Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ātri un viegli ieklājamas grīdas - Fast Flooring

Fast Flooring - Flīzes & Loksnes

 • Fast Flooring - Flīzes & Loksnes
 • Fast Flooring - Flīzes & Loksnes
 • Fast Flooring - Flīzes & Loksnes
 • Fast Flooring - Flīzes & Loksnes
 • Fast Flooring - Flīzes & Loksnes
 • Colorex EC 50222 Niagara
  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC ir smagai slodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar pastāvīgām statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām. Strāvas vadība tiek nodrošināta, pateicoties savienojumam starp flīzēm, bezdelīgastes sistēmai un savienojumam ar zemi ar vara stiepli. Colorex Plus EC nodrošina teicamu veiktspēju neatkarīgi no telpas mitruma līmeņa.

  Flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus EC var piedāvāt piemērotāko risinājumu gan ESD telpām, farmācijas laboratorijām, gan renovējamām ražošanas telpām. Tas ir piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

 • Colorex Plus Basic Adula 611005
  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic ir smagai noslodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar antistatiskām īpašībām. Tās ir pieejamas ieklāšanai, kur nav nepieciešama strāvas vadība. Colorex Plus Basic sistēma nodrošina teicamu ķīmisko noturību. Stipra bojājuma gadījumā grīdu ir iespējams salabot.

  Colorex Plus Basic flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Basic Plus var piedāvāt pareizos risinājumus zonām ar augstu noslodzi, kurās nepieciešama intensīva tīrīšana katru dienu. No noliktavām līdz darbnīcām un veikaliem. Tas ir teicams grīdas segumu risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

 • Colorex Plus R10 Quartz 661007
  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10 ir smagai noslodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar teksturētu virsmu, lai panāktu uzlabotu pretslīdi (R10). Virsmas struktūra uzlabo drošību gadījumā, ja pastāv grīdas piesārņošanas risks, piemēram, pulvera vai ūdens traipu gadījumā.

  Colorex Plus R10 flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus R10 ir teicams grīdas segumu risinājums zonām, kurās nepieciešama pretslīde, piemēram, elektronikas, ražošanas un dzīvības zinātņu ražošanas telpās.

 • 60288_light giant oak
  Allura Click Pro CL5

  Allura Click Pro CL5

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle

  Allura Puzzle

  Allura Puzzle ir pieejams ar 12 skaistiem dizaina variantiem – no reālistiska koka līdz akmens un betona efektiem. Flīzes ir sastiprinātas ar stingru puzles tipa savienojumu, kas pēc ieklāšanas ir gandrīz nemanāms. Ieklāšana ir ātra un vienkārša, tādējādi samazinot dīkstāvi. Allura Puzzle netraucē nelielas pamatņu neregularitātes, nekad nav nepieciešama līme, un to var izmantot prasīgākajā vidē. Allura Puzzle grīdas segumi ir pilnībā pārstrādājami, tādējādi tie ir gatavi izmantošanai aprites ekonomikā.

  Allura Puzzle bieži vien izmanto lielveikalos, publiskās zonās un citās zonās ar ļoti lielu noslogojumu. Grīdas segums patīkami pārsteigs ar tā veiktspēju, izskatu, kā arī brīvi stāvošu klājumu izveides vienkāršību un ātrumu.

 • Allura 63406 bleached timber
  Allura Flex" 1.0 Wood

  Allura Flex" 1.0 Wood

  Allura Flex" 1.0 ir labākais brīvi stāvošā LVT grīdas seguma risinājums prasīgam lietojumam, piemēram, veikalu un biroju telpām. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila formas stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.
  47 Allura Flex" 1.0 kolekcijas Wood grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību ar plašākajām izvēles iespējām visdabīgākajam efektam. Dēļu izmēri ir no XL (150 x 28 cm) līdz 75 x 15 cm, kas ir ideāli piemērots skujiņveida klājumiem. Koka šķiedra ir izstrādāta, lai padarītu plašo dizaina variantu klāstu reālistisku. Daļa reljefo tekstūru ir pilnībā saskaņotas ar apakšā esošo dizainu.

 • 63675 oxidized strata
  Allura Flex" 1.0 Material

  Allura Flex" 1.0 Material

  Allura Flex" 1.0 ir labākais brīvi stāvošā LVT grīdas seguma risinājums prasīgam lietojumam, piemēram, veikalu un biroju telpām. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila izmēru stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.

  39 Allura Flex" 1.0 kolekcijas Material grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību. Papildus labi zināmajam betonam ir vēl citi lieliski akmens efekti un pat mākoņu un debesu dizaina varianti, kas ir ideāli piemēroti akcentiem un zonu veidošanai biroju vai mazumtirdzniecības telpu projektos. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.

 • 63641 light serene oak
  Allura Flex" 0.55 Wood

  Allura Flex" 0.55 Wood

  Allura Flex" 0.55 ir unikāls brīvi stāvošu LVT, vienkārši ieklājama grīdas seguma risinājums jūsu biroja, mājokļa vai citiem komerciāliem projektiem. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila izmēru stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.

  39 Allura Flex" 0.55 kolekcijas Wood grīdas seguma dizaina varianti sniedz plašas, aktuālas dizaina izvēles iespējas. Dēļu izmēri ir no XL (150 x 28 cm) līdz 75 x 15 cm, kas ir ideāli piemērots skujiņveida klājumiem. Koka šķiedra ir izstrādāta, lai padarītu plašo dizaina variantu klāstu reālistisku. Daļa reljefo tekstūru ir pilnībā saskaņotas ar apakšā esošo dizainu.

 • 63632 light cement
  Allura Flex" 0.55 Material

  Allura Flex" 0.55 Material

  Allura Flex" 0.55 ir unikāls brīvi stāvošu LVT, vienkārši ieklājama grīdas seguma risinājums jūsu biroja, mājokļa vai citiem komerciāliem projektiem. Allura Flex" grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex" ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex" grīdas segumiem ir izcila izmēru stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.

  17 Allura Flex" 0.55 kolekcijas Material produkti sniedz aktuālas dizaina izvēles iespējas un labas produktu īpašības. Produktu klāsts ietver skaistus betona un akmens efektus; tie papildināti ar reljefām pērļotām un satīna tekstūrām. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.