Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Tessera silmusvaip

Silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitamaks nende head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad.

Tessera sarjas on erineva stiiliga silmusvaibatooteid, mis hõlmavad ühetasaste silmustega ja disaineri silmuskonstruktsioone.

 • Tessera silmusvaip
 • Tessera silmusvaip
 • Tessera silmusvaip
 • Tessera silmusvaip
 • Tessera silmusvaip
 • 812 marble - Tessera Helix
  Tessera Helix

  Tessera Helix

  Kõrgläikelise Antron®-i metalliklõnga kasutamine Helixis annab erilisele mitmepikkuselise silmusvaibaplaadile mõõduka peegeldusomaduse. Hõbedaseks värvitud nailonlõim on nutikalt kõrvuti Antroni ketrusvärvitud lõngadega, mis on saadud halle, tumehalle, siniseid ja beeže sisaldavast moodsast värvipaletist. Inspiratsiooni 13 summutatud ja rahustava värvivaliku jaoks on ammutatud arhitektuurimaterjalidest ning moodsa linnamaastiku toonidest.

 • 307 colour line - Tessera Barcode
  Tessera Barcode

  Tessera Barcode

  Barcode esitab väljakutse tavalise lineaarse madala silmusega vaibaplaatide ühetaolisusele ja jäikusele ning annab enesekindlate erineva laiusega kontrastvärvis ribadega rohkem eklektilisema ja erksama välimuse, mis ongi tänapäevaste ärikeskkondade trend.

 • 1525 mountain mist Tessera Arran
  Tessera Arran

  Tessera Arran

  Arrani naturaalne, peaaegu “käsitööline” välimus peidab enda alla mitmekõrguselise tekstuurse silmusvaiba disaini keerukuse ja nüüdisaegse tootmistehnoloogia. CMC Infinity masinaid kasutades on Forbo disainerid välja töötanud korrapäratute tippude ja vagudega plaatvaiba, mis on kenasti rullvaiba moodi, andes tõelist soojust pakkuva ahvatlevalt taktiilse lineaarse disaini.

 • 2801 argent - Tessera Create Space 2
  Tessera Create Space 2

  Tessera Create Space 2

  Omades mitmekülgset geomeetrilist triibukujundust ja moodsat paletti 15 värvitoonist, lisab Create Space 2 stiilsust ja loomingulisust igas suuruses põrandakavale.

 • 1801 feldspar - Create Space 1
  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1

  Erakordselt paindlik sari 18-st äripinna värvitoonist, Create Space 1 sobib igasse äriruumi, olgu suurde või väiksesse. Disainitud tänapäevaste interjööride jaoks.

 • 2002 paradigm shift - Tessera Diffusion
  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion

  Sarja Tessera Diffusion plaatvaibad kajastavad arengut pehmema ja orgaanilisema geomeetria suunas, mida võib näha looduses. Kristallilisest struktuurist inspireeritud fraktaalsed vormid ilmuvad nähtavale ja hääbuvad, luues meeldiva nüüdisaegse põrandapinna.

 • 2108 Tessera Layout
  Tessera Layout & Outline

  Tessera Layout & Outline

  Nüüdisaegse 32 värvitoonist koosneva paleti ja 8 kokkusobiva triibuga pakuvad meie plaatvaibad Tessera Layout ning Outline arvukalt võimalusi loovaks inspiratsiooniks igasuguses põrandakatteskeemis.

  Layouti dünaamiline värvipalett on ülimalt mitmekülgne, kujutades endast ulatuslikku valikut nüüdisaegsetest neutraalsetest toonidest kombinatsioonis mitmekesiste ja elavate varjunditega. Lõputu hulga interjööristiilide saavutamiseks võib värve kasutada kas üksi või kombinatsioonis.

  Outline on vaevumärgatava tekstuuriga triibuline silmusplaatvaip, mille iga värvinüanss sobib täiuslikult kokku Layouti kahe värviga. Outline’i ja Layouti kombinatsioonid võimaldavad täielikku väljendusvabadust ühenduste, esiletõstude ja üleminekute tekitamisel, mis rikastavad igasugust stiili.

 • 872 onyx - Tessera Inline
  Tessera Inline

  Tessera Inline

  Ühena Tessera uue põlvkonna nutika tekstuuriga silmusvaibaplaatidest lisab Inline täiesti uue pöörde lineaarse disaini kontseptsioonile.

 • 3303 calligraphy - tessera In-touch
  Tessera In-touch

  Tessera In-touch

  Praegune suundumus kujundada kontoriruumid paindlikult viib mõttele, et muljelt ja stiililt kutsuvamad ning rahulikumad tööruumid teeksid töötajad tööl õnnelikumaks ja suurendaksid tööviljakust.

 • 3401 Tessera Cloudscape
  Tessera Cloudscape

  Tessera Cloudscape

  Sarja Tessera Cloudscape silmusplaatvaibad pakuvad tumedast väga kahvatuni kulgevaid värvitoone ning sobivad ülihästi mitmesuguste kasutusalade ja valguspeegeldusteguri nõuete korral.

Plaatvaipade eelised

Plaatvaipade eelised

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti kohandada uute vajaduste järgi, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid. Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Modularity

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Plaatvaiba konstruktsioon

Silmusvaiba ehitus

Tavapärase silmusehitusega plaatvaibad on loodud säilitama oma hea välimuse hoonete kõige nõudlikemates suure käidavusega kohtades nagu vastuvõtualad. Tekstuursed silmusplaatvaibad pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava ehitusega.

Loop pile construction