Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
arran

Arrani naturaalne, peaaegu “käsitööline” välimus peidab enda alla mitmekõrguselise tekstuurse silmusvaiba disaini keerukuse ja nüüdisaegse tootmistehnoloogia. CMC Infinity masinaid kasutades on Forbo disainerid välja töötanud korrapäratute tippude ja vagudega plaatvaiba, mis on kenasti rullvaiba moodi, andes tõelist soojust pakkuva ahvatlevalt taktiilse lineaarse disaini.

Arranit pakutakse 18 värvitoonis, mis sisaldab naturaalseid ja elavaid toone, et täiendada tänapäevaseid kõige moodsama interjööriga keskkondi. Igat plaati iseloomustab hoolikalt kokkusegatud lõngapaar, mis on 100% ketrusvärvitud. See tagab peene värvikontrasti säilivuse kogu põranda kasutusea jooksul isegi kõige nõudlikemates intensiivsetele puhastusrežiimidele allutatavates keskkondades.

Toode

Tessera Arran

Plaatvaiba konstruktsioon

Silmusvaiba ehitus

Tavapärase silmusehitusega plaatvaibad on loodud säilitama oma hea välimuse hoonete kõige nõudlikemates suure käidavusega kohtades nagu vastuvõtualad. Tekstuursed silmusplaatvaibad pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava ehitusega.

Loop pile construction