Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

safestep
aqua

Safestep Aqua ir vinila grīdas segums mitrajām telpā. Tas ir viegli ieklājams un atbilst higiēniskajām prasībām, kas jāievēro vannas istabu un peldbaseinu zonās. Materiālam ir visaugstākā baso kāju pretslīdes klasifikācija.

Materiāli

Safestep Aqua

  Kolekcija

  Drošība. Dizains. Pārliecība

  Mūsu Step kolekcija ir visādā ziņā unikāla. Tas ir izturīgs grīdas segums, kas apvieno pretslīdes īpašības (līdz R12) ar plašām dizaina iespējām. PUR Pearl virsma nodrošina izcilu ārieni un īpašības ilgtermiņā.

  Kolekcija ir sadalīta trīs klāstos — Surestep (R10), Safestep (R11, R12) un Wetroom.

  Surestep
  R10 pretslīdes rādītājs: visi Surestep produkti ir papildināti ar pretslīdes daļiņām un ir piemēroti dažādām staigāšanas zonām ar palielinātu paslīdēšanas
  risku. Tās parasti ir intensīvas noslodzes zonas, koridori, rampas, īpašās zonas, piemēram, kafijas stūri, vannas istabas, tualetes, amatu mācības telpas un sabiedriskās telpas.

  Safestep
  Safestep produkti ir piemēroti vietām ar paaugstinātu paslīdēšanas risku, ko izraisa nejauša vai ilgstoša grīdas notraipīšana. Šajās vietās nevar izvairīties no šķidrumu izliešanas darba vides dēļ. Tipiskas zonas ir profesionālas virtuves, vieglās rūpniecības pārtikas ražotnes, floristu veikali, dārzniecības centri.

  Wetroom
  Wetroom grīdas segumi ir izstrādāti ilgstoši slapjām zonām, kur bieži tek ūdens un tiek staigāts basām kājām vai gan basām kājām, gan apavos. Tipiskākās zonas ir dušas telpas, SPA/peldbaseinu zonas un ģērbtuves.

  1180x664_Surestep_Digital-print_1799_B.jpg

  Ko un kur izmantot?

  Ko un kur izmantot?

  Step pretslīdes grīdas kolekcija piedāvā pilnīgu grīdas segumu klāstu, kas atbilst drošības prasībām plašā pielietojumā. Visi Step kolekcijas produkti atbilst un pārsniedz stingrās Veselības aizsardzības un darba drošības pārvaldes (Health and Safety Executive — HSE) un Eiropas standartu prasības.

  Surestep - vispārējās un slapjās zonās ar paaugstinātu paslīdēšanas risku.

  Safestep R11 - zonās ar paaugstinātu paslīdēšanas risku nejaušas vai ilgstošas notraipīšanas rezultātā.

  Safestep R12 - vieglās rūpniecības mērķiem.

  Surestep Laguna - slapjām zonām, sevišķi kur pārvietošanās notiek basām kājām, kā arī apavos.

  Safestep Aqua - dušu un peldbaseinu zonās.


  Surestep Laguna 181912 flamingo and 181982 aquamarine

  Pretslīdes īpašības

  Pretslīdes īpašību skaidrojums

  Ilgtspējīga kalpošana, pateicoties produkta sastāvā esošajām daļiņām, ir prasība, kas minēta EN 13845 standartā. Šajā standartā ir definētas prasības, kas jāievēro, lai nodrošinātu ilgstošas pretslīdes īpašības dažādas intensitātes apstākļos. Visas Step grīdas atbilst EN13845 standartam.

  Grīdu pretslīdes īpašības bieži tiek novērtētas "R" skalā, kas ir saistīta ar DIN 51130 standartu. Pretslīdes mērījumi tiek veikti uz rampas, kas noklāta ar eļļu dažādos leņķos, tādējādi definējot dažādas slīdēšanas klases.

  Step pretslīdes grīdas atbilst R10 un R12 klasēm visaptverošā produktu klāstā, kas tiek izmantoti apstākļos, kuros apavu valkāšana ir standarta nosacījums. Materiāliem, kas tiek izmantoti zonās, kur pārvietojas basām kājām, tiek piemērots DIN 1097 standarts. Testēšanas metode ir līdzīga DIN 51130 standartā minētajai, bet šajā gadījumā materiāls tiek noklāts ar ziepju un ūdens maisījumu, kas vairāk atbilst apstākļiem, kuros pārvietošanās notiek basām kājām.

  Step klāsts piedāvā arī unikālus risinājumus ar augstākās klases drošību apstākļos, kad pārvietošanās notiek basām kājām. Izvēloties pareizo Step grīdu atbilstošiem apstākļiem, ir iespējams izvairīties no negadījumiem, ko izraisa paslīdēšana.

  Slip resistance explained

  Tehniskā informācija

  Step Safety vinyl TS cover