Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uued kollektsioonid

Forbo uued kollektsioonid

Allura 62519 nero concrete | 63511 light vintage gymfloor

Allura

Kas otsite puit- või kivipõranda ilu koos tugeva ja mugava vinüülkatte eelistega? Uurige meie uut kollektsiooni Allura LVT. Jala all soe, heli summutav, lihtne paigaldus ja hooldus. Tänapäeval ei ole turul teisi imitatsioonkatteid, mis oleksid kujunduse, tehnoloogia ja säästvuse poolest Alluraga võrdsed. Pakume täies ulatuses liimitavaid, klõpspaigaldusega ja lahtiselt paigaldatavaid (nakkeainega) variante.

Allura

Allura 2020
Marmoleum Fresco 3260

Marmoleum Marbled

Määratledes loomulikke ruume. Avastage CO2 suhtes neutraalse põrandakatte (cradle to gate) loomulik ilu. Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled rikastab klassikalist marmorimustrit viie huviäratava orgaanilise struktuuriga, mida pakutakse värvitoonide suures valikus. Selle kollektsiooni värvitoonide segu võimaldab luua mitmekülgseid põrandakujundusi ning sobib ülihästi kokku muude pindadega, näiteks puidu ja kiviga. Uurige meie Marbledi kollektsiooni kuuluvaid sarju Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra.

Marmoleum Marbled

Marmoleum Modular plaadid

Loov vabadus! Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain.
Marmoleum Modular kollektsioon

Marmoleum Modular Colour t3053 t3358 t3362
Marmoleum Piano 3630-3634-3644-3645-3647-3607

Marmoleum Solid

Meie uuendatud kollektsioonis Marmoleum Solid on välja pandud viis üksikkujundust, millele tuginedes on võimalik luua ehedad, omanäolised ja modernsed ruumid. See uuenduslik linoleumpõrandakatete sari hõlmab mitmel tasandil lihtsust, millele lisavad põnevust värvi- ja struktuurinüansid.
Marmoleum Solid

Sphera homogeenne vinüülkate

Forbo Sphera seab lati homogeensete vinüülkatete valdkonnas täiesti uuele kõrgusele. See on toodetud meie uhiuues tehases, kus kasutatakse nutikate ja uuenduslike lahenduste loomiseks uusimaid teadmisi ja tehnoloogiaid.
Tulemuseks on luksuslik homogeenne vinüülkattematerjal!

Sphera homogeenne vinüülkate

Sphera Energetic 50213-51215