Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
concrete

Flotex Concrete loksnes ir betonam līdzīgs grīdas segums, kādu jūs līdz šim nebūsiet redzējuši. Tās ir detalizētas, siltas un ar patīkamu tekstūru, taču izturības ziņā spēj mēroties ar īsta betona grīdu.

Eksperimentējiet ar 4 Concrete toņiem, lai radītu izsmalcinātas kombinācijas, kuru dizains nenovecos.

Materiāli

Flotex Concrete

Par Flotex loksnēm

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils

Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

Modulārais grīdas segums ir populāra tendence, tāpēc esam izstrādājuši jaunu Flotex lokšņu kolekciju, kurā ir iekļauti 6 unikāli dizaini 100 x 25 cm lokšņu formātā. No šiem mūsdienīgajiem dizainiem ir iespējams izveidot iespaidīgus grīdas plānojumus, kas atbilst jebkādām prasībām.

Lietojums
Daudzpusīgie Flotex lokšņu dizaini lieliski iederēsies gan mūsdienīgā, gan klasiskā biroja vidē, kā arī tādās zonās kā lidostas uzgaidāmās telpas, sapulču centri, restorāni un viesnīcas. Wood un Seagrass dizaini, pateicoties savām dabiskajām un siltajām īpašībām, labi iederēsies pat mājīgās vidēs kā, piemēram, veco ļaužu un aprūpes centros.

Izsmalcinātība un stils
Flotex loksnes nodrošina neierobežotas krāsu kombinēšanas iespējas viena dizaina ietvaros. Arī klājuma raksti palīdz veidot stimulējošu un enerģisku vidi, izmantojot zigzaglīniju vai skujiņveida klājumu. Flotex lokšņu raksti tikpat kā neatkārtojas, tāpēc rada interesantu un skaistu grīdas segumu pat tad, ja izmantojat tikai vienu krāsu.

Flotex planks Lava

Flotex lokšņu priekšrocības

Flotex loksnes: izturīgas un komfortablas

Flotex grīdas segums, kas jau ir pieejams lokšņu un flīžu formātā, tagad nodrošina iespēju veidot izsmalcinātu telpas dizainu ar jaunās sērijas loksnēm 100 x 25 cm formātā.

Komfortabls un kluss
• Blīvās šķiedras (līdz 80 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu
• Izcilās skaņas absorbēšanas īpašības padara Flotex par akustiskas grīdas risinājumu (A klase, kas nodrošina 20 dB trieciena trokšņu samazinājumu)
• Flotex ir komfortabls grīdas segums, pa kuru ir patīkami staigāt
• Plašais dizainu klāsts ļauj izveidot pievilcīgu grīdas segumu jebkurai videi

Drošs un izturīgs
• No neilona 6.6 šķiedras veidotais Flotex ir neiznīcināms tekstila grīdas segums
• Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē
• Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijas prasībām gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem

Higiēnisks un mazgājams
• Neilona 6.6 šķiedras aiztur sīkos netīrumus un atbrīvo tos standarta mazgāšanas procedūras laikā
• Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām
• Flotex tīrīšanu ikdienā var veikt ar putekļsūcēju vai tvaika un ūdens tīrīšanas metodēm, lai iztīrītu iesprostotos netīrumus, kā rezultātā Flotex vienmēr atgūst savu sākotnējo izskatu

Flotex Planks construction

Allergy UK

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu
Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šim grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs. Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā tad, kad tiek veikt parasto paklāju tīrīšana. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Allergy approved flooring

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions