Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura click pro cl5

Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

Materiāli

Allura Click Pro CL5

  Par Allura Click

  Allura Click dizaina vinila flīzes

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

  ILGTSPĒJĪBA
  • Nesatur ftalātus, minimālas emisijas iekštelpās
  • Ražots Eiropā, izmantojot 100% atjaunojamo enerģiju
  • Pilnīga pārredzamība ar trešo pušu apstiprinātām EPD
  • Ražošana, neradot atkritumus

  DIZAINS
  • Reālistiski koka un citu materiālu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
  • Radoša brīvība ar dažādu izmēru izvēli, piemēram, skujiņveida un XL klājumi
  • Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros

  KVALITĀTE
  • Izturīgākais un uzticamākais risinājums jebkura izmēra telpām
  • Maksimāla drošība un veiktspēja, pateicoties pielīmētam produktam
  • Ražošanā izmantoti tikai 100% droši un izsekojami, REACH atbilstoši materiāli
  • Pierādīta PUR aizsardzība pievilcības un izturības saglabāšanai pat prasīgos apstākļos


  Visi Allura Click dizaini ir pieejami arī (Allura Flex un (Allura 0.55 / 0.7 izpildījumā.

  Allura Click clickable loose lay tiles

  Jūsu Allura risinājums

  Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

  Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

  Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

  Kā precizēt pasūtījumu?
  Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
  ● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
  ● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
  ● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
  ● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  ● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  ● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  ● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
  ● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
  ● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

  Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

  Allura Dryback

  Attēli & video

  Allura Click attēli & video

  Allura Click klāstā ir sabalansēti Wood un Material dizaini dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver izcilas dizaina iespējas. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Click brīvi stāvošās flīzes.

  NCS & LRV

  NCS & LRV vērtības

  Lejupielādēt Allura Click Pro NCS & LRV

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

  Allura NCS & LRV

  Ieklāšana & Kopšana

  Allura Click installation

  Tehniskā informācija

  Allura technical specifications table