Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Tessera juhusliku paigutusega, partiideta

Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks. Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Lisakasuna ei ole vaja tarvitusele võtta reservfondi ja paigaldamise jäägid on minimeeritud piirini, mis on alla 2%.

Tessera juhusliku paigutusega partiideta plaadi sarjad on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil.

 • Tessera juhusliku paigutusega, partiideta
 • Tessera juhusliku paigutusega, partiideta
 • Tessera juhusliku paigutusega, partiideta
 • Tessera juhusliku paigutusega, partiideta
 • 958
  Tessera Mix

  Tessera Mix

  Uuenduslik, partiideta, juhusliku paigutusega vaibaplaat Tessara Mix tekitab iga kord liitekohtadeta paigalduse mulje. Selle pehmelt geomeetrilised kujundid varjavad nutikalt plaadiservad ja paigaldussuuna ning loovad klassikalise moodsa ilme.

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Tessera brošüür

Plaatvaiba konstruktsioon

juhusliku paigutusega, partiideta

Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks.
Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta plaadi sarjad on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil.

Random-Lay_Batchless

Plaatvaipade eelised

Plaatvaipade eelised

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti kohandada uute vajaduste järgi, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid. Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.