Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Needlefelt

Needlefelt

Needlefelt grīdas pateicoties savai nodilumizturībai ir īpaši piemērotas platībām ar intensīvu noslodzi vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem, piemēram, birojiem un mazumtirdzniecības telpām. Filca paklājs bieži vien ir izmaksu ziņā efektīva alternatīva parastajiem ruļļu paklājiem intensīvas noslodzes zonās, kur nepieciešams praktisks un izturīgs tekstila grīdas segums.

 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Needlefelt
 • Wartezimmer_8737_Detail_4c_HD
  Forte

  Forte

  Forte ir mūsu augstākās kvalitātes filca grīdas segumu klāsts. Īpaši blīvā tekstūra ar vairāk nekā trīs miljoniem adatu dūrienu vienā kvadrātmetrā garantē pievilcīgu ārējo izskatu un izturību telpās ar intensīvu noslodzi.
  Needlefelt Forte produkti ir pieejami loksnēs un flīžu formātā.
  Uzticami, atpazīstami un praktiski

 • Markant needlefelt 2021
  Markant

  Markant

  Markant loksnes ar kopējo biezumu 5,5 mm un 100 % poliamīda šķiedru struktūru ir mūsu augstas kvalitātes filca grīdas segumi ar raupju tekstūru. Pateicoties izturības un augsta pretnodiluma īpašībām, Markant grīdas ir teicami piemērotas platībām ar intensīvu noslodzi vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem.
  Papildus vienkrāsainajiem dizainiem Forbo piedāvā arī 4 grafiskas opcijas ar vienmēr aktuālo “kastīšu” dizainu: Markant Graphic City.

 • Akzent needlefelt 2021
  Akzent

  Akzent

  Akzent ir pārdomāta Forbo alternatīva cenas ziņā un vienīgā kolekcija filca produktu klāstā, kas izgatavota, kombinējot 80 % poliamīda un 20 % polipropilēna šķiedru, un tai ir spēcīga noturība pret nodilumu.
  Akzent tiek piedāvāts 13 mūsdienīgās krāsās.

 • Showtime Graphic
  Showtime Graphic

  Showtime Graphic

  Showtime Graphic filca grīdas segumi piešķir individualitāti tādām atpūtas vietām kā viesnīcas, kinoteātri un teātri. Showtime filca grīdas segumu klāstā oriģinalitāte ir apvienota ar augstu izturību un vieglu kopšanu. Showtime Graphic grīdas segumu klāstā ir 20 dažādi dizaini, kas iedalīti 5 tonāli grafiskos attēlos: Loft, Heritage 05, Ecosystem 07, Wonderlab 06 un Wonderlab 07.

 • Showtime Colour
  Showtime Colour

  Showtime Colour

  Showtime Colour filca grīdas segumu klāsts apvieno augstu izturību un vieglu kopšanu. Šī smalko šķiedru filca kolekcija piedāvā 17 neitrālu toņu un tonālu akcentu opcijas. Monokrāsas lieliski saskan ar apdrukātajiem Showtime Graphic dizainiem, un tās iederas jebkurā mūsdienīgā viesmīlības nozares interjera dizaina shēmā.

Par Needlefelt

Kvalitāte, uz kuru varat paļauties

Nodilumizturīgas īpašības
Forbo Needlefelt grīdas augstās kvalitātes rezultāts ir vairāk nekā 40 gadu pieredze šo nodilumizturīgo grīdas segumu ražošanā un piegādē. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes diegus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem, tādējādi atvieglojot ikdienas tīrīšanu.

3 īpašības
Forbo Needlefelt materiāli ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos: 750 g/m2 šķiedras svars (Forte un Showtime, Forte flīzes 400 g/m2), 600 g/m2 (Markant) un 500 g/m2 (Akzent), kas ir piemēroti dažādām prasībām. Ar Showtime mēs piedāvājam jaunu un elastīgu grīdas koncepciju, kas ietver aizraujošus apdrukātus dizainus un monokrāsas ar iespēju pārkrāsot jūsu izvēlēto dizainu.

Īpaša izturība
Visas Forbo filca grīdas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Mūsu filca grīdas segumiem ir piešķirts Vācijas Paklāju izpētes institūta (German Carpet Research Institute) GUT sertifikāts kā “indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem”.

Augstas kvalitātes šķiedras
Mēs savos filca paklājos izmantojam augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu. Šīs šķiedras nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.

Trokšņu slāpēšana
Forbo Needlefelt soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot to par ideāli piemērotu segumu vietās, kur nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi, piemēram, birojos.

Noturība pret krēsliem ar riteņiem
Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt grīdas segums ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem.

Piemērots zemgrīdas apkurei
Pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, filca paklājs ir arī ļoti piemērots telpām ar zemgrīdas apkuri.

Needlefelt Forte Markant Akzent

Tehniskās specifikācijas

Needlefelt_ Techn_specs

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.
Needlefelt kopšanas instrukcija Needlefelt kopšana

Forbo FloorCare method needlefelt