Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ecosystems
08

Showtime Ecosystems 08 on inspireeritud Jaapani lillerikkast loodusest ja kannab bambust meenutavat joonemustrit. Ecosytems 08 on loodud koridorides kasutamiseks. Selle kujunduse laius on 2 meetrit ja seda ei saa paigaldada korduva mustrina.

Ecosystems on saadaval 19 värvitoonis. Värvitoon 937202 on saadaval laos, teisi värvitoone saab tellida. Minimaalne tellitav kogus on 400 m2 ühe värvitooni kohta.

Toode

Ecosystems 08

Teave Showtime

Showtime: head kulumisomadused

Et täita hotellide ja puhkesektori vajadusi, on meie disainerid loonud ainulaadse nõelviltkollektsiooni, mis toob kokku head kasutusomadused, originaalsuse ja hooldamislihtsuse. Meie sarja Showtime nõelviltkatted ja Flotexi põrandakatted annavad iseloomuliku kordumatu ilme puhkeasutustele, näiteks hotellidele, üliõpilaselamutele, kinodele ja teatritele.

Kõik need kohad jagavad üht ühist joont, nimelt vajadust väga vastupidava põrandakatte järele, mis peaks vastu, kui sellest kõnnib pidevalt üle palju inimesi. Tänu ülikvaliteetsetele kiududele, mis annavad lisakaitse mustuse ja määrdumise vastu, pakuvad nõelviltkatted ja Flotex häid kulumisomadusi ja hooldamislihtsust, mida need paigad vajavad.

Showtime tuuakse tarbija ette kolme kollektsioonina, mis on loodud omavahel kombineerimiseks ja pakuvad rabavaid põrandakujundusi.

Showtime Nuance
See ühevärviline nõelviltkollektsioon koosneb 20 värvivariandist, mis on mõeldud kombineerimiseks kollektsiooniga Showtime Experience ja spetsiaalselt loodud Flotex Visioni kujundustega.

Showtime Experience
Nõelviltkollektsioon Showtime Experience toob meie ette 16 kujundust, mis jaotuvad nelja kujundussuuna alla: Heritage, Ecosystems, Metropolis ja Wonderlab. Kõik kujundused on saadaval mitmes värvitoonis. Üks värvitoon kujunduse kohta on saadaval laos, teisi värvitoone saab tellida. Minimaalne tellitav kogus on 400 m2.

Flotex Vision
Et saaksime täita kõik puhke- ja majutussektori vajadused, oleme täiendanud nõelviltsarja Showtime nelja Flotex Visioni kujundusega, mis on saadaval mitmes värvitoonis.

Showtime Heritage 08-11 933202 + Nuance 900206

Brošüür

Showtime’i brošüür

Kui soovite meie sarja Showtime nõelvilt-põrandakatete kohta rohkem teada, võite siit alla laadida teabetrükise Needlefelt Showtime brošüür

Showtime brochure cover

Tehnilised andmed

Showtime Technical Specifications

Floorcare

Forbo FloorCare method needlefelt