Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Materiāli mājām

Coral kājslauķis

Vai pazīstat patīkamo sajūtu, uzkāpjot uz tikko ieklātas grīdas? Un vilšanos, kad tā kļūst netīra un nodilst? Labas kvalitātes ieejas grīdas seguma sistēma ir efektīvs veids, kā pasargāt jūsu grīdas segumu un saglabāt to tīru un skaistu.

Aizturot līdz 94 % ar kājām ienesto netīrumu un mitruma, Coral ieejas grīdas segumi samazina uzkopšanas izmaksas un pagarina iekštelpu grīdas segumu mūžu. Turklāt tie neļauj grīdai kļūt slidenas un bīstamai, gādājot par jūsu komfortu un drošību.

 • Coral kājslauķis
 • Coral kājslauķis
 • Coral_Brush_5767 tabletop
  Coral Brush

  Coral Brush

  Izturīgs un uzticams segums, kas iederas jebkur. Coral Brush ir piemērots visa veida ieejas zonām, tas uzsūc mitrumu un notīra sausos netīrumus atbilstoši laikapstākļiem. Vienkāršās, viendabīgās krāsas ļauj šim ieejas grīdas segumam lieliski iekļauties jebkādā grīdas dizainā.

 • Coral_Classic_4701.
  Coral Classic

  Coral Classic

  Pietiek paspert divus soļus, lai Coral Classic uzsūktu pusi no ūdens daudzuma, kas citādi ar apavu zolēm tiktu ienests telpās. Coral Classic kalpos daudzus gadus, pateicoties viendabīgas krāsas pavedieniem, kas garantē lielisku izskatu visā kalpošanas mūža garumā.

 • Coral_Duo_9710 tabletop
  Coral Duo

  Coral Duo

  Coral Duo ir grīdas seguma risinājums zonā pie ieejas situācijās, kad nepieciešams nodrošināt maksimālu netīrumu notīrīšanu, bezkompromisa netīrumu aizturēšanu un izcilu mitruma uzsūkšanu tikai pāris soļu garumā.
  Pētījumi ir pierādījuši, ka Coral Duo pirmajos metros aiztur par 10 % vairāk netīrumu nekā jebkurš cits tirgū pieejamais ieejas zonas tekstila grīdas seguma risinājums.

 • Coral_Grip_HD_tabletop_6123
  Coral Grip HD

  Coral Grip HD

  Izturīgs un pārliecinošs netīrumu un gružu savācējs iekštelpām un ārpus tām. Coral Grip HD ir daudzpusīga, neausta tīrīšanas barjera intensīvi noslogotām ieejām, kas piemērota gan izmantošanai iekštelpās, gan ārpus tām. Tās patentētā, reljefā konstrukcija un izturīgie, lokanie vinila elementi nodrošina īpaši efektīvu netīrumu notīrīšanu.

 • Coral_Grip_MD_tabletop_6923
  Coral Grip MD

  Coral Grip MD

  Izturīgs un pārliecinošs netīrumu un gružu savācējs iekštelpām un ārpus tām. Coral Grip ir daudzveidīgs, neausts, tīrīšanas barjeru veidojošs paklājs izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Ir pieejamas vidējas slodzes (MD) un intensīvas slodzes (HD) versijas.

 • Coral_Luxe_2906_tabletop.
  Coral Luxe

  Coral Luxe

  Coral Luxe ir izstrādāts, īpaši piedomājot par ieejas haļļu, koridoru un reģistratūras zonu estētisko pusi. Pateicoties izsmalcinātajai ārienei un materiālam, šī viltīgā netīrumu un mitruma barjera būs teicami pieskaņota pārējām paklāju zonām ēkā.

 • Coral_Brush_5767 tabletop
  Coral Brush flīzes

  Coral Brush flīzes

  Coral Brush flīzes piedāvā tādu pašu funkcionalitāti, kāda piemīt parastajam Coral Brush, taču ar plašākām lietojuma iespējām, ko nodrošina 50 x 50 cm flīžu formāts. Coral flīzes nodrošina mazāku atgriezumu apjomu, ātrāku ieklāšanu, kā arī vienkāršāku pārvadāšanu un uzglabāšanu. Šīs flīzes var klāt vienlaidus vai mozaīkas veidā.

 • Coral_Classic_4701.
  Coral Classic flīzes

  Coral Classic flīzes

  Coral Classic flīzēm piemīt tās pašas produkta īpašības, kas raksturīgas mūsu Coral Classic lokšņu grīdas seguma klāstam, taču tās piedāvā papildu elastību, pateicoties modulārajam formātam un samazinātām ieklāšanas pārpalikumu apjomam.

 • Coral Logo Forbo B
  Coral Logo

  Coral Logo

  Great looks for a great welcome. Forbo offers a bespoke print and cut-out design service to create your own unique entrance mat. Coral Logo is designed to the same standards as our regular Coral entrance flooring, which means it will retain its looks whilst keeping out dirt and moist for years to come.

  Depending on your design, you can choose between a printed mat or a mat with a cut inset logo.

 • Coral_Welcome_3206_tabletop
  Coral Welcome

  Coral Welcome

  Diziana un vides saderība.
  Pateicoties mūsdienīgam lineārajam dizainam un bagātīgajam, dziļajam klājumam, Coral Welcome kājslauķim piemīt izcilas tīrīšanas īpašības un greznam paklājam raksturīgs stils un estētiskā pievilcība. Tas ir pamanāms akcents jebkurā ieejas zonā. Coral Welcome ir izgatavots no 100 % pārstrādātiem pavedieniem.
  Coral Welcome priekšrocības:

Par Coral

Coral kājslauķi

Labas kvalitātes ieejas paklāju sistēma ir būtiska modernas ēkas dizaina sastāvdaļa. Aizturot līdz 95% ar kājām ienesto netīrumu un mitruma, mūsu Coral ieejas grīdas segumi samazina uzkopšanas izmaksas par 65% un ievērojami novērš paslīdēšanas risku.

Forbo Coral nodrošina izcilu kalpošanu pat visskarbākajos apstākļos. Neskatoties uz lietu, sniegu, smiltīm vai netīrumiem, Coral pasargā ēkas iekštelpas no ārpasaules. Coral ieejas grīdas segumi ir ļoti funkcionāli un, pateicoties plašajai rakstu izvēlei, kļūst par neatņemamu ēkas dizaina sastāvdaļu.

Coral jau gandrīz 50 gadus ir bijis starptautisks tekstila ieejas grīdas segumu tirgus līderis, tāpēc tagad spēj piedāvāt nepieredzēti plašu izvēli. Katrs kolekcijas individuālais klāsts ir izstrādāts, ņemot vērā dažādus netīrumu paveidus, jo katra ieeja ir unikāla, un tai ir savas prasības.
Coral Welcome 3205

Ieejas zonas

Ieejas zonas

Radot labu ieejas grīdas segumu, ir jādomā par noslodzi — cilvēku skaitu, kas noteiktā periodā ienāk ēkā un iziet no tās — un maršrutiem (virzieniem, kādos tie dodas pēc ienākšanas telpās), un šī informācija ir jāizmanto ieejas zonas plānošanā.
Viens no labākajiem veidiem, kā plānot ieejas grīdas seguma sistēmu, ir ņemt vērā pielietojumu:
1. pielietojums:
pielietojums ārpusē

Jebkurš segums, kas novietots ēkas ieejas ārpusē, veido pirmo aizsardzības līniju pret netīrumiem, kas tiek ienesti ar apaviem, notīrot tos no zolēm pirms sliekšņa šķērsošanas.
2. pielietojums:
pielietojums iekšpusē

Ieejot iekšā, nākamā aizsardzības līnija aiztur mitrumu un sīkākus netīrumus, kas tiek ienesti ar apaviem.
3. pielietojums:
citas pārvietošanās zonas

Arī citas ēkas zonas cieš no netīrumiem un mitruma; apmeklētāju uzņemšanas zona, koridori, pārejas starp ēkām, lifti, kāpņu telpu izejas utt. Visās šajās zonās nonāks atlikušie netīrumi, un liels ieguvums būs speciāli izstrādātais Coral ieejas paklājs, kas absorbē netīrumus.

Dodieties uz ieejas zonas lapu, lai uzzinātu, kurš Coral produkts ir vispiemērotākais Jūsu ieejas zonai.

Coral entrance zones

LRV & NCS kodi

Coral LRV & NCS kodi

Lejupielādēt Coral LRV & NCS dokumentu

Kas ir LRV & NCS kodi?
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti visiem kolekcijas produktiem. Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
Izmantojot NCS sistēmu, var identificēt krāsas un krāsu grupas, un saskaņot tās, neskatoties uz to, kāds materiāls tiek izmantots. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādos interjera aspektos. Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

LRV&NCS

Ugunsdrošības klase

Ugundrošības klase Bfl-s1

Visi Coral vinila pamatkārtas ieejas grīdas segumi atbilst Bfl-s1 ugunsdrošības klasei. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo katra ieeja un izeja ir arī evakuācijas izeja.

Ja ir jānodrošina atbilstība vēl stingrākiem ugunsdrošības noteikumiem, mēs varam piedāvāt savus tekstila FR ieejas paklājus ar īpašu lateksa pamatkārtu. Šo pamatkārtu iesakām izmantot, arī klājot Coral uz kāpnēm.

Fire standard compliance

Coral un vide

Coral un vide

Forbo Flooring Systems rūpējas par to, lai mūsu grīdas jau no ražošanas brīža un visā kalpošanas laikā būtu patiešām ilgtspējīgas.

100% zaļa elektroenerģija no atjaunojamiem avotiem
Visa mūsu izmantotā elektrība nāk no 100% atjaunojamiem avotiem. Tas nozīmē, ka mūsu Coral ražotne ir daļa no efektīvas vides pārvaldības sistēmas un atbilst ISO 14001 sertifikācijai.

Nekādu atkritumu
Coral ražošanas procesā pāri nepaliek pilnīgi nekādi atkritumi.

PET pudeles
Coral Welcome ieejas paklāju pamatkārta tiek ražota no pārstrādātām PET pudelēm.

Atkārtota atkritumu izmantošana
Visus Coral ražošanas procesa vērpšanas pārpalikumus atkārtoti izmanto dzijas ražotājs. Meklējot jaunus veidus, kā mazināt ietekmi uz vidi, mēs sākām sadarboties ar tālredzīgiem piegādātājiem, kam savos materiālos ir izdevies izmantot visaugstākā līmeņa otrreizēji pārstrādātas sastāvdaļas.

Econyl® pavedieni
Vairumā mūsu Coral ieejas grīdas segumu ir izmantoti Econyl® pavedieni, kas ražoti no pamestiem zvejas tīkliem. Econyl® izmantošana palīdz samazināt esošo atkritumu apjomu, izvairīties no papildu piesārņojuma ražošanas procesā un saglabāt minimālu dabas resursu un enerģijas patēriņu.

Coral & the environment

Video

Coral video

Skatieties Coral video un uzziniet cik svarīgi ir izmantot Coral kājslauķu sistēmu jebkurā ēkā:

Brošūra

Brošūra

Lai uzzunātu vairāk par Coral kājslauķiem lejupielādējiet Coral brošūru

Coral brochure