Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex plus r10

Colorex Plus R10 ir smagai noslodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar teksturētu virsmu, lai panāktu uzlabotu pretslīdi (R10). Virsmas struktūra uzlabo drošību gadījumā, ja pastāv grīdas piesārņošanas risks, piemēram, pulvera vai ūdens traipu gadījumā.

Colorex Plus R10 flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus R10 ir teicams grīdas segumu risinājums zonām, kurās nepieciešama pretslīde, piemēram, elektronikas, ražošanas un dzīvības zinātņu ražošanas telpās.

Materiāli

Colorex Plus R10

  Par Colorex Plus

  Colorex Plus: grīdas segums bez līmes

  Colorex Plus ir augstas veiktspējas grīdas segumu sistēma, kas ietver līmi nesaturošas flīzes pielietojumam zonās, kur ir problēmas ar sarežģītu pamatnes sagatavošanu vai dīkstāvi. Ja grīda ir pietiekami līdzena, nekāda apstrāde vai sagatavošana nav nepieciešama. Colorex Plus var ieklāt, netraucējot darba ritmu, un pēc ieklāšanas to var nekavējoties lietot pat autoiekrāvēji.

  Colorex Plus flīzes piedāvā visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus flīzes ir pieejamas 3 dažādos formātos.

  Colorex Plus EC
  Līmi nesaturošā izturīgā brīvi stāvošā grīdas segumu sistēma Colorex Plus EC pastāvīgi vada strāvu caur bezdelīgastes sistēmu un ir savienota ar zemi ar vara stiepli. Colorex Plus EC nodrošina teicamu veiktspēju neatkarīgi no telpas mitruma līmeņa. Atbilst IEC 61340*4-5 ar piemērotiem ESD apaviem. Colorex Plus EC flīzes ir piemērotas ESD telpu remontam, tīrajām telpām, farmaceitiskajām laboratorijām un ražošanas telpām. Piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

  Colorex Plus R10
  Augstai noslodzei piemērota grīdas sistēma bez līmes, ar teksturētu virsmu, lai nodrošinātu pilnveidotu slīdes pretestību (R10). Virsmas struktūra uzlabo drošību gadījumā, ja pastāv grīdas piesārņošanas risks, piemēram, pulvera vai ūdens traipu gadījumā. Colorex Plus R10 flīzes ir piemērotas lietošanai ražošanas telpās (elektronika, ražotne, dzīvības zinātnes).

  Colorex Plus Basic
  Augstai noslodzei piemērota grīdas sistēma bez līmes, kas nodrošina teicamu ķīmisko pretestību, ja strāvas vadība nav nepieciešama. Stipra bojājuma gadījumā grīdu ir iespējams salabot. Colorex Plus Basic ir piemērots lietošanai zonās ar lielu noslodzi, kurās nepieciešama intensīva tīrīšana katru dienu, piemēram, darbnīcās, veikalos un noliktavās. Piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

  Fast Flooring grīdas
  Visi Colorex Plus produkti ir daļa no mūsu ātrā grīdas seguma (Fast Flooring kolekcijas, kas var palīdzēt ietaupīt 50% ieklāšanas laika, pateicoties ieklāšanas īpašībām bez līmes.

  Colorex Plus Quartz

  Brīvi stāvoša sistēma

  Colorex Plus brīvi stāvoša sistēma

  Colorex kolekcija ir piemērota daudziem pielietojuma veidiem, pateicoties dažādām piedāvātajām sistēmām un strāvas vadības līmeņiem.

  Viena no opcijām ir Colorex Plus brīvi stāvošā sistēma. Colorex Plus ir augstas veiktspējas flīžu grīdas segumu sistēma pielietojumam zonās, kur ir problēmas ar dārgu pamatnes sagatavošanu vai dīkstāvi. Colorex Plus flīzes ir izturīgas pret smagu noslodzi; īpaša pamatnes apstrāde nav nepieciešama. Tās var ieklāt, netraucējot darba ritmu, un nekavējoties lietot pēc ieklāšanas.

  Colorex Plus aizmugurē esošā unikālā šūnveida struktūra ļauj mitrām grīdām ventilēties lietošanas laikā un nodrošina to, ka nav nepieciešamības pēc pelējuma barjeras. Iespējams īstenot ātru ieklāšanu un dīkstāves ilguma samazināšanu. Bezdelīgastes sistēma ir paslēpta zem virsmas, tāpēc savienojumi nav redzami. Tas dod iespēju veidot krāsu blokus un tos metināt.

  Colorex Plus brīvi stāvošā sistēma ir pieejama 3 dažādiem specifiskiem pielietojuma veidiem.
  • Colorex Plus EC — brīvi stāvošas flīzes ar statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām,
  • Colorex Plus Basic — antistatiskas brīvi stāvošas flīzes
  • Colorex Plus R10 — antistatiskas brīvi stāvošas flīzes ar a teksturētu virsmu, lai panāktu uzlabotu pretslīdi

  Colorex Plus loose lay tile

  Brošūra

  Colorex brošūra