Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uued kollektsioonid

Forbo uued kollektsioonid

Marmoleum Linear 5253 5248

Marmoleum Linear

Mugavate ruumide looja. Marmoleum Linear on välja töötatud, et luua nüüdisaegne ja mugav, soojalt ja külalislahkelt mõjuv keskkond, kus tekib sundimatu, loomulik ja kodune õhkkond. Keskkond, kus taastume kiiremini, tunneme tööindu, tahame oma mõtteid jagada ja õppida.

Marmoleum Linear

Marmoleum Linear
Sphera Energetic 50214-51215

Sphera Energetic

Sphera Energetic on loodud kombineerimiseks kokkusobivate erksalt esiletõusvate visuaalsete elementidega. Palett sisaldab 20 ühevärvilist Uni tooni, 12 Vividi tooni ühevärvilise põhja ja kahe värviaktsendiga, seitset Shimmeri tooni, millel on naturaalse terratso välimus tänu Vividi tooniga põhjale juhuslikult puistatud aktsentkildudele, ning kolme Confetti mustrit värvitoonide seguga, mis annab põrandale reipa ilme.

Sphera Energetic

Kiirpaigaldatavad põrandakatted

Kiire, lihtne ja taskukohane. Fast Fit on Forbo liimivabade põrandakatete kollektsioon, mille alla kuuluvad sissepääsualade ning siseruumide põrandakatete sarjad, mis on kättesaadavad nii lehtede, plaatide kui ka laudadena, et tagada maksimaalne paindlikkus.

Kiire – paljusid tooteid saab panna olemasolevatele põrandakatetele ja kuna paigaldamisel pole vaja liimi, vähendavad need paigaldusaega üle 50%.

Lihtne – kiirpaigaldatavad põrandaplaadid ja -lauad klõpsavad kokku vaid vasara abil ning kuna ühegi kiirpaigaldatava põrandakatte jaoks pole vaja liimi, on neid lihtsam paigaldada. Pole liimilõhna, on vähem katkestusi ja tolmu ning põrandal saab käia kohe pärast paigaldamist.

Säästlik – kuna haiglad, kõnekeskused ja kauplused pakuvad ööpäevaringset teenust, võib seisakute vähendamine tähendada kliendile märkimisväärset säästu ja kuna liime pole vaja, on võimalik kokku hoida ka paigalduskuludelt. Sääst on veelgi suurem, kui olemasolev kiirpaigaldatav põrandakate asendatakse mõne teise kiirpaigaldatava tootega. Olemasolev toode tuleb põrandalt kiiresti ja kergesti ära, ilma et see aluspõrandat kahjustaks.
Kiirpaigaldatavad põrandakatted

Sarlon Modul'up visual with lifted floor
Marmoleum Piano 3630-3634-3644-3645-3647-3607

NÕELVILT

Tugevad, hea kulumiskindlusega nõelvildist põrandakatted on täiuslikud paigaldamiseks suure liikumiskoormusega aladele või pöördratastega toolide kasutuskohtadesse, näiteks büroodesse ja kaubanduskeskustesse. Raskelt koormatud aladel, mis nõuavad otstarbekat ja vastupidavat tekstiilist põrandakatet, on nõelvildist vaip sageli säästlik alternatiiv tavalistele kootud vaipkatetele.

NÕELVILT