Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
vision heritage

Flotex Vision Heritage segumu dizainos atspoguļots gan tradicionālais, gan modernais, padarot dizainus vienmēr aktuālus.

Flotex Vision segumiem pieejami vairāk nekā 500 digitāli apdrukātu dizainu. Lai apskatītu visus dizainus un krāsu kombinācijas, apmeklējiet mūsu Flotex Vision digitālo bibliotēku.

Materiāli

Flotex Vision Heritage

  Par Flotex Vision

  Flotex Vision digitālā pasaule

  Pateicoties faktam, ka katrā Flotex kvadrātmetrā ir 80 miljoni šķiedru, tā ir unikāli blīva virsma drukāšanai. Rezultātā ir iespējams uzdrukāt dzīvīgus dizainus un reālistiskus attēlus ar augstu fotogrāfisku izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas, toņus un nokrāsas.

  Fantastiski efekti
  Digitālā druka nodrošina bezgalīgas dizaina iespējas — no abstraktiem attēliem juceklīgā krāsu spektrā līdz reālistiskiem zāles, smilšu, ūdens vai citiem attēliem, kas projicēti uz jūsu grīdas. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe d ‘oeil” efektus. Ievediet dabu savā istabā, radot oļiem nosētu pludmali vai sūnu klājumu.

  Bezgalīgas dizaina iespējas
  Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku. Flotex Vision klāstā ir vairāk nekā 600 individuāli attēli — no tradicionāliem līdz mūsdienīgiem, un daudzi no tiem ir pieejami plašā krāsu izvēlē.

  Izvēlieties savu krāsu
  Jums patīk dizains, bet nevarat piemeklēt vēlamo krāsu vai pieskaņot dizainu jūsu korporatīvajām krāsām? Flotex Vision piedāvā plašu dizaina izvēli, ko iespējams pieskaņot jūsu izvēlētajai krāsai. Ja neatrodat neko, kas jums patīk, vai arī jums ir sava ideja, ko vēlaties attēlot uz grīdas, mēs varam arī izveidot dizainu pēc jūsu pasūtījuma.

  Flotex vision

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Flotex & vide

  Ilgtspējīga grīda

  Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

  Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

  Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

  Flotex the sustainable floor

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions