Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum striato

Atjaunotā Marmoleum Striato kolekcija ir funkcionālu, izturīgu un vienmēr aktuālu linoleja grīdas segumu klāsts, kas ļauj veidot dabīga izskata telpas, kurās varat patiesi sajusties kā mājās. Striato dizains rada maigu, patīkamu gaisotni un var kalpot kā orientējošs un savienojošs elements starp ēkas zonām.
Dažādos dizainus var viegli kombinēt, tādējādi nodrošinot lielisku iespēju akcentēt noteiktas zonas telpā, piemēram, uzgaidāmās zonas lielā vestibilā vai rotaļu stūrīti klasē.

- Materiāls ir ražots no dabīgām izejvielām - linsēklu eļļas un koksnes miltiem;
- CO2 neitrāls (visā ražošanas ciklā) un nesatur PVH.
- Viegli tīrāms un kopjams.
- Pēc pieprasījuma pieejams 18 dB akustiskajā versijā.

Materiāli

Marmoleum Striato

  Par Marmoleum Linear

  Radot patīkamu vidi

  Marmoleum Linear kolekcijas grīdas, kurām ir intuitīva atsauce uz dabu, ļauj radīt dažādas gaisotnes telpā un pielāgoties mainīgām vajadzībām. Neitrālajām, bagātīgajām krāsām piemīt spēja viegli pielāgoties, un tās var kombinēt ar citiem materiāliem, kā arī savā starpā. Linear ļauj grīdai kalpot par audeklu, kas piedāvā bezgalīgas iespējas.

  Komfortabls
  • Patiesi ilgtspējīgs grīdas seguma risinājums: klimatam pozitīvs (visā ražošanas ciklā) un nesatur PVH.
  • Produkti ražoti no dabīgām izejvielām, piemēram, linsēklu eļļas un koksnes miltiem.
  • Radīts ar mērķi nodrošināt veselīgu vidi telpās.

  Komfortabls dizains
  • Kolekcija ar vienmēr aktuālām neitrālām krāsām, kuras var kombinēt savā starpā un ar citiem materiāliem.
  • Noteikta virziena raksts, kas palīdz orientēties un veidot zonas.
  • Pielāgojams, atbalstošs, viegli nolasāms, un ar to ir viegli strādāt.

  Komfortabls lietošanā
  • Homogēns produkts, kas ilgi kalpos.
  • Pievilcīgs vizuālais izskats un netīrumu maskēšanas īpašības.
  • Viegli tīrāms un kopjams

  Marmoleum Linear

  Attēlu galerija

  Marmoleum Striato attēli

  Lineārie grīdas dizaini siltās un dabīgās krāsās grīdai piešķir mājīgu izskatu. Striato var lieliski kombinēt ar citiem mūsu linoleja grīdas segumiem, piemēram, Marmoleum Marbled un Marmoleum Solid. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām!

  Tehniskā informācija

  Marmoleum Striato

  Ieklāšana & Kopšana

  Kalpo labāk un ilgāk

  Šeit varat lejupielādēt Marmoleum ieklāšanas un kopšanas instrukcijas Lejupielādes

  Marmoleum ar Topshield Pro ir izstrādāts ar mērķi ilgstoši saglabāt labu ārējo grīdas izskatu.
  Tāpat ir svarīgi ievērot dažas vienkāršas norādes, kas kalpošanas mūžu ļaus paildzināt vēl vairāk:

  Ieejas sistēmas
  Kvalitatīvam ieejas kājslauķim ir liela nozīme, ja vēlaties aizsargāt savas grīdas. Tas novērš lielākos draudus jūsu grīdas izskatam, pirms ar tiem nākas saskarties.

  Mēbeļu aizsargāšana
  Atbilstoša aizsargslāņa uzklāšana galdu un krēslu kājām pasargās jūsu grīdu. Aizsargslāņa uzklāšana mēbeļu pamatnei palīdzēs ilgāk saglabāt grīdas sākotnējo izskatu.

  Tīrīšana un kopšana
  Ja regulāri kopsiet un tīrīsiet grīdu, tā ilgāk saglabās labu ārējo izskatu un nebūs nepieciešama vaskošana vai apstrāde ar polimēru. Pienācīga tīrīšana un kopšana ļaus ietaupīt laiku un naudu.

  Marmoleum floorcare

  NCS & LRV

  NCS & LRV kodi

  Lejupielādēt Marmoleum Linear NCS & LRV kodus

  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  Marmoleum Linear NCS & LRV

  Vide

  Marmoleum: dabas iedvesmots

  97 % dabīgu izejvielu
  72 % ātri atjaunojamu izejvielu
  43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

  Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

  Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
  ● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
  ● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
  ● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

  Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

  Klimatam pozitīvs grīdas segums
  Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir klimatam pozitīvs produkts mērot visa dzīves cikla ietvaros. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā klimatam pozitīvs grīdas segums.

  Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

  Marmoleum magnificent by nature