Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
contour

Tessera Contouri kontrollitav geomeetriline taust on tugevasti mõjutatud korduvatest kujunditest arhitektuuris ja linnakeskkondades. Seda struktuuri on veelgi pehmendatud ja lõhutud pehmelt jutilise lõigatud silmustega pealiskihiga, et peegeldada mitmesuguseid inimeste ja loodusega seotud elemente, mida maastikel võib leida.

See palett on tonaalne progressioon hajusatest varjunditest, ulatudes kahvatust väga tumedani.

Toode

Tessera Contour

Plaatvaiba konstruktsioon

Lõigatud ja silmusvaip

Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, mis pakub tavapärase silmusvaibatoote tugevust, ent koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma tundega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

Cut-&-loop-pile

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

About Tessera Contour

About Tessera Contour

Tessera Contour is a 50x50 cm cut & loop pile carpet tile that offers 13 naturally inspired colourways, ranging from very dark to very pale, achieving high LRV ratings.

● 13 naturally inspired colourways merging a geometric, architectural framework with softer striated forms

● easy to combine with Allura Flex vinyl tiles using the same adhesive, without the need for transition strips, additional profiles, or inconvenient build-up of the sub floor

● Meets Ska criteria for M12 soft floor coverings

● Contains 68% recycled content by weight

● 100% RefreshTM by Universal FibresTM solution dyed polyamide yarn for durability and colour fastness.

Image gallery

Tessera Contour Image gallery

Technical specifications

Tessera Contour 1906 Rising Ash

LRVs

LRVs