Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ātri un viegli ieklājamas grīdas - Fast Flooring

Fast Flooring - ruļļu materiāli

Forbo jaunā Modul'up vinila ruļļu materiālu kolekcija bez līmes ir novatorisks grīdas segums. Produkts ir piemērots gan jaunuzceltām ēkām, gan renovācijas darbiem veselības aprūpes iestādēs, skolās, birojos un dzīvojamajās ēkās.

Modul'up kolekcija ietver tādu tehnoloģisku inovāciju kā “ieklāj un turas” grīdas seguma risinājumu, kam nav nepieciešama līme. Tas samazina grīdas seguma ieklāšanai nepieciešamo materiālu daudzumu un enerģijas patēriņu, kā arī nodrošina to, ka kalpošanas mūža beigās produktu var viegli un droši noņemt.

Turklāt nav parasto ar līmi saistīto ierobežojumu, piemēram, žūšanas laika un līmes smakas izplatīšanās.

 • Fast Flooring - ruļļu materiāli
 • Fast Flooring - ruļļu materiāli
 • Fast Flooring - ruļļu materiāli
 • Sarlon | Modul'up 8514 pure chill oak
  Modul'up 19 dB

  Modul'up 19 dB

  Rūpējoties par nākotni. Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, un materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā. Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā.

  Modul'up 19 dB piedāvā vairāk nekā 90 krāsu 4 dizaina virzienos: Wood, Material, Graphic un Colour.

 • Sarlon | Modul'up 659 mercury slabstone
  Modul'up Compact

  Modul'up Compact

  Rūpējoties par nākotni. Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, un materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā. Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā.

  Modul'up Compact piedāvā vairāk nekā 90 krāsu 4 dizaina virzienos: Wood, Material, Graphic un Colour.

Kāpēc izvēlēties Modul'up?

Kāpēc izvēlēties Modul'up?

Modul’up vinils bez līmes ir inovatīva grīdas seguma koncepcija, kas veidota, rūpējoties par nākotni.

Modul'up ātrā un vieglā ieklāšana (tostarp noņemšana) padara šo kolekciju par piemērotu izvēli gan renovācijas, gan jaunuzceltu ēku projektiem, un nodrošina konkurētspējīgas priekšrocības visām iesaistītajām pusēm.

Modul'up ir pieejams 3 augstas veiktspējas konstrukciju formātā: Decibel (19 dB), Compact un T.E. grīdas segumi pamatnēm ar līdz pat 97 % relatīvā mitruma nodrošina vieglu ieklāšanu darba veicējam un lielisku izturību gala lietotājam.

• Tā kā netiek izmantota līme, grīda ir gatava lietošanai uzreiz pēc ieklāšanas un nav papildu gaidīšanas vai žūšanas laika.

• Ilgā kalpošanas mūža beigās Modul'up var viegli noņemt un sagatavot otrreizējai pārstrādei, tādējādi radot pievienoto vērtību visam produkta aprites ciklam.

• Piedāvājot 94 krāsu paleti, kurā iekļauts skaists, dabīgs ozolkoks ar reālistisku tekstūru, elegantas akmens un betona imitācijas, kā arī košāku krāsu izvēle, kas ir lieliski piemērota izglītības videi, Modul'up nodrošina nepārspējamu dizainu izvēli līmi nesaturošu vinila produktu vidū.

Modul'up loose lay vinyl sheet

Kur izmantot Modul'up?

Kur izmantot Modul'up?

Pateicoties tehnoloģijai “ieklāj un turas” un uzlabotajai izturībai pret iespiedumiem, Modul'up spēj izturēt visa veida intensīvu noslodzi un ir piemērots renovēšanas darbiem veselības aprūpes iestādēs, skolās, birojos un dzīvojamajās ēkās.

Decibel 19 dB intensīvas noslodzes akustiskā versija
Decibel versija, kas nodrošina komfortu zem kājām un uzlabotu trieciena trokšņu samazinājumu, ir lieliski piemērota daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku koplietošanas zonām, izglītības iestādēm, sociālās aprūpes centriem, birojiem un sabiedriskajām ēkām.

Compact intensīvas noslodzes versija
Lieliski piemērota veselības aprūpes iestādēm, sociālās aprūpes centriem, izglītības iestādēm un sabiedriskajām ēkām, kur papildus lielai gājēju noslodzei ēkā laiku pa laikam tiek vilkti smagumi.

T.E. mitrām pamatnēm
Ātrs un viegls ieklāšanas risinājums mitrām pamatnēm ar līdz pat 97 % relatīvā mitruma. Modul'up T.E. ir Aquablock pamatslāņa tekstūra, kas ļauj pamatnei elpot un izkliedē mitrumu.

Modul'up resin saffron

Modul'up sistēma

Modul'up sistēma

Mūsu unikālā dubultā strukturālā stabilizācijas sistēma jeb DSx3, kuras konstrukcijā ir iestrādāti divi stikla šķiedras slāņi, nodrošina to, ka pēc ieklāšanas ar Modul’up līmlentes sistēmu Modul'up loksnes neizlieksies, nesakrokosies un nerullēsies.

Šī unikālā vienpusējā līmlentes sistēma nodrošina to, ka produkta savienojumi pēc ieklāšanas stingri turēsies vietā, tādējādi padarot to par patiesu “ieklāj un turas” grīdas risinājumu visos iespējamos veidos.

Modul’up inovatīvā līmlentes sistēma darbojas, piestiprinot to zem lokšņu savienojumiem. Vienā pusē esošā pretslīdes virsma nodrošina to, ka produkts paliek vietā bez pielīmēšanas pie pamatnes, savukārt līmes puse pielīp pie vinila un tur to stingri vietā. Nav nepieciešamības līmēt līmlenti pa telpas perimetru vai pie durvju sliekšņiem, tādējādi vēl vairāk ietaupot laiku un izmaksas.

Pieejama 19 dB intensīvas noslodzes Decibel versija, kas nodrošina komfortu zem kājām un uzlabotu trieciena trokšņu samazinājumu, Compact intensīvas noslodzes versija platībām, kur smagumu vilkšana ir daļa no ēkas ekspluatācijas, kā arī T.E. pamatnēm ar līdz pat 97 % relatīvā mitruma.

4330573 Modul'up Cement Clay

Darbuzņēmēja ieguvumi

Bez līmes! Bez piepūles! Bez stresa!

Bez līmes — pateicoties Modul'up unikālajai vienpusējai līmlentes sistēmai

• Grīda ieklājama, izmantojot mūsu unikālo vienpusējo līmlenti tikai gar loksnes savienojumiem. To pat nevajag līmēt pa perimetru!
• Nav fiksācijas vai žūšanas laika.
• Netiek izmantoti smagi ruļļi uz vietas — vajadzīgi tikai standarta ieklāšanas rīki un Modul'up savienojošā līmlente.
• Grīda ir gatava tūlītējai lietošanai pēc ieklāšanas.

Bez piepūles — ātra un viegla ieklāšana
• Vairākumā gadījumu nav nepieciešama īpaša pamatnes sagatavošana.
• Nav putekļu, nekārtības un smaku.
• Ievērojami īsāks ieklāšanas laiks salīdzinājumā ar līmējamiem grīdas segumiem.
• Potenciāli renovāciju ietaupījumi nākotnē, jo noņemšanai nav nepieciešama dārga pamatnes sagatavošana.
• Modul'up T.E. ir īpaši izstrādāts lietošanai uz mitrām pamatnēm ar līdz pat 97 % relatīvā mitruma.

Bez stresa — “ieklāj un turas” tehnoloģija novērš krokošanos, rullēšanos un izliekšanos.
• Iespējams uzreiz otrreizēji pārstrādāt, jo materiāla aizmugurē nav līmes palieku.
• Nav izmaksu par atkritumiem.
• Pamatne saglabājas tīra un gatava atkārtotai ieklāšanai.

Modul'up ieklāšanas Video

Modul'up tape removal

Apbalvojumi

Modul'up — godalgots produkts

Mūsu jaunais Modul'up vinils bez līmes bija 2018. gada novembra “Veidojot labāku veselības aprūpi” (Building Better Healthcare) balvas “Iekštelpu celtniecības produkts” laimīgais ieguvējs.

Tiesneši Modul'up veltīja šādus komentārus: “Tas ir ļoti inovatīvs produkts un patiesi pilda uz iepakojuma norādītās funkcijas. Šo produktu viņi ir izstrādājuši ļoti īsā laika posmā, un mēs ticam, ka tas mainīs spēles noteikumus un nākotnē tiks plaši izmantots.”

Modul'up ir ieguvis arī Produktu inovācijas balvu 2019. gada Veselības aprūpes īpašumu IHEEM apbalvošanas ceremonijā (Healthcare Estates IHEEM Awards 2019).

IHEEM Awards

Attēli & video

Modul'up attēli & video