Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
circulate

Enesekindel ja unikaalne Circulate esindab värsket lähenemist juhusliku paigutusega partiideta vaibaplaatide disainile. Juhuslikult geomeetriline maitsekus toob elu ja elevust igas suuruses interjööri põrandapindadesse alates kõige kitsamatest koridoridest kuni kõige laiemate avatud planeeringuga keskkondadeni.

Kujunduse juhuslik loomus moodulkujul loob moodsa põrandapinna keskkonnad, mis on tänapäevased ja omanäolised, ent siiski kaubanduslikult atraktiivsed ja äärmiselt kättesaadavad. Circulate’i pakutakse kaheksa värske värvitooniga sarjas ja see sobib igat liiki äriinterjööridesse. Kollektsiooni on täiendatud 16 Westbond N9000 koordinaatide lisamisega, mis pakuvad võimalust rikastada koosoleku- või puhkealasid.

Toode

Tessera Circulate

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Tessera brošüür

Plaatvaiba konstruktsioon

juhusliku paigutusega, partiideta

Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks.
Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta plaadi sarjad on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil.

Random-Lay_Batchless

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Seotud kaubamärgid

Seotud kaubamärgid