Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ātri un viegli ieklājamas grīdas - Fast Flooring

Fast Flooring - Loksnes

Vai meklējat dabīga izskata koka dizainus, kurus ir vienkārši ieklāt? Mūsu Allura Click un Ease brīvi stāvošo planku kolekcijas ir tieši tas, ko meklējat. Allura Click un Allura Ease dēļi ir viegli ieklājami, neizmantojot līmi, tādēļ tos var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt. Ease un Click LVT grīdu pasargā mūsu ekskluzīvā lakošanas sistēma, tāpēc tā ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī izturēs laika pārbaudījumu.

 • Fast Flooring - Loksnes
 • Fast Flooring - Loksnes
 • Allura 63406 bleached timber
  Allura Ease

  Allura Ease

  Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

 • Allura Click 60085 weathered rustic pine
  Allura Click Pro plankas

  Allura Click Pro plankas

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

  51 koka un akmens raksts paver iespēju daudzveidīgiem grīdas dizainiem.

Par Allura Click

Allura Click dizaina vinila flīzes

Apvienojiet LVT komfortu ar Click grīdas vienkāršo ieklāšanu. Mūsu jaunā Allura Click kolekcija nodrošina ar click sistēmu fiksējamu dizaina risinājumu, ko var ieklāt bez līmes. Kolekcijā ir iekļauts 51 elegants dizains ar koka un akmens rakstiem. Reālistiski dēļu izmēri, dabisks raksts un īstu toņu krāsas padara katru dizainu unikālu.

Click dēļus un flīzes var ātri un viegli ieklāt, neizmantojot līmi. Tas dod iespēju samazināt dīkstāves laiku, atkārtoti izmantot grīdu un tādējādi mazināt ietekmi uz vidi.

Mūsu Allura Click grīdas tiek ražotas Eiropā, izmantojot Forbo unikālo stikla šķiedras slāni, kas nodrošina izmēru stabilitāti.

Visi Allura Click dizaini ir pieejami arī (Allura Flex) un (Allura 0.55 / 0.7) izpildījumā.

Allura Click clickable loose lay tiles

Par Allura Ease

Par Allura Ease brīvi stāvošām flīzēm

Allura Ease ir īpaši izstrādātas flīzes brīvi stāvošai ieklāšanai. Flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, un priekšrocība ir tā, ka tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

Izcilā izmēru stabilitāte, grīdas seguma konstrukcija un īpašais ražošanas process nodrošina to, ka flīzes un dēļi saglabājas gludi (plakani) neatkarīgi no apstākļiem, kas ir absolūta nepieciešamība brīvi stāvošam grīdas segumam.

18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam. Ease ir piemērots risinājums brīvi stāvošai ieklāšanai birojos vai mazumtirdzniecības telpās, kur nepieciešama ātra ieklāšana, tas ir pagaidu grīdas risinājums vai pēc laika flīzes ir jānoņem, nesabojājot pamatni.

Allura Ease piedāvā 150 x 24 cm, 120 x 19 cm izmēra dēļus un 48 x 48 cm izmēra flīzes ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.

Allura Ease loose lay tiles