Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura click pro

Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

51 koka un akmens raksts paver iespēju daudzveidīgiem grīdas dizainiem.

Materiāli

Allura Click Pro

  Par Allura Click

  Allura Click dizaina vinila flīzes

  Apvienojiet LVT komfortu ar Click grīdas vienkāršo ieklāšanu. Mūsu jaunā Allura Click kolekcija nodrošina ar click sistēmu fiksējamu dizaina risinājumu, ko var ieklāt bez līmes. Kolekcijā ir iekļauts 51 elegants dizains ar koka un akmens rakstiem. Reālistiski dēļu izmēri, dabisks raksts un īstu toņu krāsas padara katru dizainu unikālu.

  Click dēļus un flīzes var ātri un viegli ieklāt, neizmantojot līmi. Tas dod iespēju samazināt dīkstāves laiku, atkārtoti izmantot grīdu un tādējādi mazināt ietekmi uz vidi.

  Mūsu Allura Click grīdas tiek ražotas Eiropā, izmantojot Forbo unikālo stikla šķiedras slāni, kas nodrošina izmēru stabilitāti.

  Visi Allura Click dizaini ir pieejami arī (Allura Flex) un (Allura 0.55 / 0.7) izpildījumā.

  Allura Click clickable loose lay tiles

  Radīts ar iedvesmu

  Allura, radīta ar iedvesmu

  Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

  Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

  Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

  Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

  Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
  Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

  Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

  Atrodiet savu Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

  Kā pareizi izvēlēties materiālu?
  Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
  • DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
  • DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
  • DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
  • FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  • FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  • CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  • EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
  • PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

  Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Attēli & Video

  Allura Click Pro attēli & Video

  Allura Click klāstā ir sabalansēti Wood un Material dizaini dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver izcilas dizaina iespējas. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Click brīvi stāvošās flīzes.

  Tehniskā informācija

  Allura technical specifications table

  Kopšana

  Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots

  Ieklāšana

  Allura click installation