Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sigrid
calon

Kolm Sigrid Caloni loodud Marmoleum Imagine'i kujundust – WEAVE, STITCH ja KNOT – on igaüks oma iseloomuga ning kõik nad esindavad Sigridi töö ainulaadseid jooni.

WEAVE on mänguline ruudumustris kujundus, mis on saadaval kolme tüübina. Lainet meenutav keskne muster annab võimaluse põnevate põrandakavandite loomiseks.

Kujunduses STITCH võib hõlpsalt ära tunda tikkimispiste, mis on Sigrid Caloni tööle nii iseloomulik. Seda kujundust saab teostada mitmel viisil nii värvitoonide kui ka mõõtude ja korduste mõttes.

Kujundus KNOT sobib lisaks kaunistamisele ülihästi hoonetes suunamis- ja juhtimisülesannet täitma. Tähelepanuväärsete värvikombinatsioonide abil saab luua mängulisi lahendusi.

Toode

Sigrid Calon

  Teave Sigrid Calon

  Teave Sigrid Calon

  Sigrid Calon on üha enam tuntust koguv Hollandi kunstnik, kes tunneb tugevat tõmmet graafika ja tekstiilikujunduse poole. Tema käekiri on sirgjooneline ja väga hästi äratuntav.

  Tavapärase tikandiruudustiku teisendamisega digitaalseks ruudustikuks töötati välja paindlik lähtepunkt ulatusliku graafiliste kujunduste sarja tarbeks. Riso-printi tehnoloogia võimaluste ärakasutamine väljundi loomisel annab neile kujundustele lisakihistuse. Sigrid Caloni mustreid kasutavad teiste seas Swatch ja Oxydo.

  Lugege Sigrid Caloni kohta lähemalt veebisaidilt www.sigridcalon.nl

  vaadake meie videot, et saada inspiratsiooni Sigrid Calonilt ja tema Marmoleum Imagine'i kujundustelt

  Seotud kaubamärgid

  Seotud kaubamärgid