Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nõelviltvaibad

Showtime Flotex Vision

Et saaksime täita kõik puhke- ja majutussektori vajadused, oleme täiendanud nõelviltsarja Showtime nelja Flotex Visioni põrandakujundusega. Flotex on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud plastpõrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Puhkeasutuse jaoks on see ideaalne.

  • Showtime Flotex Vision
  • Showtime Flotex Vision
  • Showtime Flotex Vision
  • Showtime Flotex Vision

Teave Flotex Vision

Flotex Visioni digitaalne maailm

Asjaolu, et Flotexi ruutmeetril on kuni 80 miljonit kiudu, teeb sellest printimise jaoks ülimalt suure tihedusega aluspinna. Tulemusena saab erksaid kujundusi ja elutruid pilte printida suure fotograafilise eraldusvõimega. Võimalik on saavutada kõiki soovitud värvivarjundeid ja toone.

Müstilised muljed
Digitaalne printimine pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – või mis tahes põrandale projitseeritud piltide tõetruude kujutisteni. Looge oma põrandale sügav 3D või ruumiline trompe-d’oeil’ kujutis. Tooge loodus oma ruumi, luues kliburanna või turbasoo pinna kujutise.

Piiramatud kujundusvõimalused
Digitaalne printimine sobib samuti väga hästi nende kollektsioonide puhul, mis nõuavad tavalise printimisega raskesti saavutatavat täpsust ja muljet. Flotex Vision sisaldab üle 600 eri toote alates tavalistest kuni moodsate, sh väga laia värvilahenduste valikuni.

Värvige oma toonidesse
Teile meeldib kujundus, kuid puudub soovitud või teie ettevõtte kujunduse värviskeemile vastav värvitoon? Flotex Vision pakub suurt arvu kujundusi, mille värvitoonid saate ise valida. Kui te ikkagi ei leia midagi meeldivat või kui teil on põranda jaoks sobiv omaenda idee, siis võime samuti pakkuda tellimuse alusel kujundamisteenust.

Flotex vision

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Flotexi tekstiilist põrandakatte tõeline väärtus seisneb puhastamislihtsuses. Ettenähtud puhastusmeetodite järgimisel ületab Flotex väljanägemise poolest kõiki tekstiilist põrandakatteid. Selle siledad püstised nailon-6,6 kiud võimaldavad hõlpsasti tavalise tolmuimejaga pori eemaldada. Kuna kuiv tolm ei haaku kiu aasade ega mingite harjaste taha, siis ulatub tolmuimeja karvastiku põhjani ja kogu mustus saab eemaldatud. Vinüülpõhimikuga seotud nailon-6,6 kattekiht võimaldab puhastada igasugused pritsmed või määrdunud kohad vaid vee ja pesuainete abil. Samuti võib kasutada auruga või mehaanilisi puhastusmeetodeid. Flotex on pestav nagu päris tekstiil, kuivab kiiresti ja püsib seetõttu kauem puhtana.

Flotex cleaner for longer

Digitaalne kogumik

Flotexi digitaalne kogumik

Nagu muude kogumike puhul annab Flotexi digitaalne kogumik võimaluse surfata ja imetleda, kui palju valikuid võivad Flotexi digitaalselt prinditud põrandakatted teile pakkuda. Digitaalse kogumiku vaatamiseks klõpsake siia flotex digital library

Samuti soovime anda teile mõningaid juhiseid ja pakkuda teile loogilist teekonda teie maitsele või valikule vastavate toodeteni. Oleme loonud kogumikku 6 esmast sissepääsu, millest igaüks esindab teie maitsele sobivat suunda. Peale kogumiku toodete on veel olemas mõned kujundusvalikud, kus saate valida teie enda värvikombinatsiooni. Kuigi erakordsete kujunduste jaoks on olemas tellimuse võimalus, ei kuulu need kogumikku, vaid tuleb kooskõlastada Forbo kohaliku müügiesindajaga.

Kogumiku kujundusi uuendatakse korrapäraselt ja pidevalt lisatakse uusi tooteid. Hetkel on kogumikus 600 erinevat kujundust ja värvilahendust.


Online library

Flotex & keskkond

Säästev toode

Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete toodete valmistamisel taastuvat elektrienergiat ning vähimat jäätmevoogu, mis omakorda võetakse tootes taaskasutusse. Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest, kõik Flotexi valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist. Pritsmeid ega jäätmeid ei teki.

Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma toodete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.
Flotexi kasutamise tõeline eelis on toote suur vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda. Toodet saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Toote tavalise määrdumise puhastamiseks piisab lihtsast majapidamisseebist, samas muud pesuained eemaldavad tindi-, õli- ja raskemini eemaldatavaid plekke. Kasutusest kõrvaldatud toote saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Flotex