Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Needlefelt

Needlefelt

Needlefelt robustās, noturīgās īpašības padara to ideāli piemērotu intensīvas noslodzes telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem, piemēram, birojiem, administratīvajām un mazumtirdzniecības telpām.

Tekstila āriene un tipisko krāsu klāsts harmoniski iekļaujas jebkura interjera dizaina shēmā.
Needlefelt paklājs bieži vien ir izmaksu ziņā efektīva alternatīva parastajiem ruļļu paklājiem intensīvas noslodzes zonās, kur nepieciešams praktisks un izturīgs tekstila grīdas segums.

Forbo savos filca paklājos izmanto augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu.

 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Showtime Heritage 08-11 933202
  Showtime Experience

  Showtime Experience

  Needlefelt Showtime grīdas segumi piešķir individualitāti tādām atpūtas vietām kā viesnīcas, kinoteātri un teātri. Ekskluzīvajā Needlefelt grīdas segumu klāstā oriģinalitāte apvienota ar augstu izturību un vieglu kopšanu. Showtime Experience grīdas segumu klāstā ir 16 dizaini, kas iedalīti 4 pamatvirzienos: Wonderlab, Metropolis, Ecosystems un Heritage. Katrs dizains ir pieejams vairākās krāsās. Aplūkojiet piedāvātās iespējas un izvēlieties sev tīkamāko!

 • Showtime Ecosystems 08-11 937202 + Nuance 900208
  Showtime Nuance

  Showtime Nuance

  Showtime Nuance ir īpaši izstrādāts tā, lai to varētu kombinēt ar Showtime Experience apdrukātajiem dizainiem. 20 monohromatiskās krāsas ļauj norobežot atsevišķas zonas telpā un radīt dažādas noskaņas. Needlefelt grīdas segumā apvienota augsta izturība un viegla kopšana, un tādēļ tas ir ideāli piemērots grīdas segums viesnīcās un citās atpūtas vietās.

 • Flotex Vision Wonderlab Flamingo 933202
  Showtime Flotex Vision

  Showtime Flotex Vision

  Mēs esam papildinājuši Needlefelt Showtime kolekciju ar 4 Flotex Vision grīdas seguma dizainiem, kas ir īpaši piemēroti viesnīcu un izklaides nozarēm, tie apvieno oriģinalitāti, augstu izturību un vieglu kopšanu. Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Tas ir Ideāli piemērots atpūtas iestādēm!

 • Wartezimmer_8737_Detail_4c_HD
  Forte

  Forte

  Forte ir mūsu Needlefelt klāsta augstākās kvalitātes produkts, kas piedāvā maksimālu komfortu, ko sniedz šķiedras svars, kas ir aptuveni 750 g/m².
  Forte ir iespaidīgs augstākās kvalitātes produkts. Kolekcija ir pieejama 24 pievilcīgās krāsās.
  Ļoti blīvā tekstūra ar vairāk nekā trīs miljoniem adatu dūrienu vienā kvadrātmetrā garantē pievilcīgu ārējo izskatu un izturību telpās ar intensīvu noslodzi.

 • Bibliothek_8445_Detail_4c_HD
  Forte Graphic Reef

  Forte Graphic Reef

  Forte Graphic Reef ar krāsu kontrastiem veido šī jaunā drukātā dizaina pamatu, kas kopā veido absolūtu harmoniju.
  Atraktīvo krāsu klāstam ir vienojošs dažādu pelēko toņu fons.

 • Forte Graphic Rice
  Forte Graphic Rice

  Forte Graphic Rice

  Šī Forte klāsta pārstāvja smalki drukātais dizains izceļ izsmalcinātu tekstilam līdzīgo rakstu.
  Forte Graphic Rice ir pieejams astoņās pievilcīgās toņu nokrāsās.

 • Markant needlefelt flooring
  Markant

  Markant

  Markant ir augstas kvalitātes, raupjas tekstūras grīdas segums, kas izgatavots no 100 % poliamīda šķiedrām. Tam ir raksturīga noturība pret nodilumu, kas nepieciešama telpās ar intensīvu noslodzi.
  Markant šķiedras svars ir aptuveni 600 g/m2.

 • Plan_B_8706_Detail_4c
  Markant Graphic City

  Markant Graphic City

  Šis modernais drukātais Markant Graphic Rice dizains, izmantots kā pamats, palīdz akcentēt interjera dizainera radītās tīrās līnijas.
  Klasiskais "kastīšu" raksts ir īpaši piemērots plašām telpām.

 • Akzent Needlefelt small
  Akzent

  Akzent

  Akzent ir pārdomāta alternatīva cenas ziņā un vienīgā klāsta kolekcija, kas izgatavota, kombinējot 80 % poliamīda un 20 % polipropilēna šķiedru (šķiedras svars ir 500 g/m2), tomēr tai ir spēcīga noturība pret nodilumu.

Kvalitāte uz kuru paļauties

Kvalitāte, uz kuru varat paļauties

Needlefelt robustās, noturīgās īpašības padara to ideāli piemērotu intensīvas noslodzes konstrukcijām vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem, piemēram, birojiem, administratīvajām un mazumtirdzniecības telpām. Tekstila āriene un tipisko krāsu klāsts harmoniski iekļaujas jebkura interjera dizaina shēmā. Needlefelt paklājs bieži vien ir izmaksu ziņā efektīva alternatīva parastajiem ruļļu paklājiem intensīvas noslodzes zonās, kur nepieciešams praktisks un izturīgs tekstila grīdas segums. Forbo savos filca paklājos izmanto augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu.

Forbo Flooring Needlefelt kolekcija ir pieejama pievilcīgu krāsu gammā trīs kvalitātes līmeņos — Forte, Markant un Akzent, ko vēl vairāk paspilgtina trīs drukātie varianti, tostarp mūsu jaunākais "Reef" dizains. Mūsu augstā kvalitāte sakņojas 40 gadu ilgajā augstas kvalitātes filca grīdas segumu ražošanas un pārdošanas pieredzē. Forbo izmanto tikai augstas kvalitātes šķiedras, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.

Needlefelt intro image

Tehniskās specifikācijas

Tehniskās specifikācijas

Dokumentu lejupielādes centrs
Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts.
Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu. Sadaļā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.Informācijas lejupielāde

Arī šeit varat lejupielādēt Needlefelt tehnisko tabulu. Needlefelt tehniskā informācija

Needlefelt_ Techn_specs

Augsta nodilumklase

Augsta nodilumklase

Forbo Flooring Needlefelt kolekcija ir pieejama pievilcīgu krāsu gammā trīs kvalitātes līmeņos — Forte, Markant un Akzent, ko vēl vairāk paspilgtina trīs drukātie varianti, tostarp mūsu jaunākais "Reef" dizains. Mūsu augstā kvalitāte sakņojas 40 gadu ilgajā augstas kvalitātes filca grīdas segumu ražošanas un pārdošanas pieredzē. Forbo izmanto tikai augstas kvalitātes šķiedras, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem.
Tas atvieglina ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.

Visas mūsu produktu īpašības garantē maksimālu pret nodilumu noturīgu sniegumu, kas klasificēts kā īpaši izturīgs (33. klase) saskaņā ar EN 1470. Soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot Needlefelt par ideāli piemērotu segumu tādās vietās kā biroji, kuros nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi. Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem. Forbo Needlefelt, pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, ir arī ļoti piemērots telpām ar grīdas apkuri.

Needlefelt grīdas segumi ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos, kas piemēroti dažādām prasībām, ar plašu modernu drukātu rakstu klāstu un 77 toņos.

Hard-wearing performance

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.

Aplūkojiet pievienoto dokumentu par grīdas apkopi un uzturēšanu Needlefelt tīrīšana.

Forbo FloorCare method needlefelt

Brošūra

Brošūra

Lasīt vairāk par Needlefelt.
Ja vēlaties uzzināt vairāk par Needlefelt, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Needlefelt brošūra LV


Needlefelt cover brochure