieglojot ikdienas tīrīšanu.

3 īpašības
Forbo Needlefelt materiāli ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos: 750 g/m2 šķiedras svars (Forte un Showtime), 600 g/m2 (Markant) un 500 g/m2 (Akzent), kas ir piemēroti dažādām prasībām. Ar Showtime mēs piedāvājam jaunu un elastīgu grīdas koncepciju, kas ietver aizraujošus apdrukātus dizainus un monokrāsas ar iespēju pārkrāsot jūsu izvēlēto dizainu.

Īpaša izturība
Visas Forbo filca grīdas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Mūsu filca grīdas segumiem ir piešķirts Vācijas Paklāju izpētes institūta (German Carpet Research Institute) GUT sertifikāts kā “indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem”.

Augstas kvalitātes šķiedras
Mēs savos filca paklājos izmantojam augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu. Šīs šķiedras nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.

Trokšņu slāpēšana
Forbo Needlefelt soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot to par ideāli piemērotu segumu vietās, kur nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi, piemēram, birojos.

Noturība pret krēsliem ar riteņiem
Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt grīdas segums ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem.

Piemērots zemgrīdas apkurei
Pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, filca paklājs ir arī ļoti piemērots telpām ar zemgrīdas apkuri.

Needlefelt Forte Markant Akzent

Tehniskās specifikācijas

Needlefelt_ Techn_specs

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.
Needlefelt kopšanas instrukcija Needlefelt kopšana

Forbo FloorCare method needlefelt