Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uued kollektsioonid

Forbo uued kollektsioonid

Marmoleum Marbled Fresco 3259
Marmoleum Fresco 3260

Marmoleum Marbled

Määratledes loomulikke ruume. Avastage CO2 suhtes neutraalse põrandakatte (cradle to gate) loomulik ilu. Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled rikastab klassikalist marmorimustrit viie huviäratava orgaanilise struktuuriga, mida pakutakse värvitoonide suures valikus. Selle kollektsiooni värvitoonide segu võimaldab luua mitmekülgseid põrandakujundusi ning sobib ülihästi kokku muude pindadega, näiteks puidu ja kiviga. Uurige meie Marbledi kollektsiooni kuuluvaid sarju Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra.

Marmoleum Marbled

Allura Fusion

Allura Fusioni kuiva tagaküljega 0.70 LVT sari sisaldab seitset uuenduslikku ja ainulaadset põrandakatteartiklit. See kollektsioon on saanud 2018. aastal disainiauhinna Red Dot parima tootekujunduse eest. Kujundused, värvitoonid ja fotod on loodud inspireerima disainereid, sisearhitekte ja muid kliente, kes hindavad kujundust ning suhtuvad avatult uuenduslikesse, tavapärasest erinevatesse põrandakattetoodetesse.

Allura Fusion

Allura Fusion W60374 - WP60374

Marmoleum Modular plaadid

Loov vabadus! Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain.
Marmoleum Modular kollektsioon

Marmoleum Modular Colour t3053 t3358 t3362

Marmoleum Solid

Meie uuendatud kollektsioonis Marmoleum Solid on välja pandud viis üksikkujundust, millele tuginedes on võimalik luua ehedad, omanäolised ja modernsed ruumid. See uuenduslik linoleumpõrandakatete sari hõlmab mitmel tasandil lihtsust, millele lisavad põnevust värvi- ja struktuurinüansid.
Marmoleum Solid

Marmoleum Piano 3630-3634-3644-3645-3647-3607

Sphera homogeenne vinüülkate

Forbo Sphera seab lati homogeensete vinüülkatete valdkonnas täiesti uuele kõrgusele. See on toodetud meie uhiuues tehases, kus kasutatakse nutikate ja uuenduslike lahenduste loomiseks uusimaid teadmisi ja tehnoloogiaid.
Tulemuseks on luksuslik homogeenne vinüülkattematerjal!

Sphera homogeenne vinüülkate

Sphera Energetic 50213-51215