Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ecosystems
07

Showtime Ecosystems 07 on inspireeritud Jaapani looduse lille- ja veekogude rikkusest. See kulumisele vastupidav nõelvilt-põrandakate on saadaval 19 värvitoonis.

Värvitoon 936202 on saadaval laos, teisi värvitoone saab tellida. Minimaalne tellitav kogus on 400 m2 ühe värvitooni kohta.

Toode

Ecosystems 07

  Teave Showtime

  Showtime: head kulumisomadused

  Et täita hotellide ja puhkesektori vajadusi, on meie disainerid loonud ainulaadse nõelviltkollektsiooni, mis toob kokku head kasutusomadused, originaalsuse ja hooldamislihtsuse. Meie sarja Showtime nõelviltkatted ja Flotexi põrandakatted annavad iseloomuliku kordumatu ilme puhkeasutustele, näiteks hotellidele, üliõpilaselamutele, kinodele ja teatritele.

  Kõik need kohad jagavad üht ühist joont, nimelt vajadust väga vastupidava põrandakatte järele, mis peaks vastu, kui sellest kõnnib pidevalt üle palju inimesi. Tänu ülikvaliteetsetele kiududele, mis annavad lisakaitse mustuse ja määrdumise vastu, pakuvad nõelviltkatted ja Flotex häid kulumisomadusi ja hooldamislihtsust, mida need paigad vajavad.

  Showtime tuuakse tarbija ette kolme kollektsioonina, mis on loodud omavahel kombineerimiseks ja pakuvad rabavaid põrandakujundusi.

  Showtime Nuance
  See ühevärviline nõelviltkollektsioon koosneb 20 värvivariandist, mis on mõeldud kombineerimiseks kollektsiooniga Showtime Experience ja spetsiaalselt loodud Flotex Visioni kujundustega.

  Showtime Experience
  Nõelviltkollektsioon Showtime Experience toob meie ette 16 kujundust, mis jaotuvad nelja kujundussuuna alla: Heritage, Ecosystems, Metropolis ja Wonderlab. Kõik kujundused on saadaval mitmes värvitoonis. Üks värvitoon kujunduse kohta on saadaval laos, teisi värvitoone saab tellida. Minimaalne tellitav kogus on 400 m2.

  Flotex Vision
  Et saaksime täita kõik puhke- ja majutussektori vajadused, oleme täiendanud nõelviltsarja Showtime nelja Flotex Visioni kujundusega, mis on saadaval mitmes värvitoonis.

  Showtime Heritage 08-11 933202 + Nuance 900206

  Brošüür

  Showtime’i brošüür

  Kui soovite meie sarja Showtime nõelvilt-põrandakatete kohta rohkem teada, võite siit alla laadida teabetrükise Needlefelt Showtime brošüür

  Showtime brochure cover

  Tehnilised andmed

  Showtime Technical Specifications

  Floorcare

  Forbo FloorCare method needlefelt