Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD & Tīro telpu grīdas

Colorex Basic plus

Colorex Basic plus ir brīvi stāvoša grīdas sistēma ar Colorex virskārtu bez strāvas vadības īpašībām. Tā nodrošina visas Colorex priekšrocības, kā piemēram augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem. Bet tai piemīt arī smagas noslodzes brīvi stāvošu flīžu priekšrocības.

Colorex Basic Plus nodrošina ātru renovāciju un vieglu ieklāšanu, rezultātā iegūstot noturīgu virsmu ar SD īpašībām.

Colorex Basic plus
  • SD 150201
    Colorex Basic plus

    Colorex Basic plus

    Colorex Basic plus ir brīvi stāvoša grīdas sistēma ar Colorex virskārtu bez strāvas vadības īpašībām. Tā nodrošina visas Colorex priekšrocības, piemēram, augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem. Bet tai piemīt arī smagas noslodzes brīvi stāvošu flīžu priekšrocības.

Kopšana

Kopšana

Tādus virsmas bojājumus kā apdegumus, nodilumu vai krāsu traipus no krāsojošas ķīmijas var notīrīt ar parastu ekscentrisko slīpmašīnu.
Sākumā izmantojiet 80. pakāpes smilšpapīru un turpiniet ar augstākas pakāpes smilšpapīru — līdz 240. Pēc slīpēšanas virsmas sākotnējo kvalitāti var atjaunot, pulējot to ar sarkano ripu.

Lejupielādēt instrukciju Colorex tīrīšana un kopšana

Maintenance

Ieklāšana

Ieklāšana

Colorex plus ir visaugstākā snieguma grīdas seguma sistēma, ko veido brīvi stāvošas flīzes, kas pielietojamas visās vietās, kur dārgi sagatavošanas darbi un dīkstāve nav iespējama. Ja grīda ir gluda, nekāda apstrāde vai sagatavošana nav nepieciešama. Colorex plus var ieklāt, nepārtraucot un netraucējot esošās darbības, un grīda nekavējoties ir pieejama lietošanai.

Colorex plus apakšas šūnu struktūra spēj ventilēt mitrumu, kad tas nepieciešams. Colorex plus flīzes tiek savienotas ar unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas paliek apslēpta zem virsmas, un šo flīžu struktūrā ir izmantota autentiska Colorex virsma, nodrošinot tai raksturīgās īpašības un priekšrocības.

Plus installation

Pielietojums

Materiāla apraksts

Funkcionalitāte:
noturīgs / labojams

Apraksts:
lieliska ķīmiskā noturība, nopietnu bojājumu gadījumā grīdu var labot.

Pielietojums:
darbnīcas, veikali, noliktavas.
Telpas ar augstu noslodzi un intensīvu uzkopšanu.

Colorex basic plus application