Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

metropolis 07

Showtime Metropolis 07 iedvesmas avots ir dzīve pilsētā, un to klāj intriģējošs ģeometrisks raksts.

Šis nodilumizturīgais Needlefelt segums ir pieejams 19 krāsu kombinācijās, un tas ir ideāli piemērots atpūtas vietām. Noliktavā ir pieejama krāsa Nr. 940202; pārējās krāsas var pasūtīt (minimālais pasūtījuma apjoms vienai krāsai: 400 m2).

Materiāli

Metropolis 07

  Par Needlefelt Showtime

  Showtime: augsta nodilumizturība un ilgs kalpošanas mūžs

  Mūsu dizaineri ir izveidojuši ekskluzīvu Needlefelt grīdas segumu kolekciju, kas ir īpaši piemērota viesnīcu un izklaides nozarēm, tā apvieno oriģinalitāti, augstu izturību un vieglu kopšanu.

  Visām šīm iestādēm ir kas kopīgs — tām nepieciešams īpaši izturīgs grīdas segums, kas var ilgi kalpot lielas noslodzes apstākļos. Needlefelt un Flotex segumi atbilst visām prasībām, kas svarīgas atpūtas iestādēs — segumi ražoti no augstas kvalitātes šķiedrām, kas nodrošina papildu aizsardzību pret traipiem, turklāt tie ir izturīgi un viegli kopjami.

  Showtime segumiem ir 3 kolekcijas, kas izstrādātas tā, lai būtu savstarpēji kombinējamas, ļaujot radīt brīnišķīgus grīdu dizainus.

  Showtime Nuance
  Vienkrāsainie Needlefelt segumi 20 dažādos toņos ir viegli kombinējami gan ar Showtime Experience, gan ar Flotex Vision dizainiem.

  Showtime Experience segumu klāstā ir 16 dizaini 4 pamatvirzienos: Heritage, Ecosystems, Metropolis un Wonderlab. Katrs dizains ir pieejams vairākās krāsās. Noliktavā katrs no dizainiem ir tikai vienā tonī — pārējās krāsas var pasūtīt (minimālais pasūtījuma apjoms: 400 m2).

  Flotex Vision
  Lai sniegtu vairāk, Showtime klāstu esam papildinājuši ar 4 Flotex Vision dizainiem vairākos toņos.

  Showtime Heritage 08-11 933202 + Nuance 900206

  Brošūra

  Showtime brochure cover

  Tehniskās specifikācijas

  Showtime Technical Specifications

  Tīrīšana & kopšana

  Tīrīšana & kopšana

  Forbo Needlefelt kolekcijas materiāli ir viegli kopjami.

  Vairāk informācijas pievienotajā kopšanas instrukcijā Needlefelt kopšana

  Environmental performance.