Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
material

Allura Material dizainu veido gan klasisks akmens, gan mūsdienīgs betons ar jaunu reljefu struktūru. Kolekcijas modernās betona, klasiskās akmens un dzīvīgās terrazzo tekstūras ļauj radīt skaistus grīdas dizainus.

CIRCLE flīzes ir jaunums Allura Material kolekcijā: tās ir 50 x 50 cm izmēra flīzes, kurām ir izgriezts Ø 40 cm aplis. Jaunās aplveida flīzes nodrošina papildu dizaina iespējas.

Materiāli

Allura Material

  Par Allura LVT

  Allura dizaina vinila flīzes

  Allura 0,55/0,7 ir mūsu LVT dizaina vinila flīžu klāsta PILNĪBĀ LĪMĒJAMĀ versija. Allura dizaina vinila flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā - no klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm, kas apvieno maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

  Kolekcija piedāvā vairāk nekā 100 dažādus dizainus dažādos dēļu un flīžu izmēros. Mēs piedāvājam izmērus, sākot no maziem 50 x 15 cm dēļiem līdz XXL dēļiem - 180 x 32 cm, kā arī 100 x 100 cm izmēra flīzes. Kolekciju esam papildinājuši arī ar jauniem, mūsdienīgiem mazajiem dēļiem, kuru izmērs ir 150 x 15 cm, kā arī ar jauno apļveida flīzi, ar kuras palīdzību var radīt krāsainus akcentus.

  Kolekcijai ir divi dizaina virzieni: WOOD and MATERIAL.

  WOOD
  Allura Wood kolekciju veido gan klasiski, gan mūsdienīgi koka dizaini ar kontrastējošiem un vientoņa rakstiem. Jaunā patentētā tekstūra padara reālus koka dizainus.
  Wood klāstā ir 4 dizaini ar digitālo apdruku, kas paver iespēju vēl interesantākiem grīdas risinājumiem.

  MATERIAL
  Allura Material dizainu veido gan klasisks akmens, gan mūsdienīgs betons ar jaunu reljefu struktūru. Jaunās apļveida flīzes nodrošina papildu dizaina iespējas. Lasīt vairāk par Circle flīzēm.

  Visi dizaini ir pieejami ar 0,7 un 0,55 nodiluma slāni.

  Allura dryback icon

  Atrodiet savu Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

  Kā pareizi izvēlēties materiālu?
  Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
  • DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
  • DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
  • DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
  • FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  • FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  • CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  • EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
  • PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

  Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Ieklāšana & kopšana

  Allura ieklāšana & kopšana

  Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklājamas un kopjamas.

  Instrukcijas lejupielādei:

  Allura tīrīšana & kopšana


  Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots

  Tehniskā informācija

  Allura technical specifications table

  Attēli & Video

  Allura Material attēli & video

  Allura Material kolekcijas modernās betona, klasiskās akmens un dzīvīgās terrazzo tekstūras ļauj radīt skaistus grīdas dizainus. Pieklusinātās krāsas var teicami kombinēt arī ar citiem Forbo grīdas segumiem, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex segumiem. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Material dizaina vinila flīzes.

  Allura Circle

  Allura Circle

  CIRCLE flīzes ir jaunums Allura Material kolekcijā: tās ir 50 x 50 cm izmēra flīzes, kurām ir izgriezts Ø 40 cm aplis. Šos apļus apvienojumā ar izgrieztajiem kvadrātiem var izmantot, lai jauktu un kombinētu ar citām kolekcijā iekļautajām apļveida flīzēm. Apļveida flīzes ir pieejamas tikai ar 0,7 mm nodiluma slāni (DR7).
  Aplūkojiet piemērus tālāk redzamajā attēlu galerijā.