Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ātri un viegli ieklājamas grīdas - Fast Flooring

Fast Flooring - Flīzes

 • Fast Flooring - Flīzes
 • Fast Flooring - Flīzes
 • Fast Flooring - Flīzes
 • Fast Flooring - Flīzes
 • Fast Flooring - Flīzes
 • Allura 63430 grey cement
  Allura Ease

  Allura Ease

  Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

  Izcilā izmēru stabilitāte un īpašā konstrukcija nodrošina Allura Ease brīvi stāvošu ieklāšanu. 18 dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

 • Allura 62534 mist texture
  Allura Click Pro

  Allura Click Pro

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

  51 koka un akmens raksts paver iespēju daudzveidīgiem grīdas dizainiem.

 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle

  Allura Puzzle

  Mūsu Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai.

 • Colorex EC 50222 Niagara
  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC ir smagai slodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar pastāvīgām statiskās elektrības izkliedēšanas īpašībām. Strāvas vadība tiek nodrošināta, pateicoties savienojumam starp flīzēm, bezdelīgastes sistēmai un savienojumam ar zemi ar vara stiepli. Colorex Plus EC nodrošina teicamu veiktspēju neatkarīgi no telpas mitruma līmeņa.

  Flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus EC var piedāvāt piemērotāko risinājumu gan ESD telpām, farmācijas laboratorijām, gan renovējamām ražošanas telpām. Tas ir piemērots risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

 • Colorex Plus Basic Adula 611005
  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic ir smagai noslodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar antistatiskām īpašībām. Tās ir pieejamas ieklāšanai, kur nav nepieciešama strāvas vadība. Colorex Plus Basic sistēma nodrošina teicamu ķīmisko noturību. Stipra bojājuma gadījumā grīdu ir iespējams salabot.

  Colorex Plus Basic flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Basic Plus var piedāvāt pareizos risinājumus zonām ar augstu noslodzi, kurās nepieciešama intensīva tīrīšana katru dienu. No noliktavām līdz darbnīcām un veikaliem. Tas ir teicams grīdas segumu risinājums, kad problēmas sagādā dīkstāves ilgums, mitra grīda vai slikta pamatne.

 • Colorex Plus R10 Quartz 661007
  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10 ir smagai noslodzei piemērotas brīvi stāvošas flīzes ar teksturētu virsmu, lai panāktu uzlabotu pretslīdi (R10). Virsmas struktūra uzlabo drošību gadījumā, ja pastāv grīdas piesārņošanas risks, piemēram, pulvera vai ūdens traipu gadījumā.

  Colorex Plus R10 flīzes nodrošina visas ar Colorex saistītās priekšrocības, kā arī unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas tiek paslēpta zem virsmas. Colorex Plus R10 ir teicams grīdas segumu risinājums zonām, kurās nepieciešama pretslīde, piemēram, elektronikas, ražošanas un dzīvības zinātņu ražošanas telpās.