Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
seagrass

Flotex Seagrass loksnes apvieno ilgu kalpošanas mūžu ar izsmalcinātību un stilu. Pateicoties to radītajam dabiskajam un siltajam efektam, Seagrass dizains labi iederēsies dažādos interjeros.

Jūs varēsiet radīt satriecošus grīdas dizainus, klājot Flotex Seagrass skujiņveida, ķieģeļu vai vītajā rakstā. Izsmalcinātība vienā krāsa vai elegance divās un vairāk krāsās.

Materiāli

Flotex Seagrass

  Par Flotex loksnēm

  Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils

  Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

  Modulārais grīdas segums ir populāra tendence, tāpēc esam izstrādājuši jaunu Flotex lokšņu kolekciju, kurā ir iekļauti dažādi dizaini 100 x 25 cm lokšņu formātā. No šiem mūsdienīgajiem dizainiem ir iespējams izveidot iespaidīgus grīdas plānojumus, kas atbilst jebkādām prasībām.

  Lietojums
  Daudzpusīgie Flotex lokšņu dizaini lieliski iederēsies gan mūsdienīgā, gan klasiskā biroja vidē, kā arī tādās zonās kā lidostas uzgaidāmās telpas, sapulču centri, restorāni un viesnīcas. Wood un Seagrass dizaini, pateicoties savām dabiskajām un siltajām īpašībām, labi iederēsies pat mājīgās vidēs kā, piemēram, veco ļaužu un aprūpes centros.

  Izsmalcinātība un stils
  Flotex loksnes nodrošina neierobežotas krāsu kombinēšanas iespējas viena dizaina ietvaros. Arī klājuma raksti palīdz veidot stimulējošu un enerģisku vidi, izmantojot zigzaglīniju vai skujiņveida klājumu. Flotex lokšņu raksti tikpat kā neatkārtojas, tāpēc rada interesantu un skaistu grīdas segumu pat tad, ja izmantojat tikai vienu krāsu.

  Flotex planks Lava

  Flotex lokšņu priekšrocības

  Flotex loksnes: izturīgas un komfortablas

  Flotex grīdas segums, kas jau ir pieejams lokšņu un flīžu formātā, tagad nodrošina iespēju veidot izsmalcinātu telpas dizainu ar jaunās sērijas loksnēm 100 x 25 cm formātā.

  Komfortabls un kluss
  • Blīvās šķiedras (līdz 80 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu
  • Izcilās skaņas absorbēšanas īpašības padara Flotex par akustiskas grīdas risinājumu (A klase, kas nodrošina 20 dB trieciena trokšņu samazinājumu)
  • Flotex ir komfortabls grīdas segums, pa kuru ir patīkami staigāt
  • Plašais dizainu klāsts ļauj izveidot pievilcīgu grīdas segumu jebkurai videi

  Drošs un izturīgs
  • No neilona 6.6 šķiedras veidotais Flotex ir neiznīcināms tekstila grīdas segums
  • Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē
  • Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijas prasībām gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem

  Higiēnisks un mazgājams
  • Neilona 6.6 šķiedras aiztur sīkos netīrumus un atbrīvo tos standarta mazgāšanas procedūras laikā
  • Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām
  • Flotex tīrīšanu ikdienā var veikt ar putekļsūcēju vai tvaika un ūdens tīrīšanas metodēm, lai iztīrītu iesprostotos netīrumus, kā rezultātā Flotex vienmēr atgūst savu sākotnējo izskatu

  Flotex Planks construction

  Allergy UK

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu
  Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šim grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs. Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā tad, kad tiek veikt parasto paklāju tīrīšana. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Allergy approved flooring

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions