Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uued kollektsioonid

Forbo uued kollektsioonid

Mac Stopa Flotex_360012F_Eternal_360016E

Marmoleum Solid

Avastage harmooniline side tänapäeva loodusega Marmoleum Solidi abil. See on keskkonnahoidlik linoleumist põrandakate, mis suurendab teie heaolu.
Nautige loodust moodsate lahenduste abil, mida pakub meie Marmoleum Solid nelja tekstuuriga:
Cocoa, Walton, Concrete ja Piano

Marmoleum Solid

Marmoleum Concrete 3733_Marmoleum Fresco 3251

Step Safety vinyl

Ohutus. Kujundus. Usaldus. Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik mittelibisevaid põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete järgi. Need sobivad nii tavalisse kui ka ekstreemsemasse asukohta, näiteks suurkööki, märgruumidesse (paljajalu kasutatav) ja tööstusse. Kollektsioon Step pakub kõige laiemat valikut turvapõrandakatte lahendusi, ühendades värsked kujundused ja imetlusväärse vastupidavuse.

Step
tessera union

Tessera Union

Harmony plaatvaibad moodustavad koos Infusedi ja Accordi sarjaga kollektsiooni Union. Kõigi kollektsiooni Union sarjade lõngatoonid ja -varjundid on omavahel seotud – nagu ka kasulikud kujundusstiilid, mis avardavad loomingulisi võimalusi ning pakuvad kujundamisel paindlikkust.

Tessera kollektsioonid

Flotex Galeotelt

José Medina Galeote ja Forbo Flooring Systemsi kujundusmeeskondade koostöös sündis ainulaadne põrandakattekollektsioon, kus põrandakate annab kunstnike loomingule uue mõõtme.

Tuues oma kunstiteosed otse meie jalge alla, uurib José Medina Galeote eri tekstuuridel uusi vaatenurki. Forbo kõrglahutustrüki meetodid suudavad José Medina Galeote loomingu mis tahes põrandal ellu äratada.

Flotex Galeotelt

Created by José Medina Galeote
Vinyl Galeote Angles

Vinüülkate Galeotelt

José Medina Galeote ja Forbo Flooring Systemsi kujundusmeeskondade koostöös sündis ainulaadne põrandakattekollektsioon, kus põrandakate annab kunstnike loomingule uue mõõtme. Tuues oma kunstiteosed otse meie jalge alla, uurib José Medina Galeote eri tekstuuridel uusi vaatenurki. Forbo kõrglahutustrüki meetodid suudavad José Medina Galeote loomingu mis tahes põrandal ellu äratada.

Kõik 24 toodet on tellimisel saadaval kompaktse Eternali (E), Sarlon 15 dB (T15), Sarlon 19 dB (T19) ja Modul'up 19 dB (UP19) põrandakattena.

Vinüülkate Galeotelt