Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Needlefelt

Akzent

Akzent ir pārdomāta Forbo alternatīva cenas ziņā un vienīgā kolekcija filca produktu klāstā, kas izgatavota, kombinējot 80 % poliamīda un 20 % polipropilēna šķiedru, un tai ir spēcīga noturība pret nodilumu.
Akzent tiek piedāvāts 13 mūsdienīgās krāsās.

 • Akzent
 • Akzent
 • Akzent 10707
  Akzent

  Akzent

  Akzent ir pārdomāta Forbo alternatīva cenas ziņā un vienīgā kolekcija filca produktu klāstā, kas izgatavota, kombinējot 80 % poliamīda un 20 % polipropilēna šķiedru. Needlefelt Akzent kopējais biezums ir 5 mm, šķiedras svars ir 500 g/m², un tas ir praktisks grīdas seguma risinājums intensīvas noslodzes komerciālajām telpām.
  Kolekcijas tekstila āriene un krāsu palete harmoniski iederas jebkurā interjera dizainā. Akzent produkti ir pieejami 13 mūsdienīgās un komerciālajai videi piemērotās krāsās, un šis segums noslēdz Forbo Needlefelt klāstu.

Par Needlefelt

Nodilumizturīgas īpašības

Forbo Needlefelt grīdas augstās kvalitātes rezultāts ir vairāk nekā 40 gadu pieredze šo nodilumizturīgo grīdas segumu ražošanā un piegādē. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes diegus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem, tādējādi atvieglojot ikdienas tīrīšanu.

Īpaša izturība
Visas Forbo filca grīdas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Mūsu filca grīdas segumiem ir piešķirts Vācijas Paklāju izpētes institūta (German Carpet Research Institute) GUT sertifikāts kā “indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem”.
Augstas kvalitātes šķiedras
Mēs savos filca paklājos izmantojam augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu. Šīs šķiedras nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.
Trokšņu slāpēšana
Forbo Needlefelt soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot to par ideāli piemērotu segumu vietās, kur nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi, piemēram, birojos.
Noturība pret krēsliem ar riteņiem
Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt grīdas segums ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem.
Piemērots zemgrīdas apkurei
Pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, filca paklājs ir arī ļoti piemērots telpām ar zemgrīdas apkuri.

Hard-wearing needlefelt flooring

3 varianti

Forte | Markant | Akzent | Showtime

Forbo Needlefelt materiāli ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos: 750 g/m2 šķiedras svars Forte un Showtime, 400 g/m2 Forte flīzes, 600 g/m2 (Markant) un 500 g/m2 (Akzent), kas ir piemēroti dažādām prasībām.

Ar Showtime mēs piedāvājam jaunu un elastīgu grīdas koncepciju, kas ietver aizraujošus apdrukātus dizainus un monokrāsas ar iespēju pārkrāsot jūsu izvēlēto dizainu.

Showtime Colour

Attēlu galerija

Needlefelt attēli

Apskatiet Needlefelt Forte, Markant un Akzent kolekcijas.

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Needlefelt tīrīšana & kopšana

Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.
Needlefelt kopšanas instrukcija Needlefelt kopšana

Forbo FloorCare method needlefelt

LRV & NCS

LRV & NCS kodi

Lejupielādēt LRV & NCS kodus

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

LRV & NCS

Tehniskā informācija

Needlefelt Forte Markant Akzent